Dolnoslezská VŠ - Spec.pedagogika a učitelství ZŠ + MŠ

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3
9.4.21 10:17

@Kikina385 bylo mi řečeno to stejné. Spíš doufají, že se to už uvolní a bude možné jezdit.
Pro ty, které nemají specializaci je vytvořený kurz - „sjednotící“, který se koná dřív. Já nemám bc. obor specialni pedagogiku, takže ho budu muset vykonat ( jen říkám, info, které jsem dostala) :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5
9.4.21 11:26

Ano, opravdu myslím 1.st ( jednotné magisterské) a nic o zkoušce tak není řečeno? :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4.7.21 08:11

STUDIUM

Dobrý den,

dle mých informací se nejspíš studium na dva roky otevře, neváhejte kontaktovat STUDIJNÍ.

https://www.dsw.edu.pl/…i-pedagogika

Pokud se chcete na něco zeptat studenta, tak mě můžete do SZ :D… občas sem přijdu, tak pokud budu vědět, tak odpovím, ale spíš zkuste studijní! :) :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4.7.21 08:13

KURZ

Ano, kurz jsem absolvovala :)… díky němu jsem mohla nastoupit. V případě dotazů SZ :).. snad sem zase zavítám :D :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4.7.21 08:19

@anka09 Já tam studuji, ano :).. a doporučuji. V případě dotazů mi klidně napište SZ :).. sem tam sem zavítám, dneska mi končí semestr! :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4.7.21 08:22

@LuckeyLuckey Uděláte si kurz, který jsem také v Ostravě absolvovala a přijmou Vás :mavam: (jen to bude něco stát a napíšete si test - pokud chcete nějaké další info, tak studijní nebo SZ)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22.7.21 07:24

Dobrý den,

studium je na Dolnoslezské univerzitě letos naposledy na dva roky, dcera se přihlásila a bude jezdit z Ústí na d Lbem, pokud by se chtěl někdo přidat. Diplom je v ČR uznaný, ověřila jsem si na MŠMT.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17.8.21 08:38

Studium na Dolnoslezske VŠ - obor Specialni pedagogika

Dobry den,
chtela bych se zeptat, zda nekdo neplánuje studium od zari 2021 na Dolnoslezske VŠ, obor Speciální pedagogika, navazující magisterské studium?

Jsem z Prahy a hleda nekoho, kdo by se chtel pridat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1
18.8.21 13:14

Dobrý den,
já se plánuji hlásit, přihlášku jsem již odeslala, tak to snad klapne. :-) Jsem také z Prahy, ráda se přidám.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5
29.8.21 11:06

@Eleanor_Anna Jak to prosím je s tím studiem? Mám jen DiS. A nevím jestli bych taky mohla studovat jen zkrácené na 2 roky?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5
29.8.21 11:08

@Pip12ka16 také bych jezdila ale nevím když nemám Bc. jestli to jde? Mám DiS.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5
29.8.21 11:09

@reicheltova a mohu studovat zkrácené když mám DiS.?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4
29.8.21 12:10

@Pip12ka16 @LuckeyLuckey holky, jak to dopadlo? Chystate se nektera jezdit do Polska od letoska? :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5
29.8.21 12:44

@Kikina385 Já bych chtěla ale mám jen DiS. A nevím jestli to půjde na zkrácené

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
29.8.21 12:45
@Vermafit píše:
@Pip12ka16 také bych jezdila ale nevím když nemám Bc. jestli to jde? Mám DiS.

To naštěstí nejde.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze