Dolnoslezská VŠ - Spec.pedagogika a učitelství ZŠ + MŠ
- Fotoalbum (1)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@Kikina385 bylo mi řečeno to stejné. Spíš doufají, že se to už uvolní a bude možné jezdit.
Pro ty, které nemají specializaci je vytvořený kurz - „sjednotící“, který se koná dřív. Já nemám bc. obor specialni pedagogiku, takže ho budu muset vykonat ( jen říkám, info, které jsem dostala) ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ano, opravdu myslím 1.st ( jednotné magisterské) a nic o zkoušce tak není řečeno? ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
STUDIUM
Dobrý den,
dle mých informací se nejspíš studium na dva roky otevře, neváhejte kontaktovat STUDIJNÍ.
https://www.dsw.edu.pl/…i-pedagogika
Pokud se chcete na něco zeptat studenta, tak mě můžete do SZ
… občas sem přijdu, tak pokud budu vědět, tak odpovím, ale spíš zkuste studijní!
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
KURZ
Ano, kurz jsem absolvovala
… díky němu jsem mohla nastoupit. V případě dotazů SZ
.. snad sem zase zavítám
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@anka09 Já tam studuji, ano
.. a doporučuji. V případě dotazů mi klidně napište SZ
.. sem tam sem zavítám, dneska mi končí semestr! ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@LuckeyLuckey Uděláte si kurz, který jsem také v Ostravě absolvovala a přijmou Vás
(jen to bude něco stát a napíšete si test - pokud chcete nějaké další info, tak studijní nebo SZ)
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Dobrý den,
studium je na Dolnoslezské univerzitě letos naposledy na dva roky, dcera se přihlásila a bude jezdit z Ústí na d Lbem, pokud by se chtěl někdo přidat. Diplom je v ČR uznaný, ověřila jsem si na MŠMT.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Studium na Dolnoslezske VŠ - obor Specialni pedagogika
Dobry den,
chtela bych se zeptat, zda nekdo neplánuje studium od zari 2021 na Dolnoslezske VŠ, obor Speciální pedagogika, navazující magisterské studium?
Jsem z Prahy a hleda nekoho, kdo by se chtel pridat.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Dobrý den,
já se plánuji hlásit, přihlášku jsem již odeslala, tak to snad klapne.
Jsem také z Prahy, ráda se přidám.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Eleanor_Anna Jak to prosím je s tím studiem? Mám jen DiS. A nevím jestli bych taky mohla studovat jen zkrácené na 2 roky?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Pip12ka16 také bych jezdila ale nevím když nemám Bc. jestli to jde? Mám DiS.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Pip12ka16 @LuckeyLuckey holky, jak to dopadlo? Chystate se nektera jezdit do Polska od letoska? ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Kikina385 Já bych chtěla ale mám jen DiS. A nevím jestli to půjde na zkrácené
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Vermafit píše:
@Pip12ka16 také bych jezdila ale nevím když nemám Bc. jestli to jde? Mám DiS.
To naštěstí nejde.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit