Dlouhý protokol

3040
13.9.10 21:22

Dlouhý protokol

Ahoj holky,potřebuji radu od těch, co si prošly dlouhým protokolem.
Co, kdy, a jak.
Mně píchli 30.8. Diphereline 3mg. To jsem byla 5 den cyklu. Na kontrolní UTZ mám jít 20.9.2010 to budu 25 DC.
Jak to pak probíhá? Zjistila jsem, že jsem si něco myslela, co asi není pravda.
Stimulovat budu Puregonem. Od kterého dne jste píchali? Hned od toho kontrolního UTZ?
Stimulace trvá 12-15 dní. A pak ta injekce na vypuštění „krakenů“ cca 36 hod předem. Takže to znamená, že cca 15 dní si budu píchat Puregon, pak si píchnu „vyprošťováka“ a za 3 dny půjdu na odběr?

Možná si říkáte, den sem, den tam. Ale já chci miminka do bříška na svoje narozeniny. :-P :-P :-P

Díky za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14001
13.9.10 22:13

Tak to s takhle nda spocitat, ono se to odviji od mnozstvi a hlavne velikosti vajicek, vlasstne je to cele na tvem cyklu, proto ta kontrola, tam se rozhodne, kdy zacnes puregonovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14001
13.9.10 22:14

teda zalezi to na folikulech, promin, ja uz myslim na vajicka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3040
13.9.10 22:17
jizvíková píše:
teda zalezi to na folikulech, promin, ja uz myslim na vajicka

Takže s tím má co dělat ovulace?

No, tak ta předstihla i injekci. Bolesti sice nemám, ale začala jsem špinit právě v období ovulace. Volala jsem do caru a tam mi doktor řekl, že je to u někoho normální. Tak doufám, že se folikuly nebudou stydět :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14001
13.9.10 22:27

proste ti reknou az na kontrole co a jak
jak dlouho stimulovat, kdy odebirat vajicka apod. pak taky jaka budes mit embrya, jak se budou vyvijet, jesti budes mit PK apod. proste je to na tvem tele

ja dostala kluky na detsky den :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama