Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
@aterka píše:
Mě to taky trápí, a většinou zjistím, že to jsou afty, nejvíce v období menstruace nebo nevyspání, oslabená imunita…
tak se mě udělaly takové pupinky pod jazykem nebo jak to mám nazvat a docela to bolí, tak je možné že ty afty, koupila jsem šalvějovou mastičku
@Mišanka7 Sama mám vyzkoušené, že na takové příznaky oslabeného organizmu je dobré nasadit vitamíny, colostrum, a do krku jsou výborné dubové kapky dědka kořenáře nebo aloe vera sprej první pomoci.
za ty roky mám vyzkoušeno opravdu hodně
výtěrů jsem měla několik. Prostě stačí, když v kritické době venku ofouknu apod. + oslabená imunita. Většinou to rozeženu, když nejsou horečky, chce to pokud možno také odpočívat. ( já už se nevyspala pořádně skoro dva roky).