Dětský lékař Hořovice a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lenous
Echt Kelišová 9592 příspěvků 03.06.11 21:47
Dětský lékař Hořovice a okolí

Ahoj holky, cca za měsíc až dva se budeme stěhovat blízko Hořovicím ( u Berouna ) a chtěla jsem Vás poprosit, jestli mi můžete doporučit nějakého dobrého pediatra. Hořovice a blízké okolí.
Na natu jsem nic pořádného nenašla a na stránkách známý lékař taky nic moc není a hodnocení většinou nic moc.
Máme teď super doktorku, která mi ve všem poradí ohledně malého ( příkrmy, očkování apod. ) a jsem dost nerada, že od ní musíme odejít… Tomík má lehčí formu atop.ekzemu a tak jsem se s ní domluvila na posunutí očkování hexy ( už jsme teda byli na 2.dávce ) a nebyl v tom problém. Takže je mi velice sympatická i v přístupu.
Těžko najdu stejného lékaře :-D , to je mi jasné.
Prosím tedy o vaše zkušenosti a tipy s lékaři v tomto okolí.

Děkuju moc

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lenous
Echt Kelišová 9592 příspěvků 05.06.11 20:29

Zkouším oživit téma, prosím, zda někdo máte nějakého dobrého pedistra, viz výše, dejte mi info. Díky :-)

Knihomyš
Extra třída :D 10548 příspěvků 14.07.11 10:35

Ahoj, bohužel neporadím, taky hledám.
Zatím je malá u dr. Maninové, hlavně proto, že ta u nás má 1× týdně poradnu. Ovšem závratně nadšená z ní nejsem.
Dobrá prý je dr. Mádlová na ORL v Komárově. Pediatr to není, ale aspoň něco :)

lenous
Echt Kelišová 9592 příspěvků 14.07.11 13:56

Knihomyš díky :-), do Komárova se právě stěhujeme, tak aspoň tohle nebude daleko:-)))))

andileklucka
Kecalka 254 příspěvků 20.07.11 18:44

Ahojky, my čekáme mimčo a taky uvažuji, kterou doktorku zvolit. Maleninskou ani Maninovou nechceme, co tam chodí kamarádky tak nadšené nejsou. Ale známá mi doporučila v Lochovicích Mudr. Šarmírovou a s ní je tam i Mudr. Kačírková, což je její máma a ta je prý výborná, její obor je sice alergologie a imunologie, ale prý se občas zastupují, tak nevím. Pak si ještě chválí v Žebráku Mudr. Duchanovou.

Alík
Echt Kelišová 7865 příspěvků 21.07.11 20:43

ahojky, my chodíme do Lochovic k paní doktorce Šarmírové. je strašně milá a hodná k dětem, to samé i sestřička. Její mamka paní doktorka Kačírková, už bohužel dělá jen alergologii, pár měsíců jsme jí ještě zažili jako dětskou a je velká škoda, že už to nedělá, byla skvělá. Ale ani dcera jak říkám, není vůbec špatná. :palec:

andileklucka
Kecalka 254 příspěvků 21.07.11 20:54
Alík píše:
ahojky, my chodíme do Lochovic k paní doktorce Šarmírové. je strašně milá a hodná k dětem, to samé i sestřička. Její mamka paní doktorka Kačírková, už bohužel dělá jen alergologii, pár měsíců jsme jí ještě zažili jako dětskou a je velká škoda, že už to nedělá, byla skvělá. Ale ani dcera jak říkám, není vůbec špatná. :palec:

Jak to tam chodí, čeká se dlouho?

Alík
Echt Kelišová 7865 příspěvků 21.07.11 21:16

paní doktorka má různé ordinační hodiny, třeba kojenecká poradna je v úterý a ve čtvrtek kolem 11-13 myslim. Ráno jsou nemocní, pak očkování, prevence atd. Kdyžtak napíšu přesný hodiny, kdybys měla zájem.

S čekáním je to jak kdy, když není období chřipek, jde to rychle, když je nemocných spoustu, hold se čeká i hodinu i dýl, ale to je bohužel všude :zed:

andileklucka
Kecalka 254 příspěvků 21.07.11 21:47

Sice budu dojíždět, ale líbí se mi, že si jí chválí, že má hezký přístup (ne, jako někteří doktoři, kteří jsou otravený, že si člověk připadá, že je obtěžuje :-( ) Když jsem jí poprvé volala, tak mě přišla také milá, dala mi na sebe mobil, kdyby byla na dovolené, v době narození prcka, prý by přijela její máma

Alík
Echt Kelišová 7865 příspěvků 22.07.11 10:19

tak tak, když má dovolenou, tak zaskočí mamka. Mobil nám dávala taky a říkala, že kdyby cokoliv, tak můžeme volat, jednou jsme jí volali i v 10 večer :oops: když měl Jenda jako mimčo zánět průdušek a začal strašně zvracet, tak nám radila. je fakt supr, snaží se vždy vyhovět, zodpoví na otázky atd :huban:

lenous
Echt Kelišová 9592 příspěvků 24.08.11 21:04

Ahojky holky, už jste zkoušely dr v Lochovicích? Teď jsme byli na 8.měsíční prohlídce ještě u staré dr a teď už musím najít jinou. Zkusím asi Mudr. Šarmínovou, tak jestli už jste zkusily, poreferujte :-).
Mudr. Duchanová, tak ne, že bych na ní slyšela něco špatného, ale taky ne nic skvělého… Prý starší ráznější dáma :wink:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.11 21:17

Sorry, musím privátně ze soukromých důvodů, ale za mě doporučuji doktorku Maninovou z Hořovic. Výborná a pečlivá! Je na ni spoustu dobrých referencí. Jen doufej, že bere! :pankac: ...... Godd luck!

PivoňkaJ
Nováček 5 příspěvků 29.09.11 20:59

Ahojky, Dr. Šarmírová je super, moc příjemná,ochotná a moc pečlivá ke každému malému pacientovi.Její maminka někdy zaskakuje a ta je taky super.Chodím tam od začátku se synem(3roky) i s dcerkou(1rok).
Tak držíme palečky, ať se u pani doktorky líbí jako nám :)

Z11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.12 15:15

Musím říct, že my chodíme k dr. Maninové taky a nemůžeme si stěžovat. Často se setkávám s negativním hodnocením a myslím, že je to proto, že je spousta mamin, které se neumí zeptat na to co je trápí. Nikdy jsem neměla pocit, že obtěžujeme ba naopak. Máme dost živé dítě, který má dost úrazů a proto jsme u ní téměř pořád.

lenous
Echt Kelišová 9592 příspěvků 02.02.12 13:31

tak mi jsme nakonec u dr.dudové, přímo v nemocnici Hořovice. Má tam svojí ordinaci, když slouží, tak někdo zaskakuje nebo si jí můžu nechat přímo zavolat.JE příjemná a pečlivá, atk snad to bude do budoucna stále platit :-)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kletba od matky vyšla! Alena z Pošty pro tebe prodává Nový Prostor a je na ubytovně

Byl to bezpochyby ten nejpopulárnější a nejemotivnější díl pořadu Pošta pro... číst dále >

Tak trochu jiná svatba: Transvestita Ian se nastrojil do stejných šatů jako nevěsta!

Potkali se na hudebním festivalu a přeskočila jiskra. Hned na druhém rande... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >