Dolnoslezská VŠ - Spec.pedagogika a učitelství ZŠ + MŠ
- Fotoalbum (1)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Ahoj všem,
jsem přijatá ke studiu Mgr., jsem z královehradecka, kdo jde taky? ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Kikina385 a už mate nějaké konkrétnější informace? Jak bude probíhat studium a tak?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj, taky začínám v říjnu studovat specku - 2letou navazující magisterskou ve Wroclawi. Dojíždět budu ale až ze Zlína - nejspíš vlakem, protože řídit si to netroufám a taky si říkám, že čas ve vlaku určitě využiju. Jen teď řeším ubytování, protože mi na dotaz, jak bude asi probíhat výuka přišlo následující:
„Výuka obvykle v sobotu začíná v 9:00 a končí 18:45, v neděli od 9:00 do 16:15, nepravidelně i pátky 16:30-18:45. Škola nemá koleje, studenti si zajišťují ubytování sami. Čekáme na nařízení Ministerstva vysokého školství a rozhodnutí vedení vysoké školy, jakou formou bude výuka probíhat, zda prezenčně, distančně nebo obojí, tedy hybridově, přednášky on-line a cvičení prezenčně ve Wroclawi. Včas Vás budeme informovat.“
V pátek normálně učím, takže pokud bude výuka od soboty, budu na místo dojíždět někdy v noci v pátek (nevím, jestli mě tam někdo tak pozdě vůbec ubytuje) a vracet se domů v noci v neděli posledním - bude to masakr, ale těším se
Kdyby tu byl ještě někdo z Moravy, dejte vědět ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
studium 2021/23
Zdravím budoucí spolužačky, dovolila jsem si založit skupinu na fb, kde bychom se mohly lépe domlouvat na spolucestování a předávat si informace ke studiu, pokud máte zájem, tak se přidejte do skupiny „skupinu jsem zrušila, když je založená jiná, o které jsem neměla tušení, viz níže, díky za info“. K.
Příspěvek upraven 27.09.21 v 16:24
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@gr221 Zdravím, jedna skupina už založena je, má přes 150 členů, probíhá i domluva na spolujezdeni. Je asi zbytecne zakládat další, bylo by to značně nepřehledné ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@123Barbora123 píše:
@gr221 Zdravím, jedna skupina už založena je, má přes 150 členů, probíhá i domluva na spolujezdeni. Je asi zbytecne zakládat další, bylo by to značně nepřehledné
Díky za info, neměla jsem o ní ani páru, nově založenou skupinu jsem zrušila. K.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ja mám zkušenost s UJAK v Polsku - Mgr speciální pedagogiky - učitelství a uznávají normálně tady.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Eleanor_Anna ahoj, studovala jsi tedy Dolnoslezskou vysokou školu? Mám dotazy…
)
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@hanusha.a můžu poprosit víc informací? O Ujaku v Polsku jsem neslyšela. Děkuji
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Galvac jak se jmenuje škola? Já mám informaci, že Dolnoslezská už nepřijímá studenty na obor speciální pedagogika a učitelství 1. stupně
- načítám...
- Citovat
- Zmínit