Doporučte postýlku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Callamaika
Ukecaná baba ;) 1560 příspěvků 09.07.10 11:58
Doporučte postýlku

Ahoj, právě se mi definitivně rozbila poděděná postýlka. Chtěla bych koupit novou, ale mám několik požadavků. Jaká je ideální matrace? Poradíte? Syn má necelých 6 měsíců.

Postýlka:

• Aby rostla s dítkem (prvních několik let, třeba do 3-4)
  • Odnímatelná bočnice
  • Vynímatelné šprušle
  • Možnost měnit úrovneň roštu
  • Celodřevěná, idálně bílá
  • Rozumná cena

Matrace:

• Kvalitní a pohodlná
  • Dobře větratelná
  • Pratelný potah

Existuje vůbec něco takového?

Docela se mi líbí tato z Ikey, ale nemá vyndavací šprušle, pouze bok, a to by zase menší děcko mohlo spadnout. http://www.ikea.com/…cts/70116002

Díky moc! :palec:

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62962 příspěvků 3 inzeráty 09.07.10 12:19

Taky chci bílou postýlku, dost jsem pátrala a řekla bych, že nic rozumnějšího než to co si vybrala neseženeš… Tahle postýlky má jednu obrovskou výhodu - je z tvrdého dřeva, což jiné pod cca 6000,– prostě nejsou, takže já bych oželela vyndavací šprušle nebo zkusila kutilský zásah ;-)
Jo a my vybrali tuhle http://www.ikea.com/…cts/90115997 protože nemám ráda kudrlinky, ale jinak jsou stejné…

S matrací neporadím, taky ještě nemáme vybráno, ale ráda se taky nechám inspirovat.

MarketaJ
Závislačka 4242 příspěvků 09.07.10 12:34

Mně se tahle taky líbí a myslím, že by na ten bok šla přiděla ta jejich zábrana na postele, takže by dítě vypadnout nemělo. http://www.ikea.com/…cts/30099293

Janč
Kecalka 154 příspěvků 09.07.10 13:48

Pokud jse nedaleko od Poličky šla bych se podívat do bývalého Magnetu do prvního patra.Tam mají moc pěkné postýlky do 3 tisíc i méně.Já osobně uznávám přírodní odstín.Co se týče matrace,tak mám půl kokos,půl molitan,kvůli tomu aby byla měkká ale zároveň se hned neproleží i s tím pratelným povlakem nebo se dá i ušít.To není zase takový problém.Výhodu má i postýlka alesoň se dvěmi kolečky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >