Dětské kadeřnictví Brno - kreativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Haninac
Kelišová 5551 příspěvků 27.09.16 14:10
Dětské kadeřnictví Brno - kreativní

Ahoj,

syn projevil přání zkusit si jednou něco jiného a tak hledáme kadeřnictví v Brně, kde budou schopni vystřihnout do krátkých vlasů kreativně různé tvary.

Máte zkušenosti a víte kam? Moje kadeřnice to nedělá..
Děkuji za každý tip

Reklama

Reakce:

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2405 příspěvků 395 inzerátů 27.09.16 16:00

Zkušenost nemám ( syna si zatím stříhám sama, kadeřnici by nesnesl), ale hodně maminek je nadšených z kometky https://www.firmy.cz/…-ponava.html

lenma
Povídálka 12 příspěvků 27.09.16 19:21

Jojo, taky bych doporucila kometku. Chodim tam s triletym synem, s kreativnima strihama zkusenost nemame, jsem rada, ze ho vubec ostrihaji…na to jsou tam super :palec: ale urcite se domluvite, o kreativnim strihani pisou na svych strankach

Lily Evans
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 15.05.18 13:33

Nejde mi ani tak o kreativní střih, jako o vůbec nějaký střih :mrgreen: Malá ma rok a půl, zatím proběhly dvě domácí stříhání s hrozným řevem (ale ostříhat se musí, leze jí to pak do očí a je taková neupravená, o sponkách a gumičkách si můžem nechat leda zdát) a na to já nemám nervy. Zkoušela jsem Kometku, ale maj na stránkách stopstav a nepovedlo se mi tam ani dovolat.
Nemáte někdo tip na dětské kadeřnictví v Brně, kde to s takhle malýma prťousema budou umět, prosím? Díky moc.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

KVÍZ: Znáte britskou královskou rodinu? Otestujte se

Královna, vévodkyně, princezny a také sestry, matky, vnučky... Prohlédněte si... číst dále >

Reklama