DHEA varování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.19 13:10
DHEA varování

Tak se s vámi chci podělit o zkušenost s objednáním DHEA. Objednala jsem si přes internetový obchod iHerb příprvek Life Extension, DHEA, 25 mg doporučený ke zlepšení kvalit vajíček před IVF. S tím, že to doporučují i doktoři, ale není to v ČR dostupné. Koukala jsem i sem, tady to také některé doporučují, že to užívaly a podařilo se jim otěhotnět.
No a dnes mi přišlo z celní správ, že mi balíček zabavili, budou dělat analýzu a pak proti mně zahájí trestní stíhání za dovoz nedovolených látek.
Nemusím zdůrazňovat, že jsem z toho na zhroucení. O dítě se snažíme dlouho, vynaložila jsem veškeré úsilí, stálo mě to hrozně času, peněz, zdraví a teď tohle? S policií jsem neměla nikdy nic do činění. Oni mi nejsou schopní říct, jak dlouho to bude trvat, jestli 3 měsíce nebo kratší dobu. Prý mě bude kontaktovat kriminálka. Já už se tedy „snažit“ přestávám, protože budu po celou dobu v takovém stresu, že to ani snad nemá cenu. Už nyní je mi úplně zle od žaludku.
Jen jsem chtěla varovat ty, co to objednávají, co se může stát. Prý takových zásilek zdržují hodně :O Tak nevím, jestli jsem nevybrala něco špatně, když tady to normálně holky berou (ale zadávala jsem cíleně – fertility) nebo je to nedovolené a měla jsem smůlu, že vybrali můj balíček. Byla to dvě balení, abych se vešla pod 22 euro kvůli DPH.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
veria
Nadpozemská drbna 26035 příspěvků 19.07.19 13:14

A ona je to zakázaná látka? 8o co to vlastně je? Zkus si najít seznam nedovolených a omamných látek, snad to tam není :think:

Safrik
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 19.07.19 13:16

No tak to je husty teda, ten produkt teda ani neznam, ale sem si jista ze kdybych o tom vedela zkusila bych to taky obednat..Ted uz teda ne, diky :lol: :mrgreen:

Lamicka2016
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 19.07.19 13:18

@veria v zahraničí je to fitness doplněk a tady z toho nadělají :cert: bohužel je to v ČR zakázaná látka ač jinde je volně prodejná.
Nicméně myslím, že to bude v pohodě a snad stres brzy skončí :hug:

Gargamel
Kecalka 153 příspěvků 19.07.19 13:20

To je hrůza teda. Zrovna dneska jsem koukala na video nějaké Američanky na Youtube, kde pomáhá s otěhotněním a kromě kyseliny listové právě doporučovala DHEA, o čemž jsem dneska slyšela poprvé a vlastně nevím, co to obsahuje a k čemu to je.

Nicméně se nestresuj, dopadne to dobře, podáš vysvětlení a bude to v pořádku. Třeba tě nakonec nikam ani nepředvolají. Je to teda divné, že to iHerb odeslal, i když musí mít určitě informace o tom, jaké výrobky se do EU můžou dovážet a krteré ne. Zkusila jsi iHerb napsat?

M_Vladim
Echt Kelišová 9596 příspěvků 19.07.19 13:20

.. Dehydroepiandrosteron - pokud budete hledat.
Nějakou dobu jsem užíval… nechápu. :cert:
Prý se tím někdo, ve snaze o zvýšení anabolického účinku, předávkoval. :roll:

M_Vladim
Echt Kelišová 9596 příspěvků 19.07.19 13:32

Tak tady:
https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2009-454 … příloha: Větším množstvím se u látek s anabolickým a jiným hormonálním účinkem ve smyslu § 288 trestního zákoníku rozumí více než jeden blistr, injekce nebo podobné obvykle nedělitelné balení léku obsahujícího tyto látky nebo obdobné množství těchto látek ve speciálním dopingovém přípravku… tady by byla skulina
A:
https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2009-40#…
:zed:
Jestli chtějí Piráti revidovat některé zákony, tak tady je příležitost. Je rozdíl, jestli dopuje závodící sportovec, anebo chce někdo něco udělat pro zlepšení svého zdraví. :zed: :mavam:

Příspěvek upraven 19.07.19 v 13:46

veria
Nadpozemská drbna 26035 příspěvků 19.07.19 13:35

Tak jestli z toho bude stíhání tak věřím ze bude zastaveno pro nízkou společenskou nebezpecnost ale je to děs teda.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.19 13:38

No, já jsem právě si dávala pozor, ab to bylo na plodnost a ne na tvorbu svalů a hubnutí, na to snad je 7-Keto-Dhea, a to je mi fakt před IVF k ničemu.
Jinak DHEA se doporučuje na kvalitu vajíček, bral to tady holky, co měli nízký AMH, tak nechápu, jak to, že je ten můj špatně.
Já se snad oběsím. Tohle je prostě hrůza. Furt se nedařilo a když konečně jo, tak jen na krátkou dobu. Tak jsme se dali takový restart, že se do toho obujeme. Já nakoupila všechno možné, strávila jsem hodin na netu, abych fakt udělala maximum a teď taková rána. Úředník v telefonu mi velmi studeně oznámil, že napřed teda zjistí, jestli můj přípravek obsahuje skutečně DHE a pak že mě budou kontaktovat orgán blábláblá…nepamatuji si, mám to jak v mlze. Prostě kriminálka a pak někdo určí, jestli proti mně povedou trestní stíhání z dovoz. Připadala jsem si jak idiot, co si nechal POŠTOU poslat heroin s označením HEROIN. Protože na tom skenu z celnice je to na dodáku normálně napsané-název přípravku.

M_Vladim
Echt Kelišová 9596 příspěvků 19.07.19 13:55

Tak, jestli tomu dobře rozumím, manžel (nebo někdo jiný) bude muset prohlásit, že ta druhá láhev je jeho, že jste se tak dohodli. :think:
Jinak tedy: Užíval jsem Proviron (mesterolon), což je v podstatě, ve své indikaci, jediný lék pro neplodnost pro muže. No a ten jaksi… není. Pochopitelně jen v ČR, na Slovensku (např.) ano.
Někdo rozhodl, že je nahraditelný testosteronem (není) a hup s tím na seznam… :cert: :cert: :cert: :cert: :cert:

Gargamel
Kecalka 153 příspěvků 19.07.19 14:08

To je to samé jak dopingová aféra Strýcové. Ta si vzala přípravek na hubnutí s acai, který také mají na iHerb. Prý si přímo u výrobce nechala potvrdit, že v tom nejsou žádné nedovolené látky. Ale byly, a nebyly uvedené ani na letáčku s obsahem látek. Taky to obsahovalo zakázanou látku sebutramin. Dostala za to distanc 6 měsíců. :( Lepší tyhle s prominutím srágory nebrat, oni tvrdí, že je to prospěšné zdraví, ale skrytě do toho dávají tyhle návykové nebo zakázané látky. :think:

Příspěvek upraven 19.07.19 v 14:25

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.19 14:19

@Gargamel
Já ale myslím, že tohle žádné návykové látky nemá. Právě jsem si říkala, že radši kousnu braní potravinových doplňků společně s fyzioterepií, bylinkemi, než další IVF - injekce, hormony, narkózy.
@M_Vladim
Chlapa do toho zatahovat nebudu. Ten se chudák cpe kotvičníkem, makou a selzinkem a má toho až po uši.
asi si tu po celé věčnosti nalít panáka.
PS: myslíte, že jsem si objednala omylem něco jiného, než holky tady nebo jen zkátka vybrali konkrétně můj balíček?

Gargamel
Kecalka 153 příspěvků 19.07.19 14:24

Jen jsem chtěla říct, že to děhle doplňků rvou i zakázané látky a nikde to samozřejmě neuvádějí. Proto se jim po těhle zprávách radši vyhýbám. Beru teď jen kyselinu listovou kvůli otěhotnění, ale i tak si samozřejmě nejsem jistá, co tam je za vedlejší látky. :(

Bábrdl
Generální žvanilka 24466 příspěvků 19.07.19 14:24
@Anonymní píše:
No, já jsem právě si dávala pozor, ab to bylo na plodnost a ne na tvorbu svalů a hubnutí, na to snad je 7-Keto-Dhea, a to je mi fakt před IVF k ničemu.
Jinak DHEA se doporučuje na kvalitu vajíček, bral to tady holky, co měli nízký AMH, tak nechápu, jak to, že je ten můj špatně.
Já se snad oběsím. Tohle je prostě hrůza. Furt se nedařilo a když konečně jo, tak jen na krátkou dobu. Tak jsme se dali takový restart, že se do toho obujeme. Já nakoupila všechno možné, strávila jsem hodin na netu, abych fakt udělala maximum a teď taková rána. Úředník v telefonu mi velmi studeně oznámil, že napřed teda zjistí, jestli můj přípravek obsahuje skutečně DHE a pak že mě budou kontaktovat orgán blábláblá…nepamatuji si, mám to jak v mlze. Prostě kriminálka a pak někdo určí, jestli proti mně povedou trestní stíhání z dovoz. Připadala jsem si jak idiot, co si nechal POŠTOU poslat heroin s označením HEROIN. Protože na tom skenu z celnice je to na dodáku normálně napsané-název přípravku.

Klid, klid.
Ani skutečným kriminálníkům se toho moc nestane, natož tobě. :hug: :hug: :hug:

Pokud jsi s tím nechtěla obchovat, nic moc ti nehrozí. Ale není špatné se stejně poradit s právníkem

veria
Nadpozemská drbna 26035 příspěvků 19.07.19 14:26

Jj, klid. Nic z toho nebude neboj. Jako do vězení nepujdes určitě. ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama