Dobrá kosmetička - Praha?

533
17.1.09 07:31

Dobrá kosmetička - Praha???

Ahoj holky, sháním dobrou kosmetičku, nejlépe z Prahy 10 a okolí, ale ráda zajedu i dál, hlavně když člověk bude mít pocit, že od ní odešel a ten strávený čas měl cenu :wink: ..........

Už jsem jich pár vyzkoušela a přišla jsem domů a mohla se znovu postavit před zrcadlo..... :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
17.1.09 21:49

Vsechny kosmeticky od Estee Lauder nemaji chybu, ale je to v centru Prahy + znackova kosmetika a navic pristup, ktery by mel byt normalem, ale bohuzel neni (voda k piti, vonavy cisty bily zupan a pantofle, moznost pouziti erar laku na vlasu, deo spraye, diskretni klepani pred jakymkoliv vstupem do kabinky apod…)
Nevim kolik casu a penez jsi ochotna „obetovat“, ja chodim nepravidelne a vzdycky je to uzasnej relax na dusi i tele. Navic pred odchodem te nalici, takze kdo nevi nepozna, ze te nekdo nipal…coz mi pripomina, ze diky tomu, ze mi vybouchlo pred vanocema hlidani, tak ze se brzy objednam…
Neprihlasena Hanka1

• Nahlásit
  • Citovat
533
18.1.09 09:04

Hani - moc díky, klidně dám víc.....od estee L. používám kosmetiku - krémy denně, takže to bude fajn…a super, že tě nalíčí, já vždycky po kosmetice rychle někam zaplula na záchod a pudrovala......a pak stejně šla kanálem rychle domů......moc díky.

Co ostatní holky, ještě nějaký tip????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
412
7.12.12 22:51

Ahojky holky, mám stejný dotaz, hledám dobrou kosmetičku, nejlépe z Prahy 10, doporučíte někoho konkrétního? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1046
7.12.12 23:00
@Anonymni píše:
Vsechny kosmeticky od Estee Lauder nemaji chybu, ale je to v centru Prahy + znackova kosmetika a navic pristup, ktery by mel byt normalem, ale bohuzel neni (voda k piti, vonavy cisty bily zupan a pantofle, moznost pouziti erar laku na vlasu, deo spraye, diskretni klepani pred jakymkoliv vstupem do kabinky apod…)
Nevim kolik casu a penez jsi ochotna „obetovat“, ja chodim nepravidelne a vzdycky je to uzasnej relax na dusi i tele. Navic pred odchodem te nalici, takze kdo nevi nepozna, ze te nekdo nipal…coz mi pripomina, ze diky tomu, ze mi vybouchlo pred vanocema hlidani, tak ze se brzy objednam…
Neprihlasena Hanka1

ahoj, můžeš poslat odkaz na konkrétní kosmetičku popř. salon prosím?
Od té doby, co šla moje kosmetička na mateřskou marně sháním někoho, kdo by mi tak vyhovoval…Nejradši mám takový, co celou dobu kritizujou, co děláte špatně a propagujou pouze jednu značku a pokud řeknete, že používáte něco jinýho, tak jsou na vás nepříjemný… to jsou moje zkušenosti posledních měsíců… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.14 19:49

Konečně jsem padla na dobrou kosmetičku

Ahoj holky, kosmetiček je po Praze dost, mohla bych vyprávět. Ale konečně jsem padla na dobrou, kde po návštěvě jsem fakt viděla změnu a kamarádka, co tam začla chodit teď na úodzim a měla problematickou pleť, tak si ji taky chválí. Používá fakt dobrou kosmetiku a lze ji i u ní koupit domů, protože co si budem říkat, doma je taky potřeba se sebou něco dělat. Jmenuje se Lenka Havlíková Gruševská a kdo chce, tak si ji může vygooglit. :-) Je to takový přírodní člověk, cvičí i skvěle hotjógu. Fakt doporučuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.10.15 07:48

Lenka Havlíková Gruševská

Musím napsat, že s výše uvedenou recenzí na paní Havlíkovou Gruševskou souhlasím a zkušenost s ní je jedině pozitivní. Na základě zdejšího doporučení jsem ji zkusila. Je pečlivá, je vidět, že své práci rozumí, používá kvalitní kosmetické produkty. Pomohla mi s akné. Díky za tip.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.10.15 07:56

A ještě jsem zapomněla napsat, že k téhle paní Havlíkové Gruševské, která je fakt už profláklá po Praze, jezdí lidé až z Plzně. Takže i toto o ní něco říká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.4.16 14:49

Obnovuji diskuzi. Můžete prosím doporučit opravdu dobrou kosmetičku v Praze? Případně jakou kosmetiku doporučujete pro kosmetické ošetření pleti u kosmetičky? děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama