Dopravní značení

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lenka0401
Povídálka 27 příspěvků 02.08.19 16:26
Dopravní znaceni

Ahoj všem, mám jeden dotaz. Přijela jsem domů a před domem mi nové stala značka hlavní silnice-viz příloha. (aniž by mě kdokoliv kontaktoval dopředu) Podle mě ta značka je umístěna špatně, protože tam mám výjezd z baráku. Samozřejmě jsem se informovala na úřadě, ale víte jak to tam chdi ;).. Nevíte někdo náhodou jak daleko od křižovatky a na jaké místo se značky umisťují? Děkuji všem za reakce

Reakce:
Micaella22
Ukecaná baba ;) 1740 příspěvků 02.08.19 16:32

Neni to jedno kde ta cedule je? Jestli o metr nebo 5 dal od krizovatky? Proste je tam hlavni, nedali to tam jen tak. Ti co to montujou vedi kam to umistit, vrata a vyjezd ti to neblokuje, dat prednost autum na hlavni snad zvladnes, ne? Si zavolej na firmu co dela dopravni znaceni a je to. Taky podivej pro srovnani na dalsi znacky v ulicich kolik metru jsou od krizovatek atd.

karkarka
Závislačka 4173 příspěvků 02.08.19 16:35

Vždyť ti to výjezd neblokuje. Pozemek je to tvůj?

Safrik
Ukecaná baba ;) 1389 příspěvků 02.08.19 16:36

@Micaella22 vzdyt ti ve vyjezdu nebrani? A ten „chodnik“ je mesta..

P4ja
Extra třída :D 10713 příspěvků 02.08.19 16:38
@Micaella22 píše:
Neni to jedno kde ta cedule je? Jestli o metr nebo 5 dal od krizovatky? Proste je tam hlavni, nedali to tam jen tak. Ti co to montujou vedi kam to umistit, vrata a vyjezd ti to neblokuje, dat prednost autum na hlavni snad zvladnes, ne? Si zavolej na firmu co dela dopravni znaceni a je to. Taky podivej pro srovnani na dalsi znacky v ulicich kolik metru jsou od krizovatek atd.

No podle mě, je ta značka dost na pytel. Pokud by tam byl chodník, tak jí taky neplacnou doprostřed, ale nás kraj. A pokud se kolem toho pllotu chodí, vzhledem k tomu, že na druhé straně chodník není, tak mně přijde dost blbě umístěná. A marně přemýšlím, jestli je v okolí je nějaká taková.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 02.08.19 16:50
@Safrik píše:
@Micaella22 vzdyt ti ve vyjezdu nebrani? A ten „chodnik“ je mesta..

No joooo, ale co kdyz ve vyhledu :lol:

araw
Neúnavná pisatelka 16765 příspěvků 02.08.19 17:03
@wildcherry píše:
No joooo, ale co kdyz ve vyhledu :lol:

Si delas srandu? Ve vyhledu jako cemu? Letadlum se prednost nedava a tycka ji fakt vyhled neznemozni :roll: a tady najdes uplne vse http://www.pjpk.cz/…TP/TP_65.pdf

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 02.08.19 17:08
@araw píše:
Si delas srandu? Ve vyhledu jako cemu? Letadlum se prednost nedava a tycka ji fakt vyhled neznemozni :roll: a tady najdes uplne vse http://www.pjpk.cz/…TP/TP_65.pdf

Z okna prece :mrgreen:
A dekuji, ja to vazne hledat nepotrebuji, ale kdyztak se priucim teda :D

carsa
Ukecaná baba ;) 1496 příspěvků 02.08.19 17:14

No, umístěná blbě je. Měla by být vedle okraje silnice. Až na tom place budou jednoho dne dělat chodník, tak ji budou muset zase vykopat a posunout k silnici.

Eliška
Extra třída :D 11999 příspěvků 02.08.19 17:31

Ja jsem jednoho dne prijela z prace a mela jsem pred vraty a podel poloviny plotu pulmetrovou skarpu :mrgreen: :roll: Brz predchoziho varovani. Zmizela za par dni, kdy stejne nenapadne se na jejim miste objevil retarder v podobe dost vysokeho obrubniku. Obrubnik konci v pulce delky naseho plotu. Uz je to nejaky mesic, nic dalsiho se nedeje. Asi dosly obrubniky :nevim:

Safrik
Ukecaná baba ;) 1389 příspěvků 02.08.19 17:54
araw
Neúnavná pisatelka 16765 příspěvků 02.08.19 18:05
@wildcherry píše:
Z okna prece :mrgreen:
A dekuji, ja to vazne hledat nepotrebuji, ale kdyztak se priucim teda :D

Aha :mrgreen: mě okno nenapadlo. Početní je pro zakladatelku. Má tam psané vše. :lol:

Váš příspěvek
Reklama