Dnešní náledí

9050
15.12.12 08:53

Dnešní náledí

Ahoj holky,
jsem ještě celá rozklepaná. Před chvílí mě můj hodný šéf přivezl do práce, protože já blbá jela do města a na šíleném náledí (kostky) mi to pochopitelně uklouzlo a naštěstí jsem zkončila jen přibouchlá u chodníku. To co se dělo kolem mě, než pro mě můj záchrance přijel bylo jak zlý sen. Lidé klouzali, padali, auta do sebe narážela, lidé před nimi uskakovali, šílený. Jsem blbá :zed: :zed: :zed:, hlásí to celý týden a já si pak frajerka klidně jedu :oops: Holky, prosím, dávejte pozor, budou vánoce :andel:, ať nedopadnete hůř než já dnes. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15.12.12 09:05

JJ přesně tak, já jsem dneska kvůli tomu nejela do školy, mám to 30 km. Bude z toho průšvih, navíc nedostanu zápočet, ale řekla jsem si, NIC za to nestojí, abych riskovala. Tak se přidávám, buďte opatrní a kdo nemusíte, buďte doma :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
714
15.12.12 09:05

No mě ted čeká 30km, tak jsem zvědavá :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
817
15.12.12 09:07

Je to hrozné, já jsem jen vyšla se psem před dům a málem jsem 3× upadla. Navíc jsem chtěla jet s malou na pohotovost, protože je dost nemocná, ale asi to bude muset vydržet, protože bychom tam možná ani nedojely :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11133
15.12.12 09:26

Manžel se synem před chvíli vyjeli do Rakouska na lyže :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9050
15.12.12 09:27
@Tarfinka píše:
Je to hrozné, já jsem jen vyšla se psem před dům a málem jsem 3× upadla. Navíc jsem chtěla jet s malou na pohotovost, protože je dost nemocná, ale asi to bude muset vydržet, protože bychom tam možná ani nedojely :zed:

Zítra má být líp. Snad to opravdu raději odlož, aby to špatně nedopadlo…Ono je to na těch silnicích hrozně zrádné. Na hlavních v pohodě a v ulicích děsný. Držím palce, ať je malá brzy zdravá :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5277
15.12.12 09:31

Teď zrovna lamentuju, že u nás prší a hrozně to umrzá. Měly jsme jet na každoroční výlet do Brna na vánoční nákupy, v tomhle počasí půjdeme tak max pěšky pro rohlíky :mrgreen: Jsem zvědavá, co budou říkat ve zprávách…to bude bouraček :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9008
15.12.12 09:33

Přítel šel dnes ráno do práce a za chvíli mi volal, že už sebou málem dvakrát fláknul a zakázal mi jít dneska do školy, že já se prý určitě rozplácnu po cestě ( jsem v 8. měsíci ). Vzhledem k tomu, že jindy mě do školy honí, jsem ho poslechla a zůstala jsem radši doma. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
817
15.12.12 09:39

@Paoloska Děkuji, kdyžtak vyšlu večer manžela, já bych totiž nedošla ani k autu..je to děs to náledí :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9008
15.12.12 09:40

@Tarfinka A co si zavolat sanitku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9050
15.12.12 09:41
@Inge píše:
Manžel se synem před chvíli vyjeli do Rakouska na lyže :zed:

Hlavní tahy jsou v pohodě. Manžel to zvládne. Já v tomhle chlapům víc věřím. Taky proto jsem volala šéfovi a ten z toho vyjel v pohodě. To bude dobré :pankac: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9050
15.12.12 09:42
@Libza píše:
Teď zrovna lamentuju, že u nás prší a hrozně to umrzá. Měly jsme jet na každoroční výlet do Brna na vánoční nákupy, v tomhle počasí půjdeme tak max pěšky pro rohlíky :mrgreen: Jsem zvědavá, co budou říkat ve zprávách…to bude bouraček :pocitac:

Tak si hlavně na cestě pro rohlíky nezlomte nohu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9050
15.12.12 09:45
@Lynette píše:
@Tarfinka A co si zavolat sanitku?

Taky mě to napadlo, ale aby to neodnesla i ta sanitka :think:. Na druhou stranu je to určitě lepší nápad, než jet s mrňouskem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11690
15.12.12 09:54

Manžel dneska taky boural, dostal smyk a narazil do značky, ale tak to se stane. Hlavně, že se nikomu nic nestalo. Možná lepší dneska nikam nejezdit, jen v nejnutnějších případech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
tatranka1
15.12.12 09:56

U nás taky tak, už jsem byla u auta, ale když bylo i auto pokryté vrstvičkou ledu…Šla jsem zpátky domů.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat