Dolnoslezská VŠ - Spec.pedagogika a učitelství ZŠ + MŠ

Napsat příspěvek
Velikost písma:
8.9.21 12:59

Ahoj všem,

jsem přijatá ke studiu Mgr., jsem z královehradecka, kdo jde taky? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5
8.9.21 13:06

@123Barbora123 Já čekám co a jak A taky bych ráda nastoupila

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4
8.9.21 13:23

@123Barbora123 taky přijatá a taky z Královehradecka! :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8.9.21 13:43

@Kikina385 a už mate nějaké konkrétnější informace? Jak bude probíhat studium a tak?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1
9.9.21 21:55

Ahoj, taky začínám v říjnu studovat specku - 2letou navazující magisterskou ve Wroclawi. Dojíždět budu ale až ze Zlína - nejspíš vlakem, protože řídit si to netroufám a taky si říkám, že čas ve vlaku určitě využiju. Jen teď řeším ubytování, protože mi na dotaz, jak bude asi probíhat výuka přišlo následující:
„Výuka obvykle v sobotu začíná v 9:00 a končí 18:45, v neděli od 9:00 do 16:15, nepravidelně i pátky 16:30-18:45. Škola nemá koleje, studenti si zajišťují ubytování sami. Čekáme na nařízení Ministerstva vysokého školství a rozhodnutí vedení vysoké školy, jakou formou bude výuka probíhat, zda prezenčně, distančně nebo obojí, tedy hybridově, přednášky on-line a cvičení prezenčně ve Wroclawi. Včas Vás budeme informovat.“
V pátek normálně učím, takže pokud bude výuka od soboty, budu na místo dojíždět někdy v noci v pátek (nevím, jestli mě tam někdo tak pozdě vůbec ubytuje) a vracet se domů v noci v neděli posledním - bude to masakr, ale těším se :) Kdyby tu byl ještě někdo z Moravy, dejte vědět :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4
26.9.21 22:23

studium 2021/23

Zdravím budoucí spolužačky, dovolila jsem si založit skupinu na fb, kde bychom se mohly lépe domlouvat na spolucestování a předávat si informace ke studiu, pokud máte zájem, tak se přidejte do skupiny „skupinu jsem zrušila, když je založená jiná, o které jsem neměla tušení, viz níže, díky za info“. K.

Příspěvek upraven 27.09.21 v 16:24

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27.9.21 04:30

@gr221 Zdravím, jedna skupina už založena je, má přes 150 členů, probíhá i domluva na spolujezdeni. Je asi zbytecne zakládat další, bylo by to značně nepřehledné :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4
27.9.21 16:25
@123Barbora123 píše:
@gr221 Zdravím, jedna skupina už založena je, má přes 150 členů, probíhá i domluva na spolujezdeni. Je asi zbytecne zakládat další, bylo by to značně nepřehledné :mavam:

Díky za info, neměla jsem o ní ani páru, nově založenou skupinu jsem zrušila. K.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
206
27.9.21 22:04

Ja mám zkušenost s UJAK v Polsku - Mgr speciální pedagogiky - učitelství a uznávají normálně tady.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
137
17.2.22 15:25

@Eleanor_Anna ahoj, studovala jsi tedy Dolnoslezskou vysokou školu? Mám dotazy… :o)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19.2.22 16:19

@Galvac studuji, ano

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
137
19.2.22 16:24

@Eleanor_Anna pisu zprávu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
48
19.2.22 16:44

@hanusha.a můžu poprosit víc informací? O Ujaku v Polsku jsem neslyšela. Děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
137
19.2.22 17:05

@Vi @Vi to není UJAK, je to ucitelství 1. stupne + specka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
48
20.2.22 02:25

@Galvac jak se jmenuje škola? Já mám informaci, že Dolnoslezská už nepřijímá studenty na obor speciální pedagogika a učitelství 1. stupně

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze