Doba vyplacení mateřské

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pucinka0
Kecalka 305 příspěvků 12.03.18 13:45
Doba vyplacení mateřské

Mám dotaz: Byla jsem na neschopence než jsem nastoupila na MD. Na MD jsem nastoupila 16.2. Má účetní tvrdí, ze papíry na PSSZ Praha Trojská posílala 23.2. Dnes jsem volala zda tam ty papíry mají, jelikož v pátek mi na úřadě tvrdily, že tam ještě nejsou. Dnes mi paní řekla, že je tam mají od 5.3. (zajímavé, že najednou to tam mají od 5.3., ale OK) a na vyplacení mají 30 dnů. Stalo se někomu, že peníze poslali dřív jak za 30 dní? A za zbytek dnů z neschopenky mi vyplatí klasicky do 10 dnů? Děkuji za odpovědi

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >