Dobrý alerglog/umunolog skrze potravinové alergie/intolerance

732
4.6.20 14:52

Dobrý alerglog/umunolog skrze potravinové alergie/intolerance

Hezký den,
prosím o doporučení kvalitního alergologa/imunologa skrze alergeny v potravinnách/intolerance apod. Dojedeme kamkoli. Dostali jsme kontakt na Martina Fuchse, momentálně je v Immunoflow nedostupný, zdá se že ani oni sami nevěděli, zda u nich bude pokračovat… Prosím případně o kontakt na někoho, s kým máte dobré zkušenosti… děkuji moc T.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13845
4.6.20 15:47

@Teresk teda já ti chtěla doporučit doktora Fuchse, ke kterému chodíme.. To jsi mě dostala, že tam asi nebude 8o No, my máme kontrolu až příští rok na jaře, tak se snad do té doby situace vyjasní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
732
4.6.20 16:26

Volala jsem a paní říkala že mám volat v září, zda bude či ne a že prý pro ně je to ze dne na den taky nové, paní nechtěla říct proč tam není… Skoro se zakoktala, ale nic neřekla.. :sleepy:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13845
4.6.20 16:29

@Teresk hm, to vypadá nějak blbě. A nechtěla jsi zkusit jiného z lékařů, kteří tam ordinují? Na mě dělá ta klinika celkově hodně dobrý dojem. Už tam s dětmi chodím roky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
732
4.6.20 16:55

Na Fuchse mame doporuceni, a libi se mi, ze je skrze ty potravinove alergie a intolerance, asi fakt kapacita, dojezd mame daleky… nevim, zda tam nekdo jiny podobne urovne je.. je jich tam mrak… :( a nechci riskovat, ze nas tam nekdo jiny „odflakne“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama