Dolézám za ex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.05.19 21:40
Dolizam za ex

Potrebovala bych poradit, i kdyz je to asi spis uz na psychiatra…ztratila jsem uz vsechnu dustojnost. Miluji stale ex a porad ho vyhledavam, on mi obcas odepise, ale je videt, ze zajem uz nema. Hrozne se trapim, porad ho mazu a blokuju a pak to zase rusim. Pres den jsem dost vytizena v praci a pak nejake konicky, ale vecer to na me pada a vzdycky to neustojim a napisu mu. Strasne nechci, fakt mi to prijde detinsky, ale nemuzu to ustat a nemam to sebezapreni. Prijde mi to uz jako zavislost. Setkala jste se s tim nektera? Jako nejsem zadny stalker, neobtezuji ho, spis drasam svoje rany…dekuji za kazdou radu

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
PaníBovaryová
Závislačka 4718 příspěvků 21.05.19 21:42

Očividně máš pořád ještě moc volného času, takže by ses měla zaměstnat i večer.

Marakuja
Kecalka 287 příspěvků 21.05.19 21:47
@Anonymní píše:
Potrebovala bych poradit, i kdyz je to asi spis uz na psychiatra…ztratila jsem uz vsechnu dustojnost. Miluji stale ex a porad ho vyhledavam, on mi obcas odepise, ale je videt, ze zajem uz nema. Hrozne se trapim, porad ho mazu a blokuju a pak to zase rusim. Pres den jsem dost vytizena v praci a pak nejake konicky, ale vecer to na me pada a vzdycky to neustojim a napisu mu. Strasne nechci, fakt mi to prijde detinsky, ale nemuzu to ustat a nemam to sebezapreni. Prijde mi to uz jako zavislost. Setkala jste se s tim nektera? Jako nejsem zadny stalker, neobtezuji ho, spis drasam svoje rany…dekuji za kazdou radu

Večery a noci jsou nejhorší. Doporučuji vůbec neotvírat jeho profil na sociálních sítích, nesledovat, vypnout aktivní stav. Někde jsem četla, že pomáhá myslet na ex jako na zemřelého a pořád dokola si opakovat „je konec, je konec, je konec“.

Michaela2495
Kecalka 231 příspěvků 21.05.19 21:50

Asi nemáš po večerech lepší program, jdi si radši zaběhat, dej si sprchu a jdi spát. Nebudeš ztrácet čas s někým kdo už o tebe nestojí a uděláš i něco pro zdraví

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.05.19 21:54

Mně pomohly dvě věci, ale já bojovala s platonickou láskou - vědomí toho, že o mně fakt nestojí a kdo ví, jestli si kvůli mně neklepe na čelo a nedělá si ze mě legraci před chlapama v hospodě. Prostě se vžij do jeho situace „Ta trapka mi zase píše.“ A druhá věc, že jsem si uvědomila, že mi nakonec nejde přímo o něj, jako o ty pocity, o ty touhy, o ty hezké chvíle a tak. Tohle mi opravdu hodně pomohlo, to uvědomění si. Bojovala jsem s tím několik let. Pomůže ti nový chlap.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.05.19 21:54

Chapu te a delam totez. Mam jednoho ex ktereho furt mazu a pridavam (ne fb ale kontakty v mobilu) a furt dokola. Nekolikrat denne. Akorat mu nepisu, nevim co bych mu psala. Taky mi to prijde uplne na hlavu. A zamestnana muzu byt jak chci, tu chvilicku si vzdy najdu. Kontroluju kdy byl na soc sitich jak blazen :oops:
Neni to normalni!!! Snad nas to brzy orejde.
Jo a minuly tyden jsem se jela projet k jeho domu. Je to 120 km :oops: jen jsem to trikrat objela s busicim srdcem a jela zpet :oops:

sticky
Ukecaná baba ;) 1616 příspěvků 21.05.19 21:56

Pokud ho skutečně miluješ, tak budeš respektovat, že jste se rozešli a nechce se bavit.
A taky začni mít trochu ráda sama sebe.
Možná jsi byla odmítaná v dětství někým doma, třeba tatínkem, nebo někým v životě, kdo byl tvým mužským vzorem a tak ti dělá dobře, když tě někdo vlastně odmítá - resp. jsi zvyklá na tenhle pocit a tak ho máš ráda, když tě trýzní (příčina může být ale klidně jiná).
Tak si to teď projektuješ do exíka, ale klidně můžeš časem znovu do někoho jiného. Radši si udělej koupel, nebo něco co máš ráda a řekni si, že přece nebudeš psát někomu, když tím neděláš dobře ani jemu ani sobě. :)
Je to těžké, ale zkoušej se zaměřit na něco jiného.

Letnirozchod
Kecalka 109 příspěvků 21.05.19 22:07

Resila jsem to same a tady ta zavislost na partnerovi je odrazem nizkeho sebevedomi a lasky sam k sobe. Usla jsem dlouhou cestu a porad to boli, ale pomohlo mi pevne si strukturovat den, abych na nej nemohla myslet a vykonavala porad nejakou cinnost. Vecer zbytecne nevysedavat na socialnich sitich a jit radeji spat!

alisekR
Kelišová 5732 příspěvků 21.05.19 22:09

Zažila. A myslím, že jsi tu před pár dny takovou diskuzi založila a dokonce mi psala soukromou zprávu. ;) Je mi tě líto. Už jsem ti radila, najdi převozníka nebo se z toho zblazniš. :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.05.19 22:10
@sticky píše:
Pokud ho skutečně miluješ, tak budeš respektovat, že jste se rozešli a nechce se bavit.
A taky začni mít trochu ráda sama sebe.
Možná jsi byla odmítaná v dětství někým doma, třeba tatínkem, nebo někým v životě, kdo byl tvým mužským vzorem a tak ti dělá dobře, když tě někdo vlastně odmítá - resp. jsi zvyklá na tenhle pocit a tak ho máš ráda, když tě trýzní (příčina může být ale klidně jiná).
Tak si to teď projektuješ do exíka, ale klidně můžeš časem znovu do někoho jiného. Radši si udělej koupel, nebo něco co máš ráda a řekni si, že přece nebudeš psát někomu, když tím neděláš dobře ani jemu ani sobě. :)
Je to těžké, ale zkoušej se zaměřit na něco jiného.

Ano, presne jak pises, nesu si odmitani z detstvi :( nevim co s tim

Marakuja
Kecalka 287 příspěvků 21.05.19 22:11
@alisekR píše:
Zažila. A myslím, že jsi tu před pár dny takovou diskuzi založila a dokonce mi psala soukromou zprávu. ;) Je mi tě líto. Už jsem ti radila, najdi převozníka nebo se z toho zblazniš. :hug:

A není to nefér vůči tomu převozníkovi?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.05.19 22:12
@alisekR píše:
Zažila. A myslím, že jsi tu před pár dny takovou diskuzi založila a dokonce mi psala soukromou zprávu. ;) Je mi tě líto. Už jsem ti radila, najdi převozníka nebo se z toho zblazniš. :hug:

Ne to jsem nebyla ja, ale dekuji za podporu :hug:

Marakuja
Kecalka 287 příspěvků 21.05.19 22:13

Tak klasické řešení je psychoterapie, pokud to bude neúnosné tak medikace. Nebo si najít nějakou ochotnou vrbu, do které budeš své pocity hustit, aby se ti ulevilo.

axelina
Závislačka 2742 příspěvků 21.05.19 22:13
@Anonymní píše:
Potrebovala bych poradit, i kdyz je to asi spis uz na psychiatra…ztratila jsem uz vsechnu dustojnost. Miluji stale ex a porad ho vyhledavam, on mi obcas odepise, ale je videt, ze zajem uz nema. Hrozne se trapim, porad ho mazu a blokuju a pak to zase rusim. Pres den jsem dost vytizena v praci a pak nejake konicky, ale vecer to na me pada a vzdycky to neustojim a napisu mu. Strasne nechci, fakt mi to prijde detinsky, ale nemuzu to ustat a nemam to sebezapreni. Prijde mi to uz jako zavislost. Setkala jste se s tim nektera? Jako nejsem zadny stalker, neobtezuji ho, spis drasam svoje rany…dekuji za kazdou radu

najdi si milence, i kdyby jen na sex nebo tak…se kterým budes travit večery…líp se Ti zapomene na EX… tak to delam ja a v tomto případe to vetsinou pomuže se odpoutat :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.05.19 22:16

Káča ba

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama