Dítě jídlo a noční spánek kojení

Anonymní
21.9.20 09:00

Dítě jídlo a noční spánek kojení

Jak dlouho může být půlroční dítě v noci bez jídla maximálně a v kolik ukládáte v kolik se probouzí?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12647
21.9.20 09:03

Kolik vydrzi. Ja uz mam deti vetsi, ale myslim, ze jsme se snazili uspavat mezi 19:30-20h a vstavaly kdykoliv mezi 6-8…s kojenim cca kazde 2 hodiny mezi tim :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.20 09:07

@beruska9 jakože 2h přes den? Já kojim když si řekne.. někdy nechce dýl jak dvě minuty kroutí se a jindy by pil furt.. 8o

• Citovat
  • Nahlásit
24945
21.9.20 09:31

Kojila jsem cca každé 3 hodiny v noci, někdy třeba jen jednou, dvakrát, někdy spal do půlnoci, pak si cucnul a spal dál… Nikdy jsem to neřešila, jak spaly tak spaly. Chodil spát mezi 7-8, spí tak do 6-7 max. První dcera spala v půl roce klidně celou noc, kluk zatím v 10m ani omylem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2265
21.9.20 09:35
@Anonymní píše:
@beruska9 jakože 2h přes den? Já kojim když si řekne.. někdy nechce dýl jak dvě minuty kroutí se a jindy by pil furt.. 8o

Je otázka jestli pije nebo jen dudlá. A i kdyby pil, tak neustálý přísun mléka bez možnosti odpočinka trávicího traktu taky není nic moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12647
21.9.20 09:38
@Anonymní píše:
@beruska9 jakože 2h přes den? Já kojim když si řekne.. někdy nechce dýl jak dvě minuty kroutí se a jindy by pil furt.. 8o

Pisu o noci. Ja teda nekoukala na hodiny, ale podle toho, kolikrat se kluci vzbudili, tak cca kazde 2 hodiny. Nekdy vic, nekdy mene. Nekdy meli obdobi, ze spali delsi useky, pak se to zase zmenilo. Mela jsem je u sebe, neresila jsem, dostali prso a spalo se dal. Oba se mi takhle budili, dokud jsem kojila, takze starsi do temer 22 mesicu, mladsi 13.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12647
21.9.20 09:40

@ZuzaM : to mozna plati pro UM a normalni stravu, MM je lehce stravitelne, to nicemu nevadi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama