Doplatek na bydlení, mám na něj nárok?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ninuska 123
Povídálka 20 příspěvků 08.01.19 18:00
Doplatek na bydleni mam narok?

Zdravim vsechny maminy a prosila bych o radu. Mam 2mesicniho chlapecka a dostala jsem zpetne za dva mesice rodicak. Jelikoz ziji sama bez pritele dostavala sem doplatek na bydleni, ktery mi schvalili teprve mesic pred rodicakem, Kdyz jsem urednici prisla ukazat najem a energie sdelila mi ze my davky vezme ze na ne nemam narok jelikoz jsem dostala zpetne rodicak? Chci se tudiz zrptat ja totiz za ty penize uhradila 2 najmy ktere my chybeli. Mohou mi to opravdu odebrat ikdyz jim dolozim zaplaceni opravdu tech najmu kdyz mi z toho nic nezbylo a jsem na to. stejne jako sem byla?…navic na dotaz u urednici kdy si tedy mohu znovu zadat mi rekla ze uz narok nemam nebo mam rodicak 7500 +pridavky 500 ale jak z toho mam platit najem enrgie ktere cini 10 500 kc, co plenky atd…predem dekuji za rady N

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 6961 příspěvků 08.01.19 18:04

@Ninuska 123 nepleteš si doplatek a příspěvek?

terinka4444
Hvězda diskuse 69349 příspěvků 08.01.19 18:05

fakt doplatek?

Anna766
Hvězda diskuse 73109 příspěvků 08.01.19 18:12
@terinka4444 píše:
fakt doplatek?

Jestli je to v rámci hmotné nouze,tak je to opravdu doplatek na bydlení.

terinka4444
Hvězda diskuse 69349 příspěvků 08.01.19 18:15
@Anna766 píše:
Jestli je to v rámci hmotné nouze,tak je to opravdu doplatek na bydlení.

což si právě myslím, že není v rámci hmotné nouze a píše o příspěvku.

Ninuska 123
Povídálka 20 příspěvků 08.01.19 18:16
@Kriss Tina píše:
@Ninuska 123 nepleteš si doplatek a příspěvek?

Ano doplatek mam druzstevni byt ..

Anna766
Hvězda diskuse 73109 příspěvků 08.01.19 18:16
@terinka4444 píše:
což si právě myslím, že není v rámci hmotné nouze a píše o příspěvku.

Je to možný,že si ty názvy plete.

Pidulka1991
Závislačka 3081 příspěvků 08.01.19 18:18

@Ninuska 123 máš nárok na alimenty od tatínka, ještě nějaký příspěvek na dítě. Nemyslím si, že by si na nic neměla narok

terinka4444
Hvězda diskuse 69349 příspěvků 08.01.19 18:22
@Ninuska 123 píše:
Ano doplatek mam druzstevni byt ..

no tak jediná rada je stejně podat žádost. A zažádej si o přídavky na dítě. Alimenty jsou směšně nízké. A ještě máš nárok na výživné na sebe do dvou let věku dítěte.

Monchichik
Kelišová 6034 příspěvků 08.01.19 18:24

@terinka4444 Kde píše o alimentech? :think: píše o 500 kč přídavky na dítě

Kriss Tina
Kelišová 6961 příspěvků 08.01.19 18:25

Nevím jak to je s družstevním bytem, ale neměla bys teda nárok na ten příspěvek? Dyt ani ten družstevní není zadarmo :nevim: nicméně můžeš zkusit ty žádosti podat buď je schválí nebo zamítnou…

Ninuska 123
Povídálka 20 příspěvků 08.01.19 18:30
@terinka4444 píše:
no tak jediná rada je stejně podat žádost. A zažádej si o přídavky na dítě. Alimenty jsou směšně nízké. A ještě máš nárok na výživné na sebe do dvou let věku dítěte.

Pridavky na dite dostavam.Ale vec se ma tak ze v rodnem liste nemam otce. Otehotnela jsem v zahranici a ze jsem tehotna jsem se dozvedela uz pozde :( samozrejme chyba je to ma. Musela jsem to resit s ospod. a v tehle veci pomohli a sepsali jsme papir skrz vyzivneho. Kdyby to slo davno chodim do prace a vubec se po pracaku netaham, ale prcek je jeste malicky kojim ho takze je to opravdu tezke. Navic urednice byla strasne neprijemna myslim.si ze jsem ji nepadla do oka a tak byla strasne neprijemna ze mi ani zadnou zadost nenapise.

Kriss Tina
Kelišová 6961 příspěvků 08.01.19 18:34

@Ninuska 123 Vem si tam ty formuláře, vypiš je a podej, protivná nebo ne přijmout je musí :nevim:

Uživatel je onlineVitaminC
Zasloužilá kecalka 702 příspěvků 08.01.19 18:36

Ahoj, jde o to, ze dopatlatek na bydleni se vztahuje k hmotne nouzi. A v te uz nejsi. Ted by ti pomohl prispevek na bydleni, davka statni socialni podpory, ale na nej musis mit najemni smlouvu a trvale bydliste v byte. Pokud jsi druzstevnikem, na prispevek na bydleni nedosahnes. Ted uz zbyva jen privydelek a pomoc rodiny.

Ninuska 123
Povídálka 20 příspěvků 08.01.19 18:37
@Kriss Tina píše:
@Ninuska 123 Vem si tam ty formuláře, vypiš je a podej, protivná nebo ne přijmout je musí :nevim:

Tady u nas je to tak ze musim ke dverim pod ktere patrim podle jmena a ty zadosti vypisuji prave ty urednice. Nevim zda bych se mozna mela odvolat proti tomu papiru co mi poslala a dolozit zaplaceni abych opravdu mela z ceho zaplatit pristi mesic. Nebo se treba obratit na vedouci.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >