Reklama

Dětské kolo Hello Kitty 12

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

claire07
Nováček 9 příspěvků 30.10.10 20:04
Dětské kolo HELLO KITTY 12

Hezký den, máte někdo zkušenosti s kolem Hello Kitty, nabízí jej firma Worker ? Chtěli bychom 3leté holčičce pořídit první kolo, ještě se rozhoduji mezi Ravo svišť a Author Jet. Které myslíte, že je lepší?

Reklama

Reakce:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 30.10.10 20:07

My máme Author Jet a jsme spokojení. Nejdřív to na něm Anežku moc nebavilo (dostala ho k Vánocům, když měla necelé 3 roky), ale jak jsme letos sundali kolečka, tak chce všude jezdit na kole. :palec: Kupovali jsme ho na radu známého, co se v kolech vyzná, tak snad je fakt dobré.

Vlaďka.P 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.10 22:34

Já můžu z vlastní zkušenosti taky doporučit Author Jet. Malá na něm jezdila dva roky, moc si ho užila, letos jsem ho nechala ségře pro její tříletou dceru, takže je v provozu třetím rokem a žádný problém.

Pokud by jste ale chtěli víc „holčičí kolo“, tak sem koukala na netu na tenhle krásný superior:
 http://www.detska-kola.net/…ova-2009-390

Svítící žárovka
Ukecaná baba ;) 2357 příspěvků 19.08.13 11:19

Obnovuji diskusi. Mátě někdo doma kolo Hello Kitty 16"? Jak jste s ním spokojeni? Opravdu mě zajímají zkušenosti s tímto kolem, né že máte doma kolo XY a jste spokojeni. Díky.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >