Dětský zubař Praha 5, 6

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tiffany
Extra třída :D 12213 příspěvků 03.02.10 16:45
Dětský zubař Praha 5,6

Prosím doporučte dětského zubaře, se kterým jste spokojené. Můj zubař bohužel dětičky nebere, tak musím hledat. Děkuji

Reakce:
tezi
Hvězda diskuse 50652 příspěvků 1 inzerát 03.02.10 17:51

Kolozubko super dětská zubařka je v Suchdole na Kamýcké. Se starší dcerou tam chodím asi 4 roky a jsem moc spokojená :wink:

Gina
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 1 inzerát 03.02.10 18:07

Ahojky já chodím s dítětem k dětské zubařce MUDr. Ivaně Conkové do Zelené ulice 12 do Dejvic a jsme moc spokojeni. Její telefon je 233331661.

rubberbear
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 04.02.10 09:05

jsme moc spokojení s pí doktorkou Zímovou, má dětskou ordinaci v lípa centru nové butovice pha5-tady je číslo na recepci kde se nech přepojit na stomatologické odd a tam se k ní objednej-pokud budeš teda mít zájem. č. je 296 113 111 :mavam:

tiffany
Extra třída :D 12213 příspěvků 04.02.10 16:57

Díky moc za vaše typy. Určitě si vyberu. :palec:

pehot
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 27.02.10 23:16

tezi a chodíte k Čadkový , Glossový nebo ke komu? My přímo na Kamýcký bydlíme, ale pořád mám takový tendence shánět nějakou „lepší“ kliniku. Pak si zas řikám, že to taky není záruka kvality. Pořád se nemůžu rozhodnout, a tak Nikča ještě u zubaře nebyla :oops: ( a ke svýmu jí nevezmu - vypadá jako masovej vrah a má oooobrovský ruce, tak bych raději nějakou zubařku :mrgreen: )

MMHav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.11 22:44
dětská zubařka Suchdol

Ahoj,
také scháním pro syna zubařku, ke které Tezi chodíte? K paní doktorce Glosovo nebo Čadkové? Díky za odpověď.

vrobca
Hvězda diskuse 52496 příspěvků 02.02.11 07:32

Ahojky kolozubko :mavam:
Holka mi chodí k doktorce Kravcivové a budu tam přihlašovat i kluka. Je suprovní :palec: Ale nevím, jestli to nemáš z ruky, jsou to Řepy, ale staví tam tramvaj skoro u ordinace. :dance:

tiffany
Extra třída :D 12213 příspěvků 02.02.11 08:33

Ahoj Vrobco :mavam: díky za tip. Mě byli řepský zubaři nedoporučeni :wink: Napíšu ti to raději do SZ.

nick8
Ukecaná baba ;) 2493 příspěvků 16.07.15 20:01

Ahoj
ráda bych oživila diskusi. Potřebovala bych doporučit dětkého zubaře a to na Řepích, Stodůlkách a nebo Zličíně.

nick8
Ukecaná baba ;) 2493 příspěvků 17.07.15 06:52

Prosím, prosím, nemáte někdo tip?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >