Dobrý léčitel - Brno a okolí

47
22.4.16 12:48

Dobrý léčitel Brno a okolí

Dobrý den,

mohla byste mi, prosím, některá z vlastní zkušenosti doporučit léčitele / léčitelku v Brně a okolí? Nejlépe někoho, kdo Vám nebo někomu blízkému pomohl s rakovinou.

Předem moc děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
183
22.4.16 12:54

Dobry lecitel je zadny lecitel. Tihle lide jenom prodavaji nadeji :pocitac:
Poohledla bych se po lekari zabyvajici se celostni medicinou a co se vyzna v homeopatice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23078
22.4.16 12:57

@Marilynn Známý se chystají za nějakým panem Kabátem z Tišnova. I tady jsem na něj našla pozitivní reakci. Ale zatím nevím. Ale s rakovinou, nevim nevim :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1185
22.4.16 13:28

Nechceš raději čínskou medicínu (ta jako podpůrná léčba by mohla pomoct)? Léčitelé jsou… poněkud nevěrohodní. Tyhle alternativy brát pouze jako doplněk, základem by měla být klasická léčba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7637
22.4.16 13:42

Přidávám se k názorům, že bys měla hledat lékaře, který zároveň ovládá i celostní medicínu.
V Brně ti ae neporadím… Hodně štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
22.4.16 13:53

Děkuju moc z reakce.

Aries6, díky za tip.

Dalmati, PetaBibi, určitě uvítám tip i na další alternativy! Celostní nebo čínská medicína, když to bude někdo, s kým máte opravdu dobrou zkušenost.

Nebojte, jdeme klasickou cestou, lékařům věříme, máme skvělé doktory, ale bohužel se blížíme konci jejich možností… Navíc máme v rodině s léčitelem dobrou zkušenost, ale ten konkrétní už nežije.

Doufám, že se ozve ještě někdo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
848
22.4.16 18:46
@Marilynn píše:
Dobrý den,

mohla byste mi, prosím, některá z vlastní zkušenosti doporučit léčitele / léčitelku v Brně a okolí? Nejlépe někoho, kdo Vám nebo někomu blízkému pomohl s rakovinou.

Předem moc děkuji.

Pokud jsi ještě v naději, zkus chemo, ale pokud z lékařské strany naděje nejsou, najdi si nějaké dobrého čínského mistra bojového umění.
V číně se rakovina běžně léčí pomocí cvičení chi-kung, však si o tom něco přečti.
Nebo se zkus spojit s pane Vystavělem s Tršic u Olomouce, není to léčitel, ale nějak na to přišel a tato nemoc se mu daří léčit, tedy pokud není člověk po chemo, s těmito lidmi to nefunguje.
Doneslo se mi že dokonce spolupracuje na dobré úrovni se svím bratrem, který je lékař v nějaké Pražské onkologii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
22.4.16 21:53

Dalibore7, dekuju za tipy. Nemáš kontakt na toho pana Vystavěla? google mlčí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
848
22.4.16 22:00

Můžu ti ho sehnat pokud máš vážný zájem, na netu ho nenajdeš, nebo si v týdnu zavolej na obecní úřed Tršic a možná ti ho starosta řekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
23.4.16 08:49

Aries6, volala jsem panu Kabatovi, dekuju ti moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.17 15:03

Dobrý den, prosím o anonym. Znáte prosím dobrého léčitele kolem Brna? Ale takového, který to nemá vyloženě jenom jako zdroj příjmů, nebere ty druhé jenom jako bankovní transakci a umí pomoct? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.17 10:27

Hledám dobrého léčitele

Dobrý den,
naléhavě hledám pomoc léčitele, který si umí poradit i s rakovinou. Máte osobní zkušenost s p. Vystavělem s Třešic nebo s p. Kabátem? Prosím ozvěte se mi. Hraji o čas…

Jitka

• Citovat
  • Nahlásit
38245
9.3.17 11:56
@Anonymní píše:
Dobrý den,
naléhavě hledám pomoc léčitele, který si umí poradit i s rakovinou. Máte osobní zkušenost s p. Vystavělem s Třešic nebo s p. Kabátem? Prosím ozvěte se mi. Hraji o čas…Jitka

Neblázni, takový neexistuje. Vážně ne, bohužel. Je to ztráta času, a tu si žádný onkopacient nemůže dovolit. Když už, tak leda jako podporu psychiky, jinak nic. nevěř na bludy, je mi to líto, ale skutečně nemají žádný lék, nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.17 13:01

No nay never? Neznáš mou situaci…

J.

• Citovat
  • Nahlásit
13343
9.3.17 13:36
@Anonymní píše: