Snažení a teplé koupele

375
13.9.10 21:13

Snažení a teplé koupele

Ahoj holky,
někde jsem zaslechla, že nejsou vhodné teplé koupele při snažení o mimčo. U chlapů je to jasné, ale vadí to i u žen? Ja totiž v teplé napuštěné vodě hrozně ráda relaxuji :mrgreen:.

Díky a doufám, že napíšete, že je to pouze fáma :-) :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15629
13.9.10 21:32

o tom nic nevím, taky jsem se vyvalovala, přestala jsem, když jsem zjistila, že jsem těhu. Stejně mi to pak nedělalo dobře :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14001
13.9.10 21:36

vadi to v zacatcich tehotentstvi, horke sedave koupele, zvysuje to telesnou teplotu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
375
13.9.10 21:44

Tak pokud vadí v začátcích těhotenství, tak teoreticky už mohou vadit asi i při uhnizďování, tj. po ovulace až do ms… sakra sakra :mrgreen:. Nebo už mi to snažení leze na palici a vymýšlím nesmysly? 8-o :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15629
13.9.10 22:20

No tak na to je jediná rada, zkus si teď koupele odpustit, protože pokud příští cyklus dostaneš MS, určitě budeš přemýšlet, jestli to není kvůli teplým koupelím :mrgreen:
No a pak ta otřepaná, těžce proveditelná hláška…neupínej se na to, jinak to půjde hůř. Ale něco na tom bude. Já se „snažila“ otěhotnět 8 měsíců a povedlo se to, až když jsme se s přítelem rafli, on odjel na týden ke svým rodičům (měla jsem jet taky, měl narozky, ale na truc jsem zůstala doma :-P ) a pak proběhl usmiřovací sexík. No a příští MS se nedostavila :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama