Jak často by mělo spát čtyřměsíční miminko?

868
20.7.21 18:44

Dítě 4 měsíce spí 2x denně

Dobrý den, je tady někdo, komu dítě už ve 4 měsících spalo jen 2× denně|? Můj starší tak spal někdy před rokem, tak mě to překvapuje. Dcera mi připadá unavená, ale uhoupala bych ji možná v kočáru venku, doma u prsa nějak ne a ne zabrat. Vysloveně vřeští, když se ji pokouším uspat. Vydrží někdy i 5 hodin v kuse nespat, i když ke konci už je taková protivná. V noci spí teda ukázkově.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1666
20.7.21 18:50

Máme doma měsíční miminko a jsou dny, kdy si schrupne akorát na tři hodiny plus menší pětiminutové šloficky po kojení. Je to tak každý druhý den. A to jsem myslela, že miminka jen ji a spí :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1666
20.7.21 18:51

V noci také spí krásně :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
20.7.21 19:21

Já mám doma téměř čtyřměsíční miminko a spí 3× denně. Ráno vstává v 6hod, okolo 8hod už chce zase spát (cca na hodinu), pak spí cca od 12 hod (někdy i tři hodinky) a pak si většinou dá ještě 20min spánek okolo 17hod. Večer usíná mezi půl 8 a půl 9.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
264
20.7.21 19:38

Ahojky taky mám 4 měsíční a vstáváme jak kdy někdy v půl 7 a někdy v půl 8 padne půl 10 a jdeme spinkat cca 30min o půl 1 znovu spinká cca zase 30min a pak kolem 16h spinká do 16:30 - 17h pak se kolem půl 7 vykoupeme a v 20h spinká až pěkně do rána v noci akorát kojíme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
868
20.7.21 19:59

@Flek1234 @Abbynka15 Nam taky tak ukázkově spala, 3× denne, ale ted miva dny, kdy spi jen 2× denne a nejak to nikomu nesedne.

Vstava v sest, pak usne v osm cca do desiti. Pak v jednu cca do tri. Usina v sedm vecer 8o

I v kocarku si pokladala hlavu a stejne ne a ne zabrat.

Prijde mi nejak mala na takove spani, i kdyz prisla by mi mala i na lezeni a to uz davno peruje na kolinkach a ted dela prvni „kroky“.

Příspěvek upraven 20.07.21 v 21:25

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
264
20.7.21 21:18

@Dobrej_tym oni děti vydrží už spát jen třeba 1 denně a pak až večer to znám při dceři a teď můj 4 měsíční je hrozně aktivní pořád brouka a ani na klíně neposedi chce stát :roll: ani v lehátku nevydrží sune se dolů takže raději ho tam nedávám ale miluje postýlku s hračkami a kolotoč a hlavně na bříšku :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat