Dobrá gynekoložka v Ostravě-Porubě

9549
7.9.09 16:49

Dobrá gynekoložka v Ostravě-Porubě

Ahoj Ostravačky, neznáte některá dobrou gynekoložku (popř. gynekologa, ale raději ženu) v Porubě nebo blízkém okolí?
Díky, Ivana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2245
7.9.09 19:50

Ahoj,
já chodím do Vítkovické nemocnice, vyšetřovna je hrozná ale doktorka Tvarůžková je bezva ženská.

V porubě znám akorát SIlesii,je to tam moderní,ale utekla jsem od nich

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
7.9.09 19:53

Dr. Spousta - primář Fifejd má na Porubě ordinaci. Sice má svoje, ale mi plně vyhovoval po tři těhotenství, takže doporučuji :)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12332
7.9.09 22:02

jo Spousta má své mouchy, jak píše lesi - je to holt pan primář, ale diagnostik a lékař je dobrý,zažila jsem ho v nemocnici :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20547
8.9.09 08:20

Taky chodím ke Spoustovi a velká spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1077
8.9.09 10:17

Dr. Spousta - jo fajn, zvolila jsem jej na doporučení lesiny a jsem spokojená, před tím mudr Kunčar - a už nikdy více, co ještě vím nevoli mudr Lamžovou ve věžičkách, prý je nepříjemná

ivulka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
8.9.09 10:20
ivulka píše:
Dr. Spousta - jo fajn, zvolila jsem jej na doporučení lesiny a jsem spokojená, před tím mudr Kunčar - a už nikdy více, co ještě vím nevoli mudr Lamžovou ve věžičkách, prý je nepříjemnáivulka

Ale má své, to nejde popřít :) Do seriálu by se nehodil :o Ovšem s jeho lékařskou péčí jsem max spokojená, i teda s jednáním - jen má prostě své :)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13992
8.9.09 10:24
Lesina píše:
jen má prostě své :)

Pořád čekám, až se tu dozvím, co má své. Úchylky :lol: ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1077
8.9.09 10:43

já si u něj prostě nepřipadám jako kus hovězího, sice si mele pořád svou, pořád mi nutí mirenu a tu nechci, a ta jeho věta, „tak si sundejte kalhotky“ vždycky se usměju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
8.9.09 10:43
Len-til-kah píše:
Lesina píše:
jen má prostě své :)
Pořád čekám, až se tu dozvím, co má své. Úchylky :lol: ?

Néééé, proboha, néééé, on je normální, vcelku příjemný chlap s muškama. Třeba neříká „Odložte si“ ale řekne „Sundejte si kalhotky“ - má v ordinaci kabinku, tam si odložíš, on vyšetří, vše ukáže na UZ vysvětlí… pak se jdeš obléct a teprve pak s tebou mluví dál - prostě ideál… Jen to o těch kalhotkách mě dostává. Prostě chová se velmi korektně a profesionálně s tím, že občas použije výraz, který nečekáš - ale tak samozřejmě, že víš, že to od něho není hrubost nebo něco jiného - on to prostě tak říká. :)

Jo, vzpomínám si, že když jsme se ptali na pohlaví Adly, tak se díval, a pravil, že kulky nevidí, ale že je plod špatně natočený, že tam klidně mohou být (no nebyly), že to je 50 na 50 :) Prostě ta kombinace kulek a ostatní lékařské mluvy…

Nebo když se na něco zeptáš, vysvětluje - až se dostane tam, kde ses neptala… Ale vidíš, že ví. Neřeší každí píchnutí a bolení, je upřímný. Jako mě vyhovuje, fakt :) Jen má prostě své :)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13992
8.9.09 10:50
Lesina píše:
Néééé, proboha, néééé, on je normální, vcelku příjemný chlap s muškama. Třeba neříká „Odložte si“ ale řekne „Sundejte si kalhotky“ - má v ordinaci kabinku, tam si odložíš, on vyšetří, vše ukáže na UZ vysvětlí… pak se jdeš obléct a teprve pak s tebou mluví dál - prostě ideál… Jen to o těch kalhotkách mě dostává.

„Ale já mám, pane doktore, slipy.“ :lol:
S kabinkou to mám tež tak (ale nechodím do Poruby, tak neodpovídám). Na červené výstražné světlo v předsíňce, kde jsem přecházela mlaskavým krokem s holým zadkem, nevzpomínám v dobrém :roll: .
Jenže já bych moc k muži chodit nemohla, už tak mě nervuje, že mám chlapy zubaře a praktika. Porodníka jsem přežila s velkým sebezapřením :lol: . Ale pana primáře jsem beztak potkala, Š. se narodil na Fifejdách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3086
8.9.09 10:52

Ahoj :lol:
Je to už pár let, ale chodila jsem do Výškovic http://www.gynet.cz/?…
Dr. Kudělka i Dr. Kudělková jsou celkem fajn. Vybírají se tam dost vysoké poplatky za registraci a ošetření.
Na doporučení od známé, jsem pak přešla k moc hodnému doktorovi, který má ambulanci ve Vítkovicích ale né v nemocnici. Jmenuje se MUDr. Ivo Trunkát. Mám s ním moc dobré zkušenosti. Vždy má na tebe čas, všechno ti vysvětlí, vyslechne si tě…no prostě je opravdu výborný.
Jednou jsem ještě přes známého navštívila jednoho doktora, který mi opravdu velice pomohl. Měla jsem tehdy problém, který mě dost trápil a nikdo mi nepomohl. Všichni mi říkali, že mi nic není. On to vyřešil :lol: . Jeho jméno je MUDr. Kempný.

Jednou jsem taky navštívila Vítkovickou nemocnici ale už nevím, jak se doktorka, ke které jsem šla jmenovala. Byla celkem v pohodě, až na to, že tam to jede jak na běžícím páse a tak taky vypadalo moje vyšetření i diagnóza, která byla mylná a já do sebe házela léky, které mi nemohly zabrat, protože mi bylo úplně něco jiného, než ona zjistitla :roll:

Ještě přikládám www stránky, které ti určitě můžou pomoct v rozhodování. Najdeš tam všechny doktory a názory lidí na ně. www.znamylekar.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12332
8.9.09 10:54

je pravda, že na „mého“ MUDr. Kempného taky nedám dopustit :D ,ale přece jen z Poruby je to z ruky a taky je to chlap :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3086
8.9.09 12:22

Pravda, chlap to je a je trošku dál od Poruby, ale myslím, že je to opravdu vynikající lékař. Myslím, že problém ale bude v tom, že když jsem tam byla já ( je to asi rok ), nové pacienty nebral. Já jsem se tam naštěstí dostala přes známého, co s ním kamarádí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12332
8.9.09 12:26

jojo, to už jsem vlastně probírala i s jinýma holkama, nové už nebere :( já se k němu dostala nenápadně, že jsem chodila k mladšímu a pak jsem nenápadaně začala chodit vždy, když ordinoval starší :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama