Dětské návleky na boty - do písku, mokra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Schenni
Nováček 10 příspěvků 31.05.19 09:13
Detske navleky na boty - do pisku, mokra

Ahoj,
asi jsem objevila diru na trhu :) prosim poradite nekdo, kde sehnat nepromokave navleky na batoleci botu velikosti 20? Jako alternativu ke gumakum, ve kterych je maly neohrabany. Neco, co se nasadi pres boty, kdyz je rano rosa, mokro, nebo uz je vsude sucho, ale pisek je promoceny… Jak jste resili? Divala jsem se na barefoot gumaky, ale porad si myslim, ze musi existovat neco praktictejsiho a pohodlnejsiho. Taky se sijou softshell capaky, ale ty jsou prevazne do kocarku max. to na fleru podsiji plotnou s tim, ze beztak to je maximalne na capani kolem kocarku. Pro dospele se da sehnat neopren navlek na cykloboty, neopren do vody nebo nepromokavy navlek na motorku, ale pro tak male deti? Diky za napady!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Netopirek
Echt Kelišová 9472 příspěvků 31.05.19 09:22

Celoroční boty + impregnace. A obešli jsme se bez gumáků

chaela
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 2 inzeráty 31.05.19 09:25

Řešíme to nepromokavyma botama. Jakékoliv navleky se ti asi rychle zničí, jak po nich bude dítě chodit. Všechno se osoupe. Ale jinak nápad dobrý, mám chuť ti ho ukrást :)

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1135 příspěvků 31.05.19 09:27

Stačí celoroční botky s membránou. :-)

Kriss Tina
Extra třída :D 10621 příspěvků 31.05.19 09:32

Já vždycky kupovala kožené boty plus impregnace a nikdy neměl mokre nohy :think: jinak navleky si můžeš sama ušít na tom nic není :nevim:

Janli
Echt Kelišová 8765 příspěvků 31.05.19 09:34

Já jsem si je ušila z folie, kterou jsem vystříhla z prasklého dětského bazénku. Ale dělám to jinak. Dítě nechám s klidem capat v botech a návleky dávám do kočárku. Dávat návleky dítěti na chození je nesmysl. Ti prckové mají co dělat, aby se udrželi na nohách a nepotřebují, aby se jim do toho ještě pletly návleky.

stinga
Kelišová 6976 příspěvků 31.05.19 09:38

@Kriss Tina každý šít neumí, nebo na to nemá čas

Russet
Neúnavná pisatelka 16450 příspěvků 31.05.19 09:49
@Schenni píše:
Ahoj,
asi jsem objevila diru na trhu :) prosim poradite nekdo, kde sehnat nepromokave navleky na batoleci botu velikosti 20? Jako alternativu ke gumakum, ve kterych je maly neohrabany. Neco, co se nasadi pres boty, kdyz je rano rosa, mokro, nebo uz je vsude sucho, ale pisek je promoceny… Jak jste resili? Divala jsem se na barefoot gumaky, ale porad si myslim, ze musi existovat neco praktictejsiho a pohodlnejsiho. Taky se sijou softshell capaky, ale ty jsou prevazne do kocarku max. to na fleru podsiji plotnou s tim, ze beztak to je maximalne na capani kolem kocarku. Pro dospele se da sehnat neopren navlek na cykloboty, neopren do vody nebo nepromokavy navlek na motorku, ale pro tak male deti? Diky za napady!

Já použila návleky jen do kočáru. Byly ze softshellu. Syn začínal s obuví číslo 19 a gumáky dostal až na roce a půl, když lítal a jezdil na odrážedla, takže chůzi měl vymakanou. V mokru jsem s ním do písku prostě nelezla. Bála bych se, že se návlek sveze a dítě si to přišlápne. Nehledě na to, že ani mně by se nechtělo návleky na botách nosit :nevim: Jak v ONZu v minulém století :roll:

a12
Hvězda diskuse 36621 příspěvků 31.05.19 09:52
@chaela píše: Řešíme to nepromokavyma botama. Jakékoliv navleky se ti asi rychle zničí, jak po nich bude dítě chodit. Všechno se osoupe. Ale jinak nápad dobrý, mám chuť ti ho ukrást :)

Myslis, ze by se to prodavalo, jo? :mrgreen:
Vzdyt ani dospělý nenosi navleky kdyz jsou nekde u doktora, taky se radsi zouvam :lol: A moje dítě by si to teda na botách nenechalo :lol: ani si to neumim predstavit, ze bude venku mit na botach naky navleky :lol: Úplně vidim jak misto hrani na pisku zkouma navleky a snazi se je sundat, to samy pri chuzi :lol:

Dana V
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 31.05.19 10:01

Vzdycky kupuji jedny boty nepromokave s membranou + impregnace, nikdy jsme nemeli problem s promocenim boty :nevim:

Popokatepetla
Závislačka 3316 příspěvků 31.05.19 10:05

Já mám teda děti už velké, ale mokro řešíme od malička celoročkama s impregnací. Gumáky mají vyloženě jen do deště na skákání v kalužích.

chaela
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 2 inzeráty 31.05.19 10:11

@a12 co já vím, lidí kupuji spousty věci, který já bych nikdy nekoupila a považuji je za úplnou blbost. Třeba nás mladší nosí navleky rád. Na písek je to blbost, to je lepší pak do kocaru zout boty. Ale do toho mokra to není marný. Stačí vymyslet něco, co bude držet na noze, nebude vypadat příšerně a dítěti se v tom bude dobře chodit. Ale realizovat to opravdu nebudu, možná zkusím jeden prototyp pro své děti :)

a12
Hvězda diskuse 36621 příspěvků 31.05.19 10:16
stinga
Kelišová 6976 příspěvků 31.05.19 10:19
ugluk
Hvězda diskuse 46643 příspěvků 31.05.19 10:24

@a12 a o kolik je to elegantnější než nějaký hnusný holinky, co? :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama