Dětský psycholog Náchod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 18:35
Dětský psycholog Náchod

Dobrý večer, prosím o doporučení nějakého dobrého dětského psychologa nebo psycholožky v Náchodě. Prosím opravdu jenom Náchod, dojíždět nemohu. Anonym kvůli dítěti. Děkuji ????

Reakce:

Uju
Kelišová 6526 příspěvků 27.02.17 19:38

Mgr. Cozlová - naše děckařka mi ji hrozně vychvalovala, když jsem chtěla zajít s dcerou. Byla jsem tam, osobně si myslím, že to byla ztráta času, ale Psycholožka za to nemohla, spíš já asi čekala moc. :nevim:
Ale hodně lidí si ji chválí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >