Dětské časopisy

1762
13.11.08 14:38

Dětské časopisy

Ahoj holky,

ráda bych dala Klárce k Vánocům předplatné nějakého dětského časopisu, ale nevím, jaký vybrat. Občas kupujeme Pusíka, Medvídka Pů, Zvířátka a tak a ráda bych věděla, co kupujete vy a co se vám líbí a taky vašim dětem. Ráda bych, aby tam bylo nějaké čtení, hádanky, úkoly na psaní, atd.
Díky za rady,
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24840
13.11.08 14:50

Ahoj Halko, my kupujeme Pusíka pravidelně už skoro 2roky. Věrce se moc líbí… Jinak jsme zkusili párkrát koupit Sluníčko, ale to mi přišlo takové o ničem :roll:
Jo a moc se jí taky líbila Velká kniha předškoláka(nebo tak nějak se to jmenuje :roll: ) Jsou tam pohádky a procvičování psaní písmen a číslic, malování apod… Dobře vyberte. Ahoj, M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
857
13.11.08 18:49

Tak u nás bylo číslem jedna jednoznačně Sluníčko. Zvlášť, pokud máš předškoláka nebo budoucího předškoláka. Dají se tam skutečně systematicky procvičovat všechny dovednosti důležité při nástupu do školy. „Úkolová“ část je pravda trochu obsáhlejší než „zábavná“ - tedy hlavně pohádky, ale z určitého hlediska tím lépe. Obě holky soutěže a úkoly vždycky hodně bavily. Musí se tedy samozřejmě dělat s nimi, snad kromě vybarvování.

Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12267
13.11.08 20:07

Přesně tak, taky jsem fanda Sluníčka, i když už je tam bohužel hodně reklamy. Já - ani děti - zas nikdy nepřišla na chuť Pusíkovi.
Asi sama nejlíp vidíš, který časopis malou oslovil, jak je vidět, každé dítě a každá rodina to má jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4270
13.11.08 20:15

Ahoj
já jsem začala kupovat Šikulka, vychází nově a je to moc fajn bez reklam. A stojí 34,–-

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
574
14.11.08 08:55

Tak mi zas narazili na Pojď si hrát! A předplatili… je to moc fajn časopis a na rozdíl od těch „velkých“ Sluníčko, Pusík, tam není tolik reklam a hlavně nevypadají jak články, ale jsou zřetelně odděleny jako reklama. Někomu to možná nevadí, ale mě tahle masáž, kdy na každé druhé stránce reklama na sladké pití, která navíc vypadá, jak kdyby byla příspěvkem v časopise (podobné ilustrace, podobná grafika) strašně vadí. M

odkaz: http://www.pojd-si-hrat.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12267
14.11.08 13:14

„Pojď si hrát“ jsme už taky jednou koupili, je pěkný. Jen oproti Sluníčku třeba mi přijde trochu škoda, že ilustrace jsou všechny v jednom stylu. A pak Sluníčko dřív mívalo něco málo pro různé věky - maličký komiks pro ty úplně nejmenší, příběhy nebo úkoly pro mladší předškoláky a pak úkoly už skoro pro školáčky, takže si tam našli své oba sourozenci. Teď už to tak moc není :( a nevím o časopise s podobně širším záběrem. Pojď si hrát je taky monotematický a nesleduje tolik přírodní a zvykoslovný rok, nebo se pletu?

Mmch. Maky, máš úplně pravdu, ty firemní komiksy mi taky strašně vadí!

A „Šikulku“ jsem na netu nenašla, nemáš nějaký odkaz?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3307
24.1.12 20:56

Taky nad tím přemýšlím :think: .Dívala jsem se v trafice a zatím vede Sluníčko,ale líbí se mě i Méďa Pusík.Mateřídouška se mě zdála složitá.Malý je předškolák tak uvidíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
lentilka22
25.1.12 10:13

Já jako malá doslova žrala Pusíka, ale dnes mi přijde takový jednoduchý, spíš bych šla do Sluníčka ;)

• Nahlásit
  • Citovat
6051
20.4.12 11:29

Ahoj ráda bych oživila diskuzi.
jsme nemocní a snažíme se abychom se doma co nejmíň nudili. koupili jsme si v trafice náš první dětský časpopis - Sluníčko…syn je nadšený, baví ho plnit úkoly a luštit hádanky. přemýšlím o předplatném…Co další časopisy? třeba Kouzelná Školka? Líbilo by se nám něco, kde nejsou jen příběhy a pohádky, ale kde je i nějaké aktivní tvoření.
Předem moc díky za vaše postřehy co vyzkoušet :kytka: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama