Divný pocit z tchána

Anonymní
15.2.20 23:39

Divný pocit z tchána

Anonymitu snad pochopíte :oops:
Holky, chci se vykecat nejdřív tady, než to začnu někde řešit. Jde o přítelova otce, jezdíme k nim na vikendy tak jednou za čtvrt roku (bydlej skoro přes celou cr) díky bohu se častěji nenavstevujeme..
Tchýně je v práci skoro 24/7 takže i když tam jsme, je většinu času pryč. Pritel je třeba u bráchy (ještě s nimi bydlí) no a já tam většinu času trávím s dcerkou, a plkanim s tchánem v obýváku.. přes den je to OK, je pozorný-nekdy až moc, kolikrát má oplzlé otázky při kterých ještě šeptá, typu "Tak co jak vám to jde v posteli. Už jste zkusili to a to..Jestli ráda experimentuju " apod. Večer když se sprchuju vždycky, ale vždycky stojí za dveřmi, mají matné sklo takže vidět mě nemá sanci, ale jen ten pocit mě prostě se*e. Nedávno mi poslal sms, Jestli si někdy představuju jaka by byla zkusenost se starším zkušeným muzem, SMS mám uloženou. A byla to poslední kapka, nikdy k nim nepojedu, ten člověk se mi tímto zhnusil. Nevim jak tuhle situaci řešit, jestli se s tím svěřit příteli, rodině, nebo to nechat být a dělat že se to nikdy nestalo… Třeba to teď že mě opadne potřebovala jsem se někde vykecat :nevim: :?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13138
15.2.20 23:42

Já bych to příteli řekla hned od začátku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
821
15.2.20 23:49
@Anonymní píše:
Holky, chci se vykecat nejdřív tady, než to začnu někde řešit. Jde o přítelova otce, jezdíme k nim na vikendy tak jednou za čtvrt roku (bydlej skoro přes celou cr) díky bohu se častěji nenavstevujeme..
Tchýně je v práci skoro 24/7 takže i když tam jsme, je většinu času pryč. Pritel je třeba u bráchy (ještě s nimi bydlí) no a já tam většinu času trávím s dcerkou, a plkanim s tchánem v obýváku.. přes den je to OK, je pozorný-nekdy až moc, kolikrát má oplzlé otázky při kterých ještě šeptá, typu "Tak co jak vám to jde v posteli. Už jste zkusili to a to..Jestli ráda experimentuju " apod. Večer když se sprchuju vždycky, ale vždycky stojí za dveřmi, mají matné sklo takže vidět mě nemá sanci, ale jen ten pocit mě prostě se*e. Nedávno mi poslal sms, Jestli si někdy představuju jaka by byla zkusenost se starším zkušeným muzem, SMS mám uloženou. A byla to poslední kapka, nikdy k nim nepojedu, ten člověk se mi tímto zhnusil. Nevim jak tuhle situaci řešit, jestli se s tím svěřit příteli, rodině, nebo to nechat být a dělat že se to nikdy nestalo… Třeba to teď že mě opadne potřebovala jsem se někde vykecat :nevim: :?

Už jsi to měla řešit dávno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1153
15.2.20 23:55

Chudinko. Já bych to příteli řekla také. Vysvětlila bych mu moje pocity a situace, které jsem zažila. Otázkou zůstane, jestli to přítel tak nějak řečeno,,spolkne". Určitě to pro něj bude těžké, ale je i možné, že o otci ví víc, než si myslíš a budeš mile překvapena.
Každopádně si s ním o tom promluv a pak se rozhodnete společně, jak to řešit. Pokud přítel nebude schopen to,,zpracovat", budeš mít asi smůlu a vztah ukončí ( s tebou ), ale to by ti pak za to ten chlap ani nestál, tak by to bylo fuk :nevim:.
Každopádně mu to řekni a ukaž mu i tu sms. Ale…řekni mu to v klidu a,,opatrně". Bude to pro něj možná i pěknej šok.
Držím ti palce :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
86726
15.2.20 23:56

Řeš to teď, dokud se ještě nic nestalo. Až po tobě natvrdo vyjede, tak bude pozdě a ještě nakonec to svede na tebe, žes ho vyprovokavala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1153
15.2.20 23:59
@Anna766 píše: Řeš to teď, dokud se ještě nic nestalo. Až po tobě natvrdo vyjede, tak bude pozdě a ještě nakonec to svede na tebe, žes ho vyprovokavala.

Naprostý souhlas. Bude tvrdit, že ho sváděla a on jí nechtěl, tak se teď vlastně jenom mstí!
Ať to zakladatelka řeší a to hodně rychle :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4536
16.2.20 00:04

Pokud se nechceš rozcházet s přítelem, tak bych se zkusila z příští cesty vymluvit.
Kdyby se nenašlo nic jako viroza, tak bych mu řekla, že tam nechci trávit čas s jeho otcem sama, když jeho matka je stejně pryč a on jde za bratrem. Že mně to moc nebaví, protože se s ním neumím bavit. Aby tam buď byl se mnou nebo tam nebudu jezdit.
Snažila bych se eliminovat čas trávený s tchánem sólo.
Kdyby přítel byl protivný, tak bych vybalila tu SMS a od toho momentu by byly moje výjezdy s noclehem u nich historie. Nebo bych se přinejmenším nesprchovala.

Jinými slovy bych zkusila dát tchánovi čas na nalezení jiné duše anebo aby řekl své matce, že nemá být v práci, když už za nimi jedete přes celou republiku a ještě jednou za čas. Není to od jeho matky zrovna moc slušné, když si nezařídí volno aspoň jeden celý den.

Obávala bych se toho, že pokud má přítel rozum v hlavě, tak se hrozně naštve na otce a mohly by se jim pokazit vztahy. Ale na druhou stranu se nedá chování tchána omlouvat donekonečna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1153
16.2.20 00:14

@LaPaloma
Promiň, ale naprosto nesouhlasím. Radíš špatně. Ať to rozsekne a řekne partnerovi pravdu a ať se hlavně navymlouvá na virózu atd.
To by byl vztah do budoucna na ho.no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3750
16.2.20 01:09

Říct partnerovi pravdu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1372
16.2.20 01:47

Příteli bych to řekla. Nejspíš už od začátku. A jak se znám, tak bych sms ukázala i tchýni, abych mu udělala průšvih. A v životě už bych k nim nevlezla :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1153
16.2.20 01:51

@yocheved
Já si myslím, že ta tchýně ví, proč není nikdy doma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1372
16.2.20 01:51
@LaPaloma píše:
Pokud se nechceš rozcházet s přítelem, tak bych se zkusila z příští cesty vymluvit.
Kdyby se nenašlo nic jako viroza, tak bych mu řekla, že tam nechci trávit čas s jeho otcem sama, když jeho matka je stejně pryč a on jde za bratrem. Že mně to moc nebaví, protože se s ním neumím bavit. Aby tam buď byl se mnou nebo tam nebudu jezdit.
Snažila bych se eliminovat čas trávený s tchánem sólo.
Kdyby přítel byl protivný, tak bych vybalila tu SMS a od toho momentu by byly moje výjezdy s noclehem u nich historie. Nebo bych se přinejmenším nesprchovala.

Jinými slovy bych zkusila dát tchánovi čas na nalezení jiné duše anebo aby řekl své matce, že nemá být v práci, když už za nimi jedete přes celou republiku a ještě jednou za čas. Není to od jeho matky zrovna moc slušné, když si nezařídí volno aspoň jeden celý den.

Obávala bych se toho, že pokud má přítel rozum v hlavě, tak se hrozně naštve na otce a mohly by se jim pokazit vztahy. Ale na druhou stranu se nedá chování tchána omlouvat donekonečna.

Tak jako jestli se chová tchán, jak starý prase, tak by mi bylo úplně jedno, jestli jim to s tím čunětem pokazí vztah :lol:. A jestli se nechtějí rozcházet? Jakože cože? Takže ona má dbát o jejich vztah rodičovský vztah, ale jen pokud se nechtějí rozcházet? Aha, zato jejich partnerský vztah tímhle zatajováním a vymýšlením si viróz fakt pokvete :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
207
16.2.20 02:07
@Anonymní píše:
Tchýně je v práci skoro 24/7 takže i když tam jsme, je většinu času pryč. Pritel je třeba u bráchy (ještě s nimi bydlí) no a já tam většinu času trávím s dcerkou, a plkanim s tchánem v obýváku.. přes den je to OK, je pozorný-nekdy až moc, kolikrát má oplzlé otázky při kterých ještě šeptá, typu "Tak co jak vám to jde v posteli. Už jste zkusili to a to..Jestli ráda experimentuju " apod. Večer když se sprchuju vždycky, ale vždycky stojí za dveřmi, mají matné sklo takže vidět mě nemá sanci, ale jen ten pocit mě prostě se*e. Nedávno mi poslal sms, Jestli si někdy představuju jaka by byla zkusenost se starším zkušeným muzem, SMS mám uloženou. A byla to poslední kapka, nikdy k nim nepojedu, ten člověk se mi tímto zhnusil. Nevim jak tuhle situaci řešit, jestli se s tím svěřit příteli, rodině, nebo to nechat být a dělat že se to nikdy nestalo… Třeba to teď že mě opadne potřebovala jsem se někde vykecat :nevim: :?

No to je hnusák. Prase jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
16.2.20 03:20
@Karolínka86 píše:
No to je hnusák. Prase jedno.

Moje řeč je to kompost! Tam ani nepáchnout přítel má opravdu kvalitního,,fotříka,,Tak ať si tam jezdí sám, když klábosí u bráchy, na co tě má :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
12092
16.2.20 08:24

Při každém dalším oplzlém pokusu jasně pojmenuj, že to co dělá ti vadí a že je to od něj fakt hnusné a ať s tím přestane a nikdy už to neopakuje.

A není nejmenší důvod, aby si tam jezdila - tchánovci můžou za vámi, pokud skutečně chtějí vidět vnučku, případně se tam může tvůj muž stavit sám, stejně tam zjevně jezdí za kamarádem, ne za rodiči.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama