Divný zápach z nosu při předklonu - rýma

601
1.2.24 10:29

Divný zápach z nosu při předklonu - rýma

Ahoj,

Už 14dni se pereme s nějakou virozou, rýma, kašel, slabost bez teplot..
Začala jsem vysmrkavat žluté hleny, nemám absolutně žádný čich, ale co se mi deje.. ze když se rychle předklonim nebo si z lehu sednu, tak mi nejede do nosu hrozne nepříjemný zápach. Není to jakoby žádná hniloba nebo tak, ale takový hnusny sladky zápach, ze kterého je mi na bliti.. můžou to být třeba ty staré zaschle hleny? A jaktoze nic jiného necítím a toto ano? Inhaluji 4× denně a nepomáhá to.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
193
1.2.24 10:46

Tipuju na infekci ve vedlejších nosních dutinách :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15432
1.2.24 11:03

Řekla bych zánět dutin, došla bych si na ORL

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2297
1.2.24 11:07

ORL, možná to bude na ATB, je tam bakteriální zánět.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
601
1.2.24 11:33

Nestačí za praktikem? Z ORL vyšetření mam hrůzu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1.5.24 16:58

Ahoj. Jak to minule dopadlo?
Je to už 10 dní co jsem dostala rýmu a kašel. Léčila jsem ho klasicky mořskou solí, pinio-nasalem a konvičkou. Po týdnu se to ale zhoršilo. Prakticky jsem přišla o čich a z nosu cítím příšerný zápach. Nejde to ničím přebít, tím že nic jiného necítím. Před dvěma dny mi dala lékařka Pamycon, ale pořád necítím změnu. Zítra už půjdu na ORL, nedá se to vydržet. Cítím jen ten hrozný zápach v nose.
Nezažili jste to někdo? Co to může být

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24770
1.5.24 19:43

ORL je dobrý nápad, nejspíš se to vrazilo do dutin. Příště hned po začátku rýmy nasadit Sinupret.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
601
2.5.24 09:08

@Veronika65 ahoj, mě po několika týdnech, co ta rýma neprestavala, dala doktorka Tobrex kapky.. nějakou dobu jsem kapala, ale ještě to par dni stejně trvalo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2.5.24 09:24

Tak mám antibiotika, hlenohnis v dutinách, z toho ten šílený zápach a ztráta čichu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.