Divný zážitek

Anonymní
10.7.21 12:17

Divný zážitek

Dobrý den, včera jsem šla k doktorce, šlo o to že jsem si zapomněla mobil. Tchýně ještě volala synovi který byl se mnou na jeho mobil, že máme něco koupit. Ale pak se stala úplně šílená věc, paní v čekárně ukázala na stolek a zeptala se jestli to není můj mobil. Já jsem si nejdřív myslela že je to jen náhoda a že si někdo zapomněl mobil stejný jako mám já. Ale syna napadlo že mi zavolá a uvidí se, tak mi teda zavolal a mobil mi začal zvonit 8o. Takže se ukázalo že to je skutečně můj mobil. Jsem z toho úplně špatná, nikdy se mi nic podobného nestalo. Vím na 100% že jsem si nechala mobil doma, i tchýně ho viděla jak mi leží na stole. Stalo se vám něco podobného?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30998
10.7.21 12:27
@Anonymní píše:
Dobrý den, včera jsem šla k doktorce, šlo o to že jsem si zapomněla mobil. Tchýně ještě volala synovi který byl se mnou na jeho mobil, že máme něco koupit. Ale pak se stala úplně šílená věc, paní v čekárně ukázala na stolek a zeptala se jestli to není můj mobil. Já jsem si nejdřív myslela že je to jen náhoda a že si někdo zapomněl mobil stejný jako mám já. Ale syna napadlo že mi zavolá a uvidí se, tak mi teda zavolal a mobil mi začal zvonit 8o. Takže se ukázalo že to je skutečně můj mobil. Jsem z toho úplně špatná, nikdy se mi nic podobného nestalo. Vím na 100% že jsem si nechala mobil doma, i tchýně ho viděla jak mi leží na stole. Stalo se vám něco podobného?

Ne, nejsem na drogach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1753
10.7.21 12:33

No a co bylo pak? Tenhle mobil sis teda vzala, byl tvuj a doma na tom stolku, kde jste ho videly s tchyni naposled, samozrejme nebyl. Je ti tak?

Ne, tohle se mi nestalo. Ale nabizi se, ze ho treba vzal syn a pak ho polozil ba ten stolek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10205
10.7.21 12:34

Ne, tohle se mi nestalo. Asi berete slušnej materiál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6703
10.7.21 12:36

Stalo se mi jednou, že jsem našla ve svých kontaktech uloženého někoho, koho jsem tam neuložila ani já, ani manžel a nikdo jiný by se do telefonu nedostal, ani neměl kdy. Toho člověka jsem kontaktovala a nenašli jsme žádný společný bod, proč bych ho měla v kontaktech. Takže taky záhada, nikdy nevyřešena.
Ten tvůj příběh je už ale mimo jakékoli vysvětlení :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
609
10.7.21 12:39

No a ten mobil z čekárny jste tedy vzali, dojeli domů a tam ležel další?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1753
10.7.21 12:41

Jako ja treba v posledni dobe, kdy uz jaem fakt ze vsehi dlouhidobe pretazena a pracovne na pokraji vyhoreni :lol:, tak vecne nekam davam veci a pak je i pul dne hledam :roll: a nachazim je obcas na neuveritelnych mustech. Takze, pokud by se tohle stal o mne, tak by me to vladtne ani neprekvapilo :lol: a rekla bych si, ze jsem nevedomky doma ten mobil precejen vzala a pak ho mimodek na ten stolek z doktira proste polozila :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24525
10.7.21 12:43
@kalie píše:
Jako ja treba v posledni dobe, kdy uz jaem fakt ze vsehi dlouhidobe pretazena a pracovne na pokraji vyhoreni :lol:, tak vecne nekam davam veci a pak je i pul dne hledam :roll: a nachazim je obcas na neuveritelnych mustech. Takze, pokud by se tohle stal o mne, tak by me to vladtne ani neprekvapilo :lol: a rekla bych si, ze jsem nevedomky doma ten mobil precejen vzala a pak ho mimodek na ten stolek z doktira proste polozila :nevim:

a toto bude nejpravděpodobnější vysvětlení :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7375
10.7.21 12:46
@kalie píše:
Jako ja treba v posledni dobe, kdy uz jaem fakt ze vsehi dlouhidobe pretazena a pracovne na pokraji vyhoreni :lol:, tak vecne nekam davam veci a pak je i pul dne hledam :roll: a nachazim je obcas na neuveritelnych mustech. Takze, pokud by se tohle stal o mne, tak by me to vladtne ani neprekvapilo :lol: a rekla bych si, ze jsem nevedomky doma ten mobil precejen vzala a pak ho mimodek na ten stolek z doktira proste polozila :nevim:

Taky se mi to stává. Jako když sednu do auta a za jízdy koukám jestli jsem rozsvítila světla. A vůbec si nepamatuju že jsem to udelala. Že jsem tím knoflíkem otočila, dala bych ruku do ohně že ne, a stejně svítí. Prostě je to tak nějak automaticky, že si to člověk ani neuvědomuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
10.7.21 12:53

@mackA159 tak funguje ludsky mogoz. Cinnost mozgu je energeticky hrozne narocna a aby sme usetrili energiu na ine cinnosti, funguje mozog z vacsej casti na zvyku. A tak strci clovek mobil do kabelky a nepamata si to. Ked si obliekame ponozky, vacsinou zaciname vzdy tou istou nohou. Ak chodime niekam pravidelne, mame vyslapany ten isty chodnik. Asi kazdy uz niekedy rozmyslal, ci pri odchode zamkol…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17506
10.7.21 13:10

No evidentně si ho doma nenechala.

A evidetntně je potřeba změnit pár věcí, aby si byla schopná fungovat, protože ti jaksi z nějakých důvodů vynechává mozek.

V lepším případě je to vyčerpání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.7.21 13:14

Mně se podobné věci stávají běžně. Prostě nemyslím a konám. Často jsem překvapená, co kde je a co jsem třeba i koupila.
Za mě žádná záhada.
Mám to celoživotně. Manžel se už ani neptá, kam jsem co dala, ale kam bych to dala, kdybych to uklízela :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
1435
10.7.21 13:14

Mně se zrovna včera stalo, chystala jsem se na noční a byla jsem si 100 % jistá, že jsem mobil dávala do kabelky. Když ho pak v práci hledám, tak nic, ale přísahala bych, že jsem ho tam dala. Samozřejmě byl doma.
Vzala sis ho automaticky a ani si to neuvědomíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9960
10.7.21 13:26

Tomu se říká brain fart, stane se to každýmu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21660
10.7.21 13:35

Chytrej telefon, no, došel za tebou sám… :nevim: