Drahé boty na zahradu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mašlička
Kecalka 102 příspěvků 02.05.19 22:43
Drahé boty na zahradu

Ahoj,
Zajímalo by mě, jaké teď dáváte dětem boty na zahradu? Když to ještě není na plátěnky.
Mé děti mají boty superfit, takže žádná levná záležitost, a nosí je i na zahradu, proste všude.
Jenže podle toho taky vypadají. Neustále od písku, bláta a dnes jsme poprvé sekali, tak i od trávy :roll: A nejlepší je kombinace všeho.
Zítra jdou v těch botách do školky a školy. Takže téměř každý večer čistíme. A ta tráva jde hrozně špatně dolů.
Ale kolikrát se stane, že zapomenu a ráno pak jen rychle očistim vlhcenym ubrouskem. Jenže jsou i tak špinavé.
Zase jim nechci dávat na zahradu nějaké levné boty, trávíme tam teď nejvíc času a chci aby bota byla kvalitní.
U dcery ještě vypadají jakž takž, ale kluci je mají jak prasátka :oops:
Jak to děláte vy?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 15935 příspěvků 02.05.19 22:45
@mašlička píše:
Ahoj,
Zajímalo by mě, jaké teď dáváte dětem boty na zahradu? Když to ještě není na plátěnky.
Mé děti mají boty superfit, takže žádná levná záležitost, a nosí je i na zahradu, proste všude.
Jenže podle toho taky vypadají. Neustále od písku, bláta a dnes jsme poprvé sekali, tak i od trávy :roll: A nejlepší je kombinace všeho.
Zítra jdou v těch botách do školky a školy. Takže téměř každý večer čistíme. A ta tráva jde hrozně špatně dolů.
Ale kolikrát se stane, že zapomenu a ráno pak jen rychle očistim vlhcenym ubrouskem. Jenže jsou i tak špinavé.
Zase jim nechci dávat na zahradu nějaké levné boty, trávíme tam teď nejvíc času a chci aby bota byla kvalitní.
Jak to děláte vy?

Dítě nenechám chodit v nekvalitních botách, když toho venku nalítá 2× tolik než já. Vezmu hadr a otřu. Vlhčeným to teda neutírám, voda a kartáček je lepší.

tereza12345
Extra třída :D 11814 příspěvků 02.05.19 22:46
@mašlička píše:
Ahoj,
Jak to děláte vy?

Chodi jako prasátka :mrgreen: mame jedny kvalitni bot a chodi v nich vsude.

Lama Lama
Hvězda diskuse 52606 příspěvků 02.05.19 22:50

Dokud byly ve školce, měly zas. rané Superfity na všechno, včetně školy a nic jsem nepulírovala.
Do školy už mají kromě gore celoroček nějaké boty slušnější.

kamcaKr
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 1 inzerát 02.05.19 22:55

Ja mam pro malou (19m) dvoje botky..jeji prvni na zahradu a pak jsme poridili druhy pozdeji do mesta/k babickam atd..protoze ty na zahradu se nedaji vycistit. Oboje Jonap, nic levnyho. Ale nechci, aby si kazila nozicky 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 22:55

Syn ma jedny boty. Za 2000 kc.Ma sirokou nohu a vysoky nart.Jine mu proste nesedi. Manzel na to koupil nejaky ochrany sprej. Cisti mu je atd. Chtela jsem poridit nahradni levnejsi.Ale nic mu nesedi :nevim:

Tichošlápek
Extra třída :D 14334 příspěvků 02.05.19 23:03

Normálně to, v čem chodí na procházky. Teď tedy protetiky. Ale mne je fuk, ze jsou špinavé. A tedy já už plataky dávám, třeba dnes jsem Sekala zahradu a to vyfasli už obyc kecky

ugluk
Hvězda diskuse 46289 příspěvků 02.05.19 23:26

Dokud noha rostla tempem 2-3 boty ročně (plus zimní), mívala jedny a holt byly pak na vyhození. Teď, když už to, co koupím na jaře, vydrží do podzimu, koupím víc různých párů. Ty celoročky odrovná, ale má k tomu i kvalitní baleríny a sandály, se kterýma dělá parádu ve škole. Ale stejně pak choděj na hřiště :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 23:41

U nas ve skolce chodi syn ven na hodinu dopoledne a na hodinu odpoledne, nez si ho vyzvednu, takze do skolky ma boty z Decathlonu za 220 Kc ve kterych ma ortopedicky vlozky. Boty kdyz jsou hodne zaspinene mu obcas pres vikend vyperu.

Aduš8
Závislačka 4487 příspěvků 02.05.19 23:42

Máme jedny kvalitní, na odrážedlo chrániče a když jsou špinavé, vyčistím. Většinou, když se prcek plácá ve vaně

Šarlota4
Extra třída :D 11154 příspěvků 03.05.19 00:05

Na zahradu kupuju adidasky. Me se trochu prici davat jedny boty ke vsemu asi je to rozcaplost :nevim:

Ijen
Ukecaná baba ;) 1692 příspěvků 03.05.19 03:00

Nasi kluci meli vetsinou vic bot nez jedny. Superfity nebo vikingy, pak treba adidasky nebo keeny a z Decathlonu turisticke. Urcitou dobu meli i zimni boty dvoje, to jsem odbourala, ve meste zima prakticky neni uz nekolik let, jezdi jen o vikendech nebo prazdninach lyzovat takze jim jedny staci.

Mia25
Kecalka 425 příspěvků 03.05.19 06:22

Dcera (3 roky) má boty vždy dvoje(i sandály) jedny cca za 2000(kupujeme téměř pouze jednu značku Barefoot bot) a druhé levnější na Litacku venku

Mia25
Kecalka 425 příspěvků 03.05.19 06:24

Kupujeme kvalitní protože v nich stráví každý den moře času a kvalitní boty jsou v období růstu důležité

ivašot.
Echt Kelišová 7956 příspěvků 03.05.19 06:25
@Šarlota4 píše:
Na zahradu kupuju adidasky. Me se trochu prici davat jedny boty ke vsemu asi je to rozcaplost :nevim:

Taky jsem snad nikdy neměla pro děti jen jedny boty. Připadá mi, že i ty nejkvalitnější boty potřebují čas od času pořádně uschnout a vyčistit. Řekla bych, že i noze jen prostěje prostřídat dvoje kvalitní boty.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama