Dětský psycholog Náchod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 18:35
Dětský psycholog Náchod

Dobrý večer, prosím o doporučení nějakého dobrého dětského psychologa nebo psycholožky v Náchodě. Prosím opravdu jenom Náchod, dojíždět nemohu. Anonym kvůli dítěti. Děkuji ????

Reakce:
Uju
Kelišová 6543 příspěvků 27.02.17 19:38

Mgr. Cozlová - naše děckařka mi ji hrozně vychvalovala, když jsem chtěla zajít s dcerou. Byla jsem tam, osobně si myslím, že to byla ztráta času, ale Psycholožka za to nemohla, spíš já asi čekala moc. :nevim:
Ale hodně lidí si ji chválí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >