Dobrá masáž v Brně

18
30.3.06 13:37

Dobrá masáž v Brně

Ahoj holky,

taky vás z toho tahání dětí bolí záda a za krkem? Mě teda dost :D , no a tak si říkám že bych si zasloužila občas nějakou příjemnou masáž zad. Máte někdo tip na maséra (masérku) v Brně?

díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

246
30.3.06 14:03

Pavluska M: ve Slovanu je paní Míša janušová- dělá masáže, thajské masáže, lymfodrenáž a reiky - je moc fajn, jestli budeš mít zájem písnu ti na ni telefon v SZ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.06 15:36

Ahoj Pavli,

nevim tedy, v ktere casti Brna bydlis,ale pokud to nemas daleko na Videnskou,tak doporucuji masaz u moji svagrove. Z vlastni zkusenosti muzu potvrdit,ze je opravdu moc sikovna…dela ruzne masaze od relaxacnich az po lymfaticke, dokonce ted jednu novinku masaz medem. Tu na me zkousela asi pred mesicem a je vazne dobra. Kdyby jsi mela zajem, muzu Ti poslat druhy masazi a jejich ceny.

Ahoj
Hana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Hanka82
1.10.11 12:58

Lymfodrenáž 30 minut

Dobrý den, docela mě zarazilo, že Slevuška.cz nabízí lymfodrenáž na půl hodiny. chtěla jsem se zeptat, zda může být tato masáž účinná i za pouhých 30 minut, popřípadě, jestli s tím má někdo zkušenost?

Díky Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
13216
25.7.16 12:55

:mavam: Obnovuji téma. Šla bych někam na masáž. Můžete doporučit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9161
25.7.16 13:12

Byla jsem jednou v Sabai na Pekarske a bylo to moc prijemny, klasicka thaiska masaz, vsechno mi prokrupala, lehce to bolelo, ale tak prijemne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
25.7.16 13:38

Zrovna minulý týden jsem byla u http://www.masazescenar.cz/ Na scenar sice, chtěla jsem vyzkoušet ten přístroj, protože dost pracuji u PC, tak na ztuhlý krk, ale před tím děla i klasickou masáž a chtěla bych i dornovku zkusit na srovnání páteře. Jinak na tvář jsem se naučila každý den tuto perfektní lymfatickou drenáž https://www.youtube.com/watch?…
Mámn trochu problém, že jsem hrozně lechtivá, takže se bojím, že klasické kontaktní masážní postupy budou pro mne vyhozením peněz. Jak mi někdo šáhne na záda, tak se mi automaticky smrští svaly a prohnu se. Máte to taky tak někdo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1174
25.7.16 13:57

Ahoj, je to teda ve welnesu v Kuřimi, ale byla jsem na tam lávových kamenech. Masérka perfektní, jela podle toho jak jsme měla zatuhlá záda. Rodiče chodí do AWA centra a tam jsou taky spokojeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1174
25.7.16 13:58

@Niikita S Dornovkou mám zkušenosti v Imzadi. Byla jsem tam u pana Kalety a velká spokojenost :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2981
16.2.19 18:05

Ahoj, prosím poraďte, jdeme s manželem na masáž. Je v pohodě jít na masáž večer v 18:15 (90 minut relaxační olejová thajská celotělová) a hned potom jít do restaurace na večeři? v restauraci mají otevřeno od 19 do 23, takže bychom tam dorazli tak po osmé. Máme to jako dárek a můžeme si vybrat buď masáž ve tři odpoledne, pak domů a pak na večeři, nebo masáž v 18:15 a na to by navazovala hned večeře. Je to vše na jednom místě.. Obávám se abych po 90 minutách neměla vyležený obličej z toho masážního lehátka, slezlý makeup, mastné vlasy..součástí masáže je tlaková masáž temene hlavy a obličeje, již bez oleje, ale stejně.. :mrgreen: Jde se pak do krásné restaurace. Je tam sice možnost sprchy před i po masáži, ale to by se tam člověk o to víc zdržel a přišel na večeři v 9, no a než si objednáte..
Nemůžu se rozhodnout. Kdybychom šli na třetí musím o hodinu dříve z práce, ale zas si odpoledne po masáži můžu udělat vlasy a nemusím se bát že budu pak v šatech flekatá. Večer by to zas bylo celé takové relaxační :-D
Jaké máte zkušenosti, nejste po takové masáži ve stavu kdy byste do restaurace hned nešli? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
845
16.2.19 18:32

kdyz dostanu poukaz na masaz celeho tela tak maserovi reknu, ze oblicej nechci a hlavu si polohuji-stejne bych v jedne pozici nevydrzela ani pul hodiny. do satny vem suchy sampon.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2526
16.2.19 18:54

šla bych na tu 3 a pak domů, dala sprchu a udělala si vlasy. |Pokud máš delší vlasy, tak si je stejnak budeš muset tam sepnout skřipcem a záda někdy zůstavají mastné a hlavně bych se i převlékla. To je moje zkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3877
16.2.19 19:48

Po celotelove masazi olejem tu sprchu jaksi budeš potřebovat. Je jedno, jestli si ji dáš doma nebo přímo na masazi. Já bych šla na tu třetí a pak se v klidu zkulturnila doma. Máš to i s volným odpolednem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1596
20.1.20 14:50

Doporučte mi dobrou masáž na záda a krční páteř v Brně. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13413
20.1.20 14:53