Reklama

Nevěra - nebo zbytečně žárlím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 14:47
Nevěra - nebo zbytečně žárlím?

Holky znáte pocit, kdy cítíte, že se doma nejspíš něco děje s vašim vztahem a vy si tvoříte v hlavě teorie? Můj chlap je hodně vytížený člověk, má relativně nové zaměstnani a v práci má převážně kolektiv žen, vždycky byl velmi pohledny a také velmi kontaktní. Poslední dobou se chová jinak, chodí pozdě domů až kolem 18-19 hod. Je unaveny, aktivity si plánuje spise s kamarady. Sám si zajde zaplavat, společná dovolená ho spíš nudila. Doma je otrávený…Nic konkrétního se vlastně neděje, krom toho, že neustale sleduje telefon, Ale ja mám zvláštní pocit, už jednou jsem s ním řešila jinou ženu kterou mi vyvracel že s ni nic neměl…nevím, možná mi chybí důvěra, nebo mám obavu předem, ale ta ženská intuice je sviňa. Chápe mě tu někdo, nebo se cíti podobně?? Ptala jsem se ho jestli se neco deje, samozrejme nedeje, nic mu nechybi jen toho ma hodne v praci…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ivašot.
Kelišová 6203 příspěvků 13.08.18 14:49
@Anonymní píše:
Holky znáte pocit, kdy cítíte, že se doma nejspíš něco děje s vašim vztahem a vy si tvoříte v hlavě teorie? Můj chlap je hodně vytížený člověk, má relativně nové zaměstnani a v práci má převážně kolektiv žen, vždycky byl velmi pohledny a také velmi kontaktní. Poslední dobou se chová jinak, chodí pozdě domů až kolem 18-19 hod. Je unaveny, aktivity si plánuje spise s kamarady. Sám si zajde zaplavat, společná dovolená ho spíš nudila. Doma je otrávený…Nic konkrétního se vlastně neděje, krom toho, že neustale sleduje telefon, Ale ja mám zvláštní pocit, už jednou jsem s ním řešila jinou ženu kterou mi vyvracel že s ni nic neměl…nevím, možná mi chybí důvěra, nebo mám obavu předem, ale ta ženská intuice je sviňa. Chápe mě tu někdo, nebo se cíti podobně?? Ptala jsem se ho jestli se neco deje, samozrejme nedeje, nic mu nechybi jen toho ma hodne v praci…

Věřila bych intuici, ta moje se v těhle věcech bohužel ještě nespletla.

ametyst
Extra třída :D 11183 příspěvků 13.08.18 14:50

Taky bych věřila intuici :/. Docela jsou tu snadné „indicie“…ale nemusí to tak být a moc bych ti to přála-aby to tak nebylo!¨
Změnilo se chování k tobě?Přijde a dá ti pusu?dělal to dřív? Ženská tohle prostě vycítí…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 14:56

Raději anonymně, ale taky bych věřila intuici… A byla bych svině, pokud by vykazoval takové příznaky, klidně bych se mu podívala do telefonu. Mě to ušetřilo další měsíce trápení :-)

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 13.08.18 14:58

A jak se chová k tobě? Je to jako „normálně“ nebo nějaká změna? Já bych to asi poznala takto.. Samozřejmě pokud máš pochyby, normálně si s ním sedni a vysvětli mu to a uvidíš co on a jeho reakce.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 14:59

Nepotesim…, takhle nejak zacalo chovani manzela nez odesel za sekretarkou. Ale na druhou stranu to nemusi byt tvuj pripad. Ja na neveru neprisla nikdy, az opravdu jeho priznanim, jelikoz uz ho bolesti bricha svedomim trapily k nesneseni.

Betyssek
Stálice 84 příspěvků 13.08.18 15:02

Intuice nikdy nezklamala… ve 2 vztazich :zed:

arinecka
Závislačka 4598 příspěvků 13.08.18 15:08

Taky bych věřila intuici :? Sám si jde zaplavat, dovolená ho nudí, doma je otrávený. Do toho pořád sleduje mobil… Tak na něj uhodˇatˇse teda vymáčkne co se děje a nedělá z tebe blbce :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 15:08

Když když se ho zeptám jestli se něco děje že se začal chovat jinak, řekne že nechápe co blbnu. Když přitvrdím a začnu se trošku čertit, řekne mi, že někdo vydělávat peníze musí, že má novou práci a že se vše učí, že to za půl roku bude jiné. Nejsem žárlivka, ale něco je špatně. Máme malé děti. Já trávím čas doma s dětima, on v práci. Hodně jezdí pracovně i po Čr. To pro mě není změna, vždy hodně pracoval, ale to jsem si nepripostela ze neco neni ok.. doma je spíš otrávený, věnuje se dětem, ale času na ně skrze práci moc nemá. Mě se věnuje minimalně a ja pak takto blbnu

arinecka
Závislačka 4598 příspěvků 13.08.18 15:12
@Anonymní píše:
Když když se ho zeptám jestli se něco děje že se začal chovat jinak, řekne že nechápe co blbnu. Když přitvrdím a začnu se trošku čertit, řekne mi, že někdo vydělávat peníze musí, že má novou práci a že se vše učí, že to za půl roku bude jiné. Nejsem žárlivka, ale něco je špatně. Máme malé děti. Já trávím čas doma s dětima, on v práci. Hodně jezdí pracovně i po Čr. To pro mě není změna, vždy hodně pracoval, ale to jsem si nepripostela ze neco neni ok.. doma je spíš otrávený, věnuje se dětem, ale času na ně skrze práci moc nemá. Mě se věnuje minimalně a ja pak takto blbnu

Nechápe co blbneš? Tak atˇsi tu situaci otočí, ty v práci, on doma s dětmi. Ty otrávená, nebudeš si ho všímat, budeš si hlídat mobil, chodit domů později a později. Pořád by tam nic neviděl?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 15:13

nemám úplnou důvěru už jednou jsme prošli krizovkou, kterou mi teda taky vyvracel. Ale já ho miluju, tvoříme spolu rodinu, máme děti, říká mi, že je s námi šťastný. Jen mám teď obavu že je to spíš kvuli detem a pro něhu navštevuje někoho jiného…

ivašot.
Kelišová 6203 příspěvků 13.08.18 15:14
@Anonymní píše:
Když když se ho zeptám jestli se něco děje že se začal chovat jinak, řekne že nechápe co blbnu. Když přitvrdím a začnu se trošku čertit, řekne mi, že někdo vydělávat peníze musí, že má novou práci a že se vše učí, že to za půl roku bude jiné. Nejsem žárlivka, ale něco je špatně. Máme malé děti. Já trávím čas doma s dětima, on v práci. Hodně jezdí pracovně i po Čr. To pro mě není změna, vždy hodně pracoval, ale to jsem si nepripostela ze neco neni ok.. doma je spíš otrávený, věnuje se dětem, ale času na ně skrze práci moc nemá. Mě se věnuje minimalně a ja pak takto blbnu

Nechci radit, ať mu prolezeš mobil…Jak si ten mobil hlídá, bere si ho všude s sebou, má ho zamčený? A jak to měl s mobilem dřív? U nás při nevěře byla změna hlavně v tom mobilu, najednou ho měl zamčený, když ho neměl v ruce, tak otočený displejem dolů atd.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 15:15

Ahojky, je mi to lito, ale mam stejne zkusennosti jako vsechny co tu pisou :,( :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 15:18
@ivašot. píše:
Nechci radit, ať mu prolezeš mobil…Jak si ten mobil hlídá, bere si ho všude s sebou, má ho zamčený? A jak to měl s mobilem dřív? U nás při nevěře byla změna hlavně v tom mobilu, najednou ho měl zamčený, když ho neměl v ruce, tak otočený displejem dolů atd.

Nosí si ho pořád u sebe, prý je to skrze práci, cítí se nepostradatelný, volají mu i v noci. Kod na mobilu má, ale ten už znám, přiznám se, koukala jsem se do telefonu při přilezitosti, kdy spal. Nic tam neměl. Hodně hovoru během dne třeba řekneme 30 čísel. Zprávy žádné, pouze pracovní věci. Na jednu stranu se citim desne, na druhou vim, ze se neco deje a nejsem schopna rict co, protoze cokoliv mu reknu, tak mi okamzite vyvraci. Mozna uz jsem jen dlouho doma

Bubla_Bučková
Závislačka 3021 příspěvků 13.08.18 15:25
@Anonymní píše:
nemám úplnou důvěru už jednou jsme prošli krizovkou, kterou mi teda taky vyvracel. Ale já ho miluju, tvoříme spolu rodinu, máme děti, říká mi, že je s námi šťastný. Jen mám teď obavu že je to spíš kvuli detem a pro něhu navštevuje někoho jiného…

no tak nepatrej a věř mu :nevim:

já bych chtěla vědět, protože bych odešla… nechtěla bych žít ani s ku.revnikem a možná ani s někým, kdo mi předhazuje peníze a je na rodinné dovolené otrávený. Pokud chceš dělat radikální řez, prolez mobil, počítač, počkej před prací… :oops:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama