Dětské tetovačky - eshop

851
2.1.21 10:25

Dětské tetovačky - eshop

Holky, nemáte některá dobrý tip na eshop, kde prodávají dětské tetovačky? Tlapkovku, Turtles, Minecraft…apod
Díky moc :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3051
2.1.21 10:52
@Petája píše:
Holky, nemáte některá dobrý tip na eshop, kde prodávají dětské tetovačky? Tlapkovku, Turtles, Minecraft…apod
Díky moc :kytka:

Brala jsem z aliexpress

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
563
2.1.21 14:48
@hospodki píše:
Brala jsem z aliexpress

I já, akorát to hrozně dlouho trvá než to dorazí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3051
2.1.21 17:40
@Taktinevím píše:
I já, akorát to hrozně dlouho trvá než to dorazí

Tak chvíli to trvá, teď mívám tak do měsíce doma. Zrovna v týdnu přišly tlapky. Vydrzi pekne i 5 dnů a pak sundam vlhcenym ubrouskem bez problemu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
563
2.1.21 18:25
@hospodki píše:
Tak chvíli to trvá, teď mívám tak do měsíce doma. Zrovna v týdnu přišly tlapky. Vydrzi pekne i 5 dnů a pak sundam vlhcenym ubrouskem bez problemu

Ty jo a my jsme nedávno se synem Minecraft vyhazovali, že už je na to velký.
No ted´ po vánocích by to nemuselo být tak dlouho, pravda. Já ted´ čekám už víc jak měsíc. Ale že tam člověk neobjednává nic důležitého, co by potřeboval nutně A honem, tak neva a prostě si počká

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3051
2.1.21 20:19
@Taktinevím píše:
Ty jo a my jsme nedávno se synem Minecraft vyhazovali, že už je na to velký.
No ted´ po vánocích by to nemuselo být tak dlouho, pravda. Já ted´ čekám už víc jak měsíc. Ale že tam člověk neobjednává nic důležitého, co by potřeboval nutně A honem, tak neva a prostě si počká

Oni mají nove smlouvu s českou poštou a zaručují doručení do dvou týdnu, většinou to trvá tři. Posledne jsem třeba objednala chránič na přední sedadlo do auta aby mladej neokopaval sedačku a za ty tři týdny byl doma. Ta smlouva platí nějak od listopadu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
563
2.1.21 21:12
@hospodki píše:
Oni mají nove smlouvu s českou poštou a zaručují doručení do dvou týdnu, většinou to trvá tři. Posledne jsem třeba objednala chránič na přední sedadlo do auta aby mladej neokopaval sedačku a za ty tři týdny byl doma. Ta smlouva platí nějak od listopadu

Aha, tak to jsem nevěděla vůbec. Tak to jsem zvědavá, já čekám na noční košili už přes měsíc. Když je toho víc, tak si napíšu datumy, kdy jsem si co objednala a pak už jen číhám :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
851
2.1.21 21:44

Holky díky, ten Aliexpress mě nenapadl, přitom tam jiné zboží objednávám. Díky :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2803
3.1.21 11:18

Určitě Aliexpress jojo, já si teď brala pár věcí. Během pár dní v ČR a teď budu několik týdnů čekat, až to ČP doručí z Prahy :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat