Dobrá seznamka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Legokostka
Nováček 8 příspěvků 07.10.18 22:55
Dobrá seznamka?

Dobrý večer děvčata. Je to už nějakou dobu, co jsme se rozešli s partnerem - mně je 21 a zůstala jsem s 2 letým synem tedy sama. Poslední dobou mě přepadávají myšlenky, že je čas na „toho pravého“. Jenže s malým a prácí nemám moc času chodit někam na párty, vůbec mezi lidi :D tak mě napadla seznamka. Přiznám se, že já osobně tomu moc nevěřím, protože nikdy nevíte, kdo je ve skutečnosti na druhé straně. Tak se chci zeptat - je tady nějaká co našla muže přes internet? A když, tak na jaké stránce jste byli? Jestli je teda možné, že někdo v mém věku bude mít zájem o ženu s dítětem. :/ Ze začátku jsem nikoho nechtěla a dopředu jsem se smířila s tím, že klidně budu sama, ale teď si říkám, jestli nejsem mladá na to, abych takhle házela flintu do žita…Děkuji za všechny odpovědi a zkušenosti :)))

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineHroznej puberťák
Kelišová 5471 příspěvků 07.10.18 22:58

Flintu do žita neházej, ale obrň se fakt velkou trpělivostí, budeš ji potřebovat :D

Mango_Lassi
Extra třída :D 14180 příspěvků 07.10.18 23:04

Myslím že v tomto věku je ještě zcela přirozené být sama (a bez dítěte teda). Nikam bych nespěchala

Legokostka
Nováček 8 příspěvků 07.10.18 23:05

@Hroznej puberťák
Tak já samozřejmě nečekám, že vyjdu že dveří a všichni se na mě hodí :D Spíš mě zajímalo, jestli je vůbec možné najít partnera pro život na seznamce. No a když už, na jaké že jo :D

Detsa
Extra třída :D 11044 příspěvků 07.10.18 23:10
@Legokostka píše:
@Hroznej puberťák
Tak já samozřejmě nečekám, že vyjdu že dveří a všichni se na mě hodí :D Spíš mě zajímalo, jestli je vůbec možné najít partnera pro život na seznamce. No a když už, na jaké že jo :D

Právě na to pozor, spíš naopak. Tam přijdeš a zahrnou tě pravděpodobně hromady žádostí. Bohužel takových 90% budou žádosti o pohlavní styk, neupřímné triky k tomu stejnému, jen zábava apod… Seznamky jsou opravdu velký boj trpělivosti, pozornosti a dávkou štěstí.
Ale určitě si můžeš zkusit rozšířit obzory, ono se některým skutečně povedlo najít :kytka:. Jen bych poradil, ať to nebereš jako poslední možnost seznámení a bereš to trochu sportovně. Pak by tě to mohlo hrozně zklamat.

Legokostka
Nováček 8 příspěvků 07.10.18 23:19

@Detsa
Já jsem už na jedné seznamce kdysi byla a myslím že to je 99% můžu tam :D i když je pravda, se mi povedlo jedno opravdu dobré rande s moc milým klukem. :) Neberu to jako poslední možnost právě kvůli tomu, že vím, jak to tam chodí. A tady jsem pár krát četla, že se takhle někdo seznámil, ale jsou to několik let staré příspěvky, a protože vím, že doba je horší a horší, byla jsem zvědavá, jestli se takhle někdo seznámil i teď … :)

stinga
Závislačka 4444 příspěvků 3 inzeráty 07.10.18 23:20
@Mango_Lassi píše:
Myslím že v tomto věku je ještě zcela přirozené být sama (a bez dítěte teda). Nikam bych nespěchala

a to dítě má teda dát kam, když už existuje? Nějak tomu nerozumím :nevim:

stinga
Závislačka 4444 příspěvků 3 inzeráty 07.10.18 23:22

@Legokostka a ještě na něco si dej pozor, nejen sex, na seznamkách jsou z větší části chlapi, co mají exekuce nebo jsou v insolvenci, když by ses s někým chtěla seznámit blíž, prověř si to

Mango_Lassi
Extra třída :D 14180 příspěvků 07.10.18 23:22
@stinga píše:
a to dítě má teda dát kam, když už existuje? Nějak tomu nerozumím :nevim:

Má být spíš sama, si myslím. Ono mladých kluků, co by chtěli dělat tatínka, se tolik nenajde. Leda hledat někoho staršího. Jinak nevím

Uživatel je onlineVenetia
Hvězda diskuse 37682 příspěvků 07.10.18 23:24
@Legokostka píše:
Dobrý večer děvčata. Je to už nějakou dobu, co jsme se rozešli s partnerem - mně je 21 a zůstala jsem s 2 letým synem tedy sama. Poslední dobou mě přepadávají myšlenky, že je čas na „toho pravého“. Jenže s malým a prácí nemám moc času chodit někam na párty, vůbec mezi lidi :D tak mě napadla seznamka. Přiznám se, že já osobně tomu moc nevěřím, protože nikdy nevíte, kdo je ve skutečnosti na druhé straně. Tak se chci zeptat - je tady nějaká co našla muže přes internet? A když, tak na jaké stránce jste byli? Jestli je teda možné, že někdo v mém věku bude mít zájem o ženu s dítětem. :/ Ze začátku jsem nikoho nechtěla a dopředu jsem se smířila s tím, že klidně budu sama, ale teď si říkám, jestli nejsem mladá na to, abych takhle házela flintu do žita…Děkuji za všechny odpovědi a zkušenosti :)))

Je jich tu dost

Uživatel je onlineHroznej puberťák
Kelišová 5471 příspěvků 07.10.18 23:26
@Legokostka píše:
@Detsa
Já jsem už na jedné seznamce kdysi byla a myslím že to je 99% můžu tam :D i když je pravda, se mi povedlo jedno opravdu dobré rande s moc milým klukem. :) Neberu to jako poslední možnost právě kvůli tomu, že vím, jak to tam chodí. A tady jsem pár krát četla, že se takhle někdo seznámil, ale jsou to několik let staré příspěvky, a protože vím, že doba je horší a horší, byla jsem zvědavá, jestli se takhle někdo seznámil i teď … :)

No to je divný, že 99% chlapů bude chtít sex. To jedno procento nechápu, čekal bych, že každý, kdo se chce seznámit, bude chtít sex… :mrgreen:

Uživatel je onlineVenetia
Hvězda diskuse 37682 příspěvků 07.10.18 23:28
@Legokostka píše:
@Hroznej puberťák
Tak já samozřejmě nečekám, že vyjdu že dveří a všichni se na mě hodí :D Spíš mě zajímalo, jestli je vůbec možné najít partnera pro život na seznamce. No a když už, na jaké že jo :D
To je přece o náhodě a o štěstí …Není žádná seznamka ,kde by se sdruzovali sami kladasove a jinde zase zaporaci :D
@stinga píše:
@Legokostka a ještě na něco si dej pozor, nejen sex, na seznamkách jsou z větší části chlapi, co mají exekuce nebo jsou v insolvenci, když by ses s někým chtěla seznámit blíž, prověř si to

A že má někdo exekuci ,tak už nemá nárok na vztah nebo ,jak to myslíš ?

Beruska87
Nováček 7 příspěvků 07.10.18 23:38

Myslím, že dítko nebude vadit, pokud do seznamování půjdeš rovnou s tím, že ho máš.
Ja se seznámila se svou životní laskou na seznamce a momentálně jsem 15+4, čekáme první miminko ????
Jak už tu bylo psáno-neber to jako poslední štaci ale hlavně se opravdu obrň trpělivostí,nad­hledem a racionalitou pokud možno ????
Hodně štěstí ♥

HanickaK
Kecalka 238 příspěvků 07.10.18 23:38

Nevím, jestli se dá o nějaké seznamce říct že je dobrá :mrgreen: jak už někdo psal, chce to trpělivost. Je to tam samá nabídka sexu a různí podivíni :roll: seznamek je spousta. Takové Badoo je celkem znamé, ale já tam nikoho normálního teda neviděla :lol: ale zas jsem někde četla, kolik lidí se tam seznámilo - nechápu :nevim: :mrgreen:
A proč to píšu… Mám manžela, se kterým jsem se seznámila na internetové seznamce. Tahle seznamka byl můj poslední pokus o takové seznámení… no a vyšel :mrgreen: jsme spolu přes 7 let, před týdnem jsme oslavili druhé výročí svatby a naše dcerka bude mít 1 a půl roku ;) držím palce :kytka:

Detsa
Extra třída :D 11044 příspěvků 07.10.18 23:45
@Legokostka píše:
@Detsa
Já jsem už na jedné seznamce kdysi byla a myslím že to je 99% můžu tam :D i když je pravda, se mi povedlo jedno opravdu dobré rande s moc milým klukem. :) Neberu to jako poslední možnost právě kvůli tomu, že vím, jak to tam chodí. A tady jsem pár krát četla, že se takhle někdo seznámil, ale jsou to několik let staré příspěvky, a protože vím, že doba je horší a horší, byla jsem zvědavá, jestli se takhle někdo seznámil i teď … :)

To je jen dobře, když víš, co tě čeká ;).
Jo znám lidi, co se seznámili úspěšně přes seznamku. Naděje tam určitě je. Hodně štěstí, jestli to budeš zkoušet :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Jaký je rozdíl mezi kartáčkem s 3D technologií a sonickým kartáčkem na zuby?

Pokud jste se rozhodli pro investici do elektrického zubního kartáčku, měli... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >