Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
@Bábi Zlopočasná píše:
@jane-e toz generaciu nazad to bol samy Sergej ci Ivanuska, holt pchame sa do inej riti tak je to pre zmenu Rajmond a Ashley
Krasny jmeno. Jeste muzete dat treba Asha, Amy, Ailin,…
Manzel je cizinec, zijeme v Nemecku, takze jsme dali Miya.
Hlaskovat v Cr bude urcite, ale to jeste nikoho nezabilo ![]()
Dobrý den, zamyslela bych se nad příjmením ( i když se dcera jednou vdá). Pokud žijete ve větším městě, myslím si, že je to v pohodě - třeba v Praze to tak lidi řešit nebudou. Pokud jste ale z města malého, tak asi ano. Na druhou stranu, co vám je do lidí a dětí - když budou chtít, najdou si cokoliv jiného;) No a nebo to dejte jako druhé jméno a první nějaké neutrální „mezinárodní“. Dcera si pak jméno může vybrat sama:-)
@Lavander myslím,že když je diskuse z roku 2014,že už mají rozhodnuto ![]()
Taky máme dceru Ashley a každý ze je to krásné jméno že ho ještě neslyšeli
@Nikoljar píše:
Hezky vecer,
S pritelem cekame holcicku, a on chce dat jmne Ashley, nevim jestli svolit nebo ne. Bojim se aby se ji ve skolce/skole pozdeji nesmali. Co rikate? Prosi o zachovani aninimity. Dekuji.
Je to pěkné anglosaské jméno. Určitě by se jí nesmáli ve škole.
Podle behind the name toto jméno pochází ze staroanglických slov aesc a leah znamenající jasanový strom.
@Nikoljar píše:
@Busy Bee pritel to obhajuje tim, ze dnes je to bezne svetove jmeno, ze kazdy bude vedet jak se to pise, doba internetu, televizeatd…ja nevim… jedna se o to ze ta zdrobnelina opravdu neni…
Příspěvek upraven 14.07.14 v 22:51
Já bych určitě nedávala nějaké jméno jen podle toho, že je světové.
No, nikdy neříkej nikdy. Přítel je cizinec a zakotvil tady, tak nějak se předem připravuje na to, že naše dítko třeba taky vyrazí do světa, že člověk nikdy neví (to jsou přesně ty chvilky, kdy trpím a říkám si, ještě že je zatím malinkatej
jinak kamarádce to s těmi českými jmény pěkně vyšlo.