Domácí dětská herna - inspirace

12.8.15 11:33

Domácí dětská herna - inspirace

Maminky, ráda bych vás požádala o inspiraci. Dokončujeme rekonstrukci našeho domu a protože jde o velký dům, rozhodli jsme se dětem pořídit hrací pokojíček.

Budou mít malý dětský pokoj na spaní, kde bude oblečení a v druhém pokoji skoro 30m2 herna. Moc se mi líbí molitanové prvky, jako mívají v dětských hernách např. v obchoďáku…jenže ta cena za kus molitanu je fakt pálka.

Ráda bych se proto inspirovala u vás, co jste svým dětem pořídili, jak pokoje zařídili, různé vychytávky a co se naopak neosvědčilo.

Děkuji moc.

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Papuchalka
12.8.15 11:40

Navrhovala jsem jedne pani pokojicek a protoze ty sestavy opravdu stoji par desitek tisic, tak jsme vymyslely reseni. Pokud umite sit, tak si zakupte molitan na matrace, prodavaji se jako molitanove desky (jestli potrebujete vysvetlit sirku a tvrdost, napiste) a bud z nejake kvalitnejsi latky, nebo kozenky na ne usijte obal. Da to trosku prace, ale cena je minimalni. Ty desky Vam nekde narezou i na atypicky tvar, nekde ne.

  • Nahlásit
  • Citovat
12.8.15 11:41

Naše děti mají v herně 4 regály, aby nebyly hračky zavřené ve skříních, plus police nahoře, s hračkama na které nechci, aby samostatně dosáhly. Na zemi mají velký sedací vak, který když se rozloží, je z něj obdélník 2×1,5m, takže na něm se hodně válí. Pak tam ještě mají starší matraci z dětské postýlky, která se nám už nehodila, ale jim tam hodně vyhovuje. Původně tam měli křeslo, ale bylo nevyužité, takže putovalo do spacího pokojíku na čtení pohádek před spaním :) V zimě tam měli některé hrací prvky ze zahrady, jako skluzavku a houpačku, na zimu tam dám aspoň skluzavku zpátky. A sice je mladší už teď tříleťák, ale plánuju mu tam k ní dát bazének s míčkama. Na návštěvách ho to hodně baví. Pak už jen klasika hračky - garáž, kuchyňka, kočárek, miliarda aut.. :)

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama