Reklama

Dopis při rozchodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 21:55
Dopis při rozchodu

Ahoj,

chci se rozejít s partnerem a odstěhovat se, ale problém je v tom, že je to cholerik a asi mu nedochází důvody k rozchodu (něvěra, podezírání, lhaní, neúcta) a nevím, jak to udělat.

Napadlo mě, že až bude v práci, tak se sbalím a odejdu a nechám doma dopis na rozloučenou.

Co s o tom myslíte?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lalalyla
Kecalka 495 příspěvků 17.04.18 21:56

Jestli je takovy jaky pises, tak to udelej.

Russet
Extra třída :D 10314 příspěvků 17.04.18 22:00

No, asi bych to taky tak řešila. Akorát bych teda nedopisovala a napsala jen, že odcházím.

Eli45
Stálice 94 příspěvků 17.04.18 22:02

Asi bych to take udelala v tomhle pripade takhle

lalalyla
Kecalka 495 příspěvků 17.04.18 22:03

Napis mu"Odchazim, asi vis proc".

Sany80s
Kelišová 6276 příspěvků 17.04.18 22:05

Pokud máš strach, tak to tak udělej.
Ještě další možnost je, že mu to z očí do očí vysvětlíš někde na veřejnosti.
Někteří nedělají scény veřejně.

axelina
Ukecaná baba ;) 1867 příspěvků 3 inzeráty 17.04.18 22:05

Udělala bych to taky tak…bala bych se jeho reakce takže bych se rozepsala v dopise a nazdar:-)

mrav
Extra třída :D 14069 příspěvků 17.04.18 22:08

Napiš mu: Odcházím, už mi nepiš, ani nevolej. Už by to nikdy nebylo stejné… :cert: :cert:

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 17.04.18 22:19

Já úplně vidím, jak by tu všechny ječely, jaký je to bídák a srab, kdyby sem nějaká žena napsala, že muž odešel a nechal jen papír „odcházím, víš proč“ :lol: :lol:

pannda
Kelišová 6470 příspěvků 31 inzerátů 17.04.18 22:28

Prvně ti gratuluji k takovému rozhodnutí, ikdyž to asi není lehké. Je vidět, že si sama sebe vážíš a uvědomuješ si, že jsi na prvním místě hlavně ty sama. Vůbec nepřemýšlej, jak to udělat, pokud chceš odejít… Odejdi! Ať už mlčky, či s dopisem(je to asi lepší), hlavně si řekni, že je to to správné rozhodnutí, a nenech se vtáhnout zpět. Ani naléháním, ani vyčitkami, zkrátka cítíš, že vztah není jak má být…
Přeji hodně štěstí, život má přece tolik možností a podob, tak proč se trápit.

hapolda
Zasloužilá kecalka 932 příspěvků 17.04.18 22:30

To jako vazne?? 8o To uz mu rovnou napis sms :zed:

Peta02
Kecalka 297 příspěvků 17.04.18 22:47

A ty myslíš ze by byl schopen ti ublizit? Pokud ano, klidne bych odešla pokud by nebyl doma a jestli mas pocit ze mu chceš dat nějaké vysvětlení, klidne napis dopis. Takové ty výkřiky typu odcházím vis proč apod mi přijdou detinske, to už opravdu přijde lepší napsat sms. Nebo bych mu zavolala.

poučená
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 17.04.18 23:13

Já myslím, že když zmizíš i se svými věcmi, že to pochopí, že už ani nic psát nemusíš.

podaji
Kecalka 388 příspěvků 2 inzeráty 17.04.18 23:31

Já to tak udělala a byl klid. Už měl jinou. Takže jeden víkend co byl pryč jsem sbalila všechny svoje věci a vypadla. Žádný dopis, SMS, telefon, rozhovor nic…a byl klid. Teda než jsem se dala do kupy po nevěře :mrgreen: :mrgreen:

Chytrak
Ukecaná baba ;) 2485 příspěvků 17.04.18 23:43

Bojis se, ze dostanes par facek na rozloucenou nebo proc jako?
Pokud jo, tak se odstehuj a neni tva povinnost nikomu nic vysvetlovat, tak mu dopis psat nemusis. Staci sms.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama