Dětské kadeřnictví Brno - kreativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Haninac
Kelišová 5558 příspěvků 27.09.16 14:10
Dětské kadeřnictví Brno - kreativní

Ahoj,

syn projevil přání zkusit si jednou něco jiného a tak hledáme kadeřnictví v Brně, kde budou schopni vystřihnout do krátkých vlasů kreativně různé tvary.

Máte zkušenosti a víte kam? Moje kadeřnice to nedělá..
Děkuji za každý tip

Reklama

Reakce:

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2449 příspěvků 384 inzerátů 27.09.16 16:00

Zkušenost nemám ( syna si zatím stříhám sama, kadeřnici by nesnesl), ale hodně maminek je nadšených z kometky https://www.firmy.cz/…-ponava.html

lenma
Povídálka 12 příspěvků 27.09.16 19:21

Jojo, taky bych doporucila kometku. Chodim tam s triletym synem, s kreativnima strihama zkusenost nemame, jsem rada, ze ho vubec ostrihaji…na to jsou tam super :palec: ale urcite se domluvite, o kreativnim strihani pisou na svych strankach

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 15.05.18 13:33

Nejde mi ani tak o kreativní střih, jako o vůbec nějaký střih :mrgreen: Malá ma rok a půl, zatím proběhly dvě domácí stříhání s hrozným řevem (ale ostříhat se musí, leze jí to pak do očí a je taková neupravená, o sponkách a gumičkách si můžem nechat leda zdát) a na to já nemám nervy. Zkoušela jsem Kometku, ale maj na stránkách stopstav a nepovedlo se mi tam ani dovolat.
Nemáte někdo tip na dětské kadeřnictví v Brně, kde to s takhle malýma prťousema budou umět, prosím? Díky moc.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlechtová zase jede bomby: Po tragédii v Janově se fotila se zříceným mostem na své dovolené!

Bývalá ministryně obrany Karla Šlechtová (41) má na dovolené na Balkáně... číst dále >

Polonahá Češka se vyfotila u kříže, Slováci šílí: „Zneuctila nás!“

Měla to být originální fotka na Facebook, místo toho ale český pár turistů... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama