Do čeho se pustit? Dva muži.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 22:54
Do čeho se pustit? Dva muži.

Asi sedím na dvou židlích a nevím, na kterou se posadit úplně. Evidentně o mně mají zájem dva pánové.
Toho jednoho jsem poznala přes seznamku, byla sem přes rok sama, už jsem nechtěla být a prostě jsem to zkusila a nějaký kontakt vyšel na první dobrou. Ne že by to tam byla nějaká šílená přitažlivost, ale začali jsme se setkávat a zatím vypadá hodný, milý, živí se řemeslem, ale dostal se k tomu přes zálibu a je neskutečně chytrý a má velký přehled. Láska to alespoň zatím není, ale je mi s ním dobře.
Toho druhého jsem poznala v práci. Začalo to před nějakou dobou (cca čtvrt roku zpět) jistou aférkou, nicméně jsem to nenechala zajít nijak daleko, byl a stále je zadaný. Teda teď chce vztah ukončit, neřekl nic na přímo, ale intuice mi říká, kam se asi následně jeho pozornost zaměří, pár okolností tomu nasvědčuje. Není úplně můj typ, ale je mi s ním dobře, vlastně mě ve finále dost přitahuje a imponuje mi, že je dost vzdělanej a chytrej. Nicméně mi u něj tak nějak bliká červená kontrolka, aneb to, jak se zapletl se mnou (iniciativa vzešla hlavně z jeho strany), byť jim to už asi neklapalo, mi nepřišlo úplně košér…
Jsem dost zmatená a nevím, na kterou cestu se vydat, jestli tam, kde je víc vášně anebo víc použít rozum…zkusit prubnout někoho, koho znám již delší dobu, anebo vsadit na divokou kartu a zkusit dát prostor neznámému? Poradíte?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
modravlocka
Kecalka 379 příspěvků 13.08.18 23:03

Já bych vyskytla pana z práce. Nešla bych do vztahu s nikym, kdo je schopny podvadet svou současnou přítelkyni. Takového člověka bych si nedokázala vazit. Chytrost a vzdělanost by to nezachranila, potřebuji vedle sebe i čestného a morálního partnera. Takže bych dala šanci pánovi ze seznamky.

Letnirozchod
Stálice 95 příspěvků 13.08.18 23:04

Ani jednoho, najdi nekoho tretiho

Martina84
Ukecaná baba ;) 2050 příspěvků 13.08.18 23:05

Tady každá rada drahá :think: :D . Já bych si je ještě chvilku oťukávala a rozhodla se, až když bych si byla jistá. Neznamená to ale, spat s oběma.

AnnaNuvoletta07
Kecalka 448 příspěvků 13.08.18 23:09

Podvedl jednu, podvede kdykoliv i Tebe když Vám to náhodou „přestane klapat“. Normální člověk buď vztah ukončí nebo pracuje na nápravě pokud věří, že je ještě možná. To raději jistotu než se při každém zaškobrtnutí klepat, jestli už náhodou nehledá náhradu. :)

Victoria1988
Kecalka 124 příspěvků 13.08.18 23:12

Asi ani jednoho. Nerozumím tomu termínu je mi s nim dobre,ale láska to ještě není. Kdy přichází láska? To jako jednoho dne spadne střechou do baráku? Pokud podle me tam není hned ta jiskra,zamilovanost od začátku,tak to asi nikdy nejde časem vydolovat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 23:12

On vyloženě nepodvedl, ale udělal by to, kdybych tomu dala zelenou. Už v tý době jim to neklapalo. Ale to asi není omluva.

Russet
Extra třída :D 12289 příspěvků 13.08.18 23:13
@Anonymní píše:
Asi sedím na dvou židlích a nevím, na kterou se posadit úplně. Evidentně o mně mají zájem dva pánové.
Toho jednoho jsem poznala přes seznamku, byla sem přes rok sama, už jsem nechtěla být a prostě jsem to zkusila a nějaký kontakt vyšel na první dobrou. Ne že by to tam byla nějaká šílená přitažlivost, ale začali jsme se setkávat a zatím vypadá hodný, milý, živí se řemeslem, ale dostal se k tomu přes zálibu a je neskutečně chytrý a má velký přehled. Láska to alespoň zatím není, ale je mi s ním dobře.
Toho druhého jsem poznala v práci. Začalo to před nějakou dobou (cca čtvrt roku zpět) jistou aférkou, nicméně jsem to nenechala zajít nijak daleko, byl a stále je zadaný. Teda teď chce vztah ukončit, neřekl nic na přímo, ale intuice mi říká, kam se asi následně jeho pozornost zaměří, pár okolností tomu nasvědčuje. Není úplně můj typ, ale je mi s ním dobře, vlastně mě ve finále dost přitahuje a imponuje mi, že je dost vzdělanej a chytrej. Nicméně mi u něj tak nějak bliká červená kontrolka, aneb to, jak se zapletl se mnou (iniciativa vzešla hlavně z jeho strany), byť jim to už asi neklapalo, mi nepřišlo úplně košér…
Jsem dost zmatená a nevím, na kterou cestu se vydat, jestli tam, kde je víc vášně anebo víc použít rozum…zkusit prubnout někoho, koho znám již delší dobu, anebo vsadit na divokou kartu a zkusit dát prostor neznámému? Poradíte?

Počkej si na třetího.

Mirirouse
Kecalka 156 příspěvků 13.08.18 23:14

taky bych asi nejdříve zkusila oťukávat…ale je pravda co píše anna, podvedl jednou podvede znovu, takže bych možná trošku dávala přednost rozumu před vášní, protože vášeň může zmizet a akorát se pak budeš trápit tím že tě podvede…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 23:16

@Victoria1988 Oťukáváme se, viděli jsme se párkrát, já mám vždycky pomalé rozjezdy. Je moc milý, chytrý, pohledný, ale abych se do toho položila, musím si k němu vybudovat nějakou důvěru a k tomu ho potřebuji více poznat.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2194 příspěvků 13.08.18 23:42
@Anonymní píše:
@Victoria1988 Oťukáváme se, viděli jsme se párkrát, já mám vždycky pomalé rozjezdy. Je moc milý, chytrý, pohledný, ale abych se do toho položila, musím si k němu vybudovat nějakou důvěru a k tomu ho potřebuji více poznat.

To bylo vždycky nejhorší, když se mi líbili dva najednou a oba jevili zájem. A nejhorší bylo, když to byli bráchové. Tam je to jasný - nikoho.
Ve Tvém případě bych dočasně odstavila toho z práce - bude to možná ranař a nechala na sebe dejchnout toho ze seznamky. Hned budeš vědět, jestli ho sneseš vedle sebe. :mrgreen:

Karleon
Kelišová 5379 příspěvků 14.08.18 07:24
@Victoria1988 píše:
Asi ani jednoho. Nerozumím tomu termínu je mi s nim dobre,ale láska to ještě není. Kdy přichází láska? To jako jednoho dne spadne střechou do baráku? Pokud podle me tam není hned ta jiskra,zamilovanost od začátku,tak to asi nikdy nejde časem vydolovat.

Ale jde :-)

PeknyVlasy
Kecalka 222 příspěvků 14.08.18 07:25

Proč proboha zvažuješ někoho kdo podvádí partnerku, když máš takový výběr? Na výběr vlastně vůbec nemáš viď? Jeden tě něpřitahuje a druhý si chce jen vyhodit z kopýtka. Takže tak, hledej dál.

Káťa19
Echt Kelišová 7723 příspěvků 19 inzerátů 14.08.18 08:24

Toho z prace fakt ne… A jinak nechat volny prubeh a treba najdes uplne jineho :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 17:25

Jak jsem napsala výš. Ten první - oťukáváme se, viděli jsme se párkrát, já mám vždycky pomalé rozjezdy. Je moc milý, chytrý, pohledný, ale abych se do toho položila, musím si k němu vybudovat nějakou důvěru a k tomu ho potřebuji více poznat.
Nikde jsem nenapsala, že tam není žádná přitažlivost, prostě to nebylo ono BUM, jsem z něj paf.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >