Dítě snědlo kousek zkaženého masa

9
25.7.20 14:14

Dite snědlo kousek zkazeneho masa

Ahoj, stalo e vám někdy, že vaše děti snědly kousek zkazeneho masa? Co následovalo? Malej 5 let dnes v restauraci snědl kousek smradlaveho kuřete, 1 sousto a asi 4 brambory, které se toho masa dotykaly. Pak jsem přišla já a stačilo mi jedno pričichnuti a jídlo jsem vrátila. Nicméně Mám strach, syn je křehký, maličký, hubený. Myslíte, že se max po… nemůže e mu nic stát?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1147
25.7.20 14:26

Proč je pětiletý kluk křehký? Nějaké zásadní zdravotní potíže se zažíváním?

Mám taky hubeného syna stejného věku a v dané situaci, byť je to moc moc tfuj, bych nečekala ani ten řídký případ s častým běháním. Určitě ne z jednoho sousta. Ale kdyby na to náhodou přišlo, tak by byl viník jasný, no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
25.7.20 14:30

@elibro díky. Má od narození potravinové alergie, silné, je hubenoucky a maličký.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26550
25.7.20 14:35

Pětileté dítě už by to mohlo zvládnout.
Nevím, co znamená křehký a hubený. Zkus to nedramatizovat. ;) Někdy se něco přivolá jen přehnaným strachem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
698
25.7.20 14:45

Dala bych nějaké probiotika, Hylák, černé uhlí atd a uvidíš, děti snedly zkaženého pribinaka, každý trosku a nic jim nebylo, samo, že maso je jiná věc, ale snad to nic nebude, ta restaurace by mě pěkně nasr.ala :///

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
25.7.20 15:15

@alialiali mně to taky děsně nas…o. ještě obsluha uražená, že jsme to vrátili. Samozřejmě už tam nidk nepujdeme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14113
25.7.20 15:23

@Pmmm No tak bych jim tam poslala hygienu…když se ještě uráží…tak je to tam u nich asi běžné…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
971
25.7.20 18:58

Co by se tak mohlo hroznýho stát, píšeš x hodin po obědě, to už by se pokadil dávno :-),hoď se do klidu, tím mu dost ubližuješ a vychováváš z něj ubožátko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama