Dětské oddělení Pardubice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.14 18:21
Dětské oddělení Pardubice

Ahojky, chci se zeptat jaké je dětské oddělení v pardubicích. S tím myslím, jaké jsou tam sestry a doktoři, milé, protivní, chovají se k děttem hezky, moje dítě tam sice jde na banální zákrok, ale prostě by mě to zajímalo, děkuji

Reakce:
marrlinka
Závislačka 2997 příspěvků 31.10.14 18:52

Jako vsude jak ktera sestra. Maly tam byl se mnou jako zdravy doprovod pet tydnu po porodu. Nektere sestricky byly skvele, nektere na pest. Male miminko bych tam jako zdravy doprovod uz v zivote nevzala. To jsem ti moc nepomohla :P

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.14 19:24

@marrlinka no tak malé bude 5 tak snad to přežijeme ve zdraví :lol:, přes nnoc

lyrica
Hvězda diskuse 41884 příspěvků 31.10.14 19:49

Ja byla s malým na dětském kvůli laryngitide, přivezli nás rychlou. Na přijmu příšerný, na oddělení pak uz ale byli všichni v pohode :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.14 13:27

@lyrica no uf, aspoň něco potivního, nejvíce se bojím narkózy, ke všemu jde o banalitu, ach jo, proč musíme mít vše složité, prý je to jen na pár minut, bojíím se, ale věřím, že budou vědět co dělají aspon že tam můžu být s ní na pokoji :hug:

marrlinka
Závislačka 2997 příspěvků 01.11.14 22:37
@Anonymní píše:
@lyrica no uf, aspoň něco potivního, nejvíce se bojím narkózy, ke všemu jde o banalitu, ach jo, proč musíme mít vše složité, prý je to jen na pár minut, bojíím se, ale věřím, že budou vědět co dělají aspon že tam můžu být s ní na pokoji :hug:

Tak pokud tam s ni budes pres noc, tak bych se niceho nebala ;) Navic je to tam moc pekne udelane ;)

lyrica
Hvězda diskuse 41884 příspěvků 02.11.14 08:20

@marrlinka tak to asi jak kde. My byli hned v přízemí a děs běs. Jak ze staré doby. A potkali jsme tam i šváby.

marrlinka
Závislačka 2997 příspěvků 02.11.14 12:30

@lyrica aha, no je pravda, že my byli nahoře u dlouhodobě nemocných či něco takového…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.14 17:01

@lyrica jéžiši no fuj, já se děsím té středy, snad to přežijeme ve zdraví, ale bojím se :(, jak malá bude snaset celkovou narkozu a doktorů se bojí, no jsem zvědavá, dám vám vědět, až přijedeme domů jak to dopadlo :)

Daela
Nováček 7 příspěvků 02.12.18 19:54
Detske oddeleni Pardubice

Dobry vecer,
diskuse uz je Starsi, nekdo cerstvejsi zkusenost z detskeho oddeleni z Pardubic? Zitra tam ma jit syn na zakrok v narkoze a jsem vim dal nervoznejsi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >