Dipování na FB

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

amaz
Stálice 68 příspěvků 10.11.17 11:54
Dipování na FB

Ahoj, včera mi kamarádka na fb ukázala skupinku, kde se dipuje (pro ty co neznají: něco jako tombola, koupíte si čísla a někdo vyhraje nabízenou věc). Když jsem to pak počítala, ten kdo to nabízí na tom může poměrně rejžovat. A teď moje otázka: Nemůže za to bejt nějakej postih? Musí to bejt někde vedený jako přivýdělek? Fakt to tak moc funguje?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2243 příspěvků 10.11.17 12:03

Jo, rejžuje se na tom velmi dobře. A ano, musí mít samozřejmě všechny nutnosti k tomuto podnikání, od živnosti až po nějaký povolení FÚ jakožto se jedná o formu loterie.

Doe_Jane
Kelišová 5615 příspěvků 10.11.17 12:06

No já už jsem takovou skupinu nahlásila na finančák, ale zatím se nic neděje.. megery jedny fakt, dipy v hodnotě 1500 a výhra za 800 :poblion:

poiuz
Ukecaná baba ;) 1538 příspěvků 10.11.17 12:12

Dipovala jsem svého času šátky na nošení. Je to cesta, jak prodat šátek, který je hodně drahý, a tedy je obtížnější ho prodat klasicky. Podařilo se mi vyhrát hned poprvé, když jsem to zkusila, zkoušela jsem pak ještě párkrát, ale už nic :) akorát ty dipy byly v hodnotě tak 50-100 Kč

@Doe_Jane píše:
No já už jsem takovou skupinu nahlásila na finančák, ale zatím se nic neděje.. megery jedny fakt, dipy v hodnotě 1500 a výhra za 800 :poblion:

Masakr 8o

Doe_Jane
Kelišová 5615 příspěvků 10.11.17 12:22

@poiuz jojo a když jsem jim to psala tak se ještě vztekaly na mě že jsou přece tři tak musí víc vydělat ať si to můžou rozdělit

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2243 příspěvků 10.11.17 12:25
@Doe_Jane píše:
@poiuz jojo a když jsem jim to psala tak se ještě vztekaly na mě že jsou přece tři tak musí víc vydělat ať si to můžou rozdělit

To je dobrý :lol:

poiuz
Ukecaná baba ;) 1538 příspěvků 10.11.17 12:27

@Doe_Jane Husté, asi nemám duši obchodníka :lol: je možné, že se tam taky trochu přeplácelo, ale celková částka za dipy bývala podle mě celkem přiměřená, přeplatit na téměř dvojnásobnou cenu je fakt dost 8o

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2243 příspěvků 10.11.17 12:31

Toto je taky dobrý :lol:

aiwwa
Extra třída :D 12501 příspěvků 10.11.17 12:32

Do teď jsem si myslela, že dip je taková ta omáčka. Jinak co na to říct, kde není poptávka, není nabídka. Nikdy by mě nenapadlo, tohle provozovat.
Když už si chci užít adrenalin, tak si jdu přihazovat na ebay, tam aspoň pokud nevyhraju, tak nic neplatím.

Doe_Jane
Kelišová 5615 příspěvků 10.11.17 12:36
@Nowuka2 píše:
Toto je taky dobrý :lol:

no to jo teda :cert:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2077 příspěvků 10.11.17 12:39

Mohl by mi to taky nekdk trochu priblizit? O co jde? Vubec nemam tucha, jsem. momentalne zavostala :P :lol:

pikola
Neúnavná pisatelka 18129 příspěvků 10.11.17 12:53

Tak je jasné, že jako v každé loterii to je o štěstí a nejvíc se napakuje provozovatel. Problém je, že to dělají na černo.

magdickakocicka
Kecalka 466 příspěvků 10.11.17 12:58

Taky vim o jedne skupine fb, kde slecna zije v Nemecku, tam koupi svicky Yenkke candle a dava je k dipovani. Ma na tom slusny vejvar a oficialne to nedela :poblion:

Yasminn
Neúnavná pisatelka 18918 příspěvků 15 inzerátů 10.11.17 13:01
@pikola píše:
Tak je jasné, že jako v každé loterii to je o štěstí a nejvíc se napakuje provozovatel. Problém je, že to dělají na černo.

přesně tak

Yasminn
Neúnavná pisatelka 18918 příspěvků 15 inzerátů 10.11.17 13:01
@Doe_Jane píše:
No já už jsem takovou skupinu nahlásila na finančák, ale zatím se nic neděje.. megery jedny fakt, dipy v hodnotě 1500 a výhra za 800 :poblion:
:pocitac: :pocitac: to je mazec
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Pašovaly drogy spolu? „Zmije Simona všem lže,“ vzkazuje Tereza z Pákistánu

Byly jako dvojčata, objížděly spolu privátní kluby po celé Evropě a společně... číst dále >

Rodiče roku Smetana a Haj: Kvůli sadě nožů vzali spící dceru do klubu!

Emma Smetana a její partner Jordan Haj patří bezesporu k nejstylovějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Znáte britskou královskou rodinu? Otestujte se

Královna, vévodkyně, princezny a také sestry, matky, vnučky... Prohlédněte si... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama