Reklama

Dobrá seznamka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Legokostka
Nováček 8 příspěvků 07.10.18 22:55
Dobrá seznamka?

Dobrý večer děvčata. Je to už nějakou dobu, co jsme se rozešli s partnerem - mně je 21 a zůstala jsem s 2 letým synem tedy sama. Poslední dobou mě přepadávají myšlenky, že je čas na „toho pravého“. Jenže s malým a prácí nemám moc času chodit někam na párty, vůbec mezi lidi :D tak mě napadla seznamka. Přiznám se, že já osobně tomu moc nevěřím, protože nikdy nevíte, kdo je ve skutečnosti na druhé straně. Tak se chci zeptat - je tady nějaká co našla muže přes internet? A když, tak na jaké stránce jste byli? Jestli je teda možné, že někdo v mém věku bude mít zájem o ženu s dítětem. :/ Ze začátku jsem nikoho nechtěla a dopředu jsem se smířila s tím, že klidně budu sama, ale teď si říkám, jestli nejsem mladá na to, abych takhle házela flintu do žita…Děkuji za všechny odpovědi a zkušenosti :)))

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineHroznej puberťák
Závislačka 4423 příspěvků 07.10.18 22:58

Flintu do žita neházej, ale obrň se fakt velkou trpělivostí, budeš ji potřebovat :D

Uživatel je onlineMango_Lassi
Extra třída :D 13380 příspěvků 07.10.18 23:04

Myslím že v tomto věku je ještě zcela přirozené být sama (a bez dítěte teda). Nikam bych nespěchala

Legokostka
Nováček 8 příspěvků 07.10.18 23:05

@Hroznej puberťák
Tak já samozřejmě nečekám, že vyjdu že dveří a všichni se na mě hodí :D Spíš mě zajímalo, jestli je vůbec možné najít partnera pro život na seznamce. No a když už, na jaké že jo :D

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 10626 příspěvků 07.10.18 23:10
@Legokostka píše:
@Hroznej puberťák
Tak já samozřejmě nečekám, že vyjdu že dveří a všichni se na mě hodí :D Spíš mě zajímalo, jestli je vůbec možné najít partnera pro život na seznamce. No a když už, na jaké že jo :D

Právě na to pozor, spíš naopak. Tam přijdeš a zahrnou tě pravděpodobně hromady žádostí. Bohužel takových 90% budou žádosti o pohlavní styk, neupřímné triky k tomu stejnému, jen zábava apod… Seznamky jsou opravdu velký boj trpělivosti, pozornosti a dávkou štěstí.
Ale určitě si můžeš zkusit rozšířit obzory, ono se některým skutečně povedlo najít :kytka:. Jen bych poradil, ať to nebereš jako poslední možnost seznámení a bereš to trochu sportovně. Pak by tě to mohlo hrozně zklamat.

Legokostka
Nováček 8 příspěvků 07.10.18 23:19

@Detsa
Já jsem už na jedné seznamce kdysi byla a myslím že to je 99% můžu tam :D i když je pravda, se mi povedlo jedno opravdu dobré rande s moc milým klukem. :) Neberu to jako poslední možnost právě kvůli tomu, že vím, jak to tam chodí. A tady jsem pár krát četla, že se takhle někdo seznámil, ale jsou to několik let staré příspěvky, a protože vím, že doba je horší a horší, byla jsem zvědavá, jestli se takhle někdo seznámil i teď … :)

stinga
Závislačka 3728 příspěvků 7 inzerátů 07.10.18 23:20
@Mango_Lassi píše:
Myslím že v tomto věku je ještě zcela přirozené být sama (a bez dítěte teda). Nikam bych nespěchala

a to dítě má teda dát kam, když už existuje? Nějak tomu nerozumím :nevim:

stinga
Závislačka 3728 příspěvků 7 inzerátů 07.10.18 23:22

@Legokostka a ještě na něco si dej pozor, nejen sex, na seznamkách jsou z větší části chlapi, co mají exekuce nebo jsou v insolvenci, když by ses s někým chtěla seznámit blíž, prověř si to

Uživatel je onlineMango_Lassi
Extra třída :D 13380 příspěvků 07.10.18 23:22
@stinga píše:
a to dítě má teda dát kam, když už existuje? Nějak tomu nerozumím :nevim:

Má být spíš sama, si myslím. Ono mladých kluků, co by chtěli dělat tatínka, se tolik nenajde. Leda hledat někoho staršího. Jinak nevím

Venetia
Hvězda diskuse 35661 příspěvků 07.10.18 23:24
@Legokostka píše:
Dobrý večer děvčata. Je to už nějakou dobu, co jsme se rozešli s partnerem - mně je 21 a zůstala jsem s 2 letým synem tedy sama. Poslední dobou mě přepadávají myšlenky, že je čas na „toho pravého“. Jenže s malým a prácí nemám moc času chodit někam na párty, vůbec mezi lidi :D tak mě napadla seznamka. Přiznám se, že já osobně tomu moc nevěřím, protože nikdy nevíte, kdo je ve skutečnosti na druhé straně. Tak se chci zeptat - je tady nějaká co našla muže přes internet? A když, tak na jaké stránce jste byli? Jestli je teda možné, že někdo v mém věku bude mít zájem o ženu s dítětem. :/ Ze začátku jsem nikoho nechtěla a dopředu jsem se smířila s tím, že klidně budu sama, ale teď si říkám, jestli nejsem mladá na to, abych takhle házela flintu do žita…Děkuji za všechny odpovědi a zkušenosti :)))

Je jich tu dost

Uživatel je onlineHroznej puberťák
Závislačka 4423 příspěvků 07.10.18 23:26
@Legokostka píše:
@Detsa
Já jsem už na jedné seznamce kdysi byla a myslím že to je 99% můžu tam :D i když je pravda, se mi povedlo jedno opravdu dobré rande s moc milým klukem. :) Neberu to jako poslední možnost právě kvůli tomu, že vím, jak to tam chodí. A tady jsem pár krát četla, že se takhle někdo seznámil, ale jsou to několik let staré příspěvky, a protože vím, že doba je horší a horší, byla jsem zvědavá, jestli se takhle někdo seznámil i teď … :)

No to je divný, že 99% chlapů bude chtít sex. To jedno procento nechápu, čekal bych, že každý, kdo se chce seznámit, bude chtít sex… :mrgreen:

Venetia
Hvězda diskuse 35661 příspěvků 07.10.18 23:28
@Legokostka píše:
@Hroznej puberťák
Tak já samozřejmě nečekám, že vyjdu že dveří a všichni se na mě hodí :D Spíš mě zajímalo, jestli je vůbec možné najít partnera pro život na seznamce. No a když už, na jaké že jo :D
To je přece o náhodě a o štěstí …Není žádná seznamka ,kde by se sdruzovali sami kladasove a jinde zase zaporaci :D
@stinga píše:
@Legokostka a ještě na něco si dej pozor, nejen sex, na seznamkách jsou z větší části chlapi, co mají exekuce nebo jsou v insolvenci, když by ses s někým chtěla seznámit blíž, prověř si to

A že má někdo exekuci ,tak už nemá nárok na vztah nebo ,jak to myslíš ?

Beruska87
Nováček 6 příspěvků 07.10.18 23:38

Myslím, že dítko nebude vadit, pokud do seznamování půjdeš rovnou s tím, že ho máš.
Ja se seznámila se svou životní laskou na seznamce a momentálně jsem 15+4, čekáme první miminko ????
Jak už tu bylo psáno-neber to jako poslední štaci ale hlavně se opravdu obrň trpělivostí,nad­hledem a racionalitou pokud možno ????
Hodně štěstí ♥

HanickaK
Kecalka 238 příspěvků 07.10.18 23:38

Nevím, jestli se dá o nějaké seznamce říct že je dobrá :mrgreen: jak už někdo psal, chce to trpělivost. Je to tam samá nabídka sexu a různí podivíni :roll: seznamek je spousta. Takové Badoo je celkem znamé, ale já tam nikoho normálního teda neviděla :lol: ale zas jsem někde četla, kolik lidí se tam seznámilo - nechápu :nevim: :mrgreen:
A proč to píšu… Mám manžela, se kterým jsem se seznámila na internetové seznamce. Tahle seznamka byl můj poslední pokus o takové seznámení… no a vyšel :mrgreen: jsme spolu přes 7 let, před týdnem jsme oslavili druhé výročí svatby a naše dcerka bude mít 1 a půl roku ;) držím palce :kytka:

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 10626 příspěvků 07.10.18 23:45
@Legokostka píše:
@Detsa
Já jsem už na jedné seznamce kdysi byla a myslím že to je 99% můžu tam :D i když je pravda, se mi povedlo jedno opravdu dobré rande s moc milým klukem. :) Neberu to jako poslední možnost právě kvůli tomu, že vím, jak to tam chodí. A tady jsem pár krát četla, že se takhle někdo seznámil, ale jsou to několik let staré příspěvky, a protože vím, že doba je horší a horší, byla jsem zvědavá, jestli se takhle někdo seznámil i teď … :)

To je jen dobře, když víš, co tě čeká ;).
Jo znám lidi, co se seznámili úspěšně přes seznamku. Naděje tam určitě je. Hodně štěstí, jestli to budeš zkoušet :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Mě a smazat? Směje se Rytmusovi Dara Rolins! A co mu dál vzkázala?

Zpěvačka Dara Rolins (45) se nestačí divit. S člověkem klidně můžete strávit... číst dále >

Honzík byl živé dítě! Hůlka a David vysvětlovali účast na pohřbu Jana Kočky

Okázale honosný pohřeb, který rodina Kočkových vystrojila svému korunnímu... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >