dětský ráj

234
20.8.07 06:38

dětský ráj

Nemá někdo zkušenosti s tímhle obchodem - www.detskyraj.cz ?
Chtěla bych si tam koupit kočárek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20110
20.8.07 08:44

Zkušenosti mám, nakupovala jsem tam právě kočárek :) Můžu vřele doporučit, kočárek byl doma za 2 dny, průbežně mě informovali o stavu objednávky a i po telefonu byli příjemní :wink:
Taky jsem se bála, ale bylo to fakt v pohodě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
234
20.8.07 10:11

dík za uklidnění.Ještě zvažuju, že si uděláme výlet do Prahy a koupíme kočárek přímo na místě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
20.8.07 10:15

Akorat ceny na netu a v obchode se dost lisi..... takze bych spise objednala pres net

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
20.8.07 10:27

Dětský ráj je super, objednávala jsem 3× a vždy v pořádku. Kočár i autosedačka byly origo zabalený, takže určitě nestály někde na krámě nebo ve výloze. Jestli sis kočárek už někde zkoušela, objednala bych to přes net a nejezdila do obchodu (ten je celkem hnusnej).
Pa,
foxík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
234
20.8.07 10:45

právě že jsem vybírala jen po internetu, ale raději bych je viděla naživo.Tak pak jedině vybrat tam a objednat přes internet.Napíšu si ceny těch co se mi líbí a tam to porovnám jaký je to rozdíl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2376
20.8.07 10:48

Ahoj,

já jsem si tam taky kupovala kočárek. A byla jsem spokojená. Nejprve jsem si myslela, že ho objednám na netu a vyzvednu si ho na krámě. Ale když jsem se tam naněj byla podívat, tak jsem zjistila, že mě na krámě výjde levnějš, tak jsem si ho rovnou odvezla (měli ho zrovna skladem - kupovala jsem sporťák slalom pro). Horší je to s parkováním u krámku. Mluvim teda o Praze, s tím mám zkušenost.

Kája

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
234
20.8.07 13:35

No vidiš, tak to se divim že tě vyšel levněji než na netu.No tak uvidíme.Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2376
20.8.07 14:09

Měli sporťák za 12.290,– ( a psanou u něj akci - zdarma taška + pláštěnka, takže už na něj nešla ta 4% sleva) a na netu stojí 12.790,–.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2376
20.8.07 14:10

jo a kupovala jsem ho začátkem července.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
16.9.07 11:05

Take doporucuji, nakoupila jsem tam male spoustu veci vcetne postylky a i s reklamaci nebyl problem. Postylka mela ohlou bocnici do luku, ale to se stava, kdyz neni poradne vyschle drevo.....poslali bez problemu novou bocnici, jen jsme vymenili. Jinak vse ostatni ok!
Eva

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama