Doba vyplacení mateřské

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pucinka0
Kecalka 295 příspěvků 12.03.18 13:45
Doba vyplacení mateřské

Mám dotaz: Byla jsem na neschopence než jsem nastoupila na MD. Na MD jsem nastoupila 16.2. Má účetní tvrdí, ze papíry na PSSZ Praha Trojská posílala 23.2. Dnes jsem volala zda tam ty papíry mají, jelikož v pátek mi na úřadě tvrdily, že tam ještě nejsou. Dnes mi paní řekla, že je tam mají od 5.3. (zajímavé, že najednou to tam mají od 5.3., ale OK) a na vyplacení mají 30 dnů. Stalo se někomu, že peníze poslali dřív jak za 30 dní? A za zbytek dnů z neschopenky mi vyplatí klasicky do 10 dnů? Děkuji za odpovědi

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Pouze pro plnoleté! Junckerovu líbačku se Zemanem by ocenil i Brežněv

Videa zpitého předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera v průběhu... číst dále >

Monika Štiková si rýpla do manžela: „Tak jak se má ta tvoje cikánka?“

Velmi svérázná televizní star Monika Štiková (45) se zase předvedla! Hned jak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama