Kontaktovala jsem svou první velkou lásku

462
13.5.20 18:27

Dostala jsem se do pěkných sr....

Zdravím, vlastně asi ani nežádám radu, spíš by mě zajímaly vaše zkušenosti a názory (tak jmenuje se to diskuze ne :)). Že jsem mrcha nevěrná, to vím taky, takže pokud k tomu nemáte nic víc, můžete pošetřit klávesnici.
Můj přítel - A je cizinec a před půl rokem odjel „domů“. Měl se vrátit hned, ale přišlo mu do toho spousta věcí, mimo jiné smrt sestry, zápal plic, korona… Jestli to tak je, nevím, protože informace jsem měla jenom od něj a to ještě takovým stylem, že se třeba 14 dní neozval. Poslední dobou ale komunikujeme dobře. Tam bydlel u sestry a jejího manžela. Ten dům se ted bude prodávat, takže se bude stěhovat natrvalo. I když sestěhovaný jsme byli a žili ty dva a půl roku spolu, až na jeho občasný útěky do ciziny.
Ten půl rok jsem to většinu času brala tak, že se vrátí a budeme zase spolu, ale bylo tam i spousta okamžiků, kdy už jsem tomu nevěřila.
Tenhle víkend jsem jen tak napsala klukovi z minulosti. B byl moje první velká láska. Seznámili jsme se, když mi bylo 15, jemu 21, takže jsem pro něj byla jen malá holka. Když jsem byla starší, párkrát jsme spolu spali, ale on o mě doopravdy nikdy zájem neměl. Já byla moc zamilovaná a dost jsem se tím trápila. Nic jsem si od toho napsání neslibovala, jen mě zajímalo jak se má. No a on, že by přijel. No přijel, popili jsme a skončili jsme v posteli. Ale nejen to, dost věcí z minulosti jsme si vyřikali. No prostě na mě zase zafungoval… totálně. No vzhledem k tomu, jak to bylo v minulosti, jsem to brala tak, že jsme si to užili a adié. Ale vypádá to, že by chtěl víc, pořád si píšem, jsme domluvený zase na víkend…
A do toho mi napsal A, že už by se snad mohl vrátit, příští týden.
To jsem si to krásně zavařila, co? :)
Strašně mě deptá představa, že bych měla šanci to s B zkusit doopravdy, ale nikdy nezjistím, jestli by nám to fungovalo. A počítá s tím, že až přijede navážeme, tam kde jsme přestali. B miluju celý život, v podstatě. A miluju taky…moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6230
13.5.20 18:32

S B by ti to nefungovalo a s A to nefunguje. Tady snad ani není co řešit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14306

S B (nazývejme ho spíš Pišta Hufnágl) se přestaň stýkat. S A se vemte a pořiďte mimíska. Ty celej život vzdychej a touži po B a hlavně si to s B nezkaž nějakým reálným vztahem, kterej by tenhle nádherně vystavenej skleněnej zámek zbořil nějakou hnusnou realitou :kytka: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Tak co se týká B - tam asi miluješ hlavně představu o něm ne? Co se týká A, asi to není tak horký, když tě očaroval znova B.
Dovedeš si představit že bys to ukončila s A s tím, že tě B možná nechá, až se tě nabaží a budeš hledat někoho úplně jiného? Tzn. že nějakou dobu ( kdo ví jak dlouho) budeš nezadaná? teď si nemůžeš vybrat ze dvou a nakonec nemusíš mít nic anebo taky vztah až do konce života…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.5.20 18:34

Taky jsem si to takhle kdysi zavařila, po devíti letech s A přišel B, A byl spolehlivej, kariéra, peníze, věrnost…B byl vysmatej, relativně bez peněz, romantik…rozhodla jsem se srdcem tenkrát, takže pro B, zatím to deset let funguje :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
13.5.20 18:34

A jinak teda ještě - já osobně považuju vztah s cizinci za problematický (ale to je jen můj pohled, určitě je tady hodně spokojených holek, které mají muže cizince a neměnily by). Vadily by mi i ty občasné útěky do ciziny, které zmiňuješ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13807
13.5.20 18:36

S A máte zvláštní vztah, furt od tebe utíká a B pořádně neznáš, nikdy jste spolu pořádně nechodili.
za mě si najdi C

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16438
13.5.20 18:38

@Jagwa Ty už jsi tu několikrát o svém vztahu a problémech v něm psala, ne? Já bych cizince nechtěla. Užila bych si s tím druhým, třeba se z toho něco vyvine. Ale to musíš vědět ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
462
13.5.20 18:40
@DoktorkaZorkaHorká píše:
Tak co se týká B - tam asi miluješ hlavně představu o něm ne? Co se týká A, asi to není tak horký, když tě očaroval znova B.
Dovedeš si představit že bys to ukončila s A s tím, že tě B možná nechá, až se tě nabaží a budeš hledat někoho úplně jiného? Tzn. že nějakou dobu ( kdo ví jak dlouho) budeš nezadaná? teď si nemůžeš vybrat ze dvou a nakonec nemusíš mít nic anebo taky vztah až do konce života…

No to je přesně ono. :roll: Já moc nevěřím tomu, že by mi to s B vyšlo, ale co když…?
Založila jsem to tady hlavně proto, abych věděla, jestli tady byl někdo v podobné situaci a jak se rozhodl, jestli lituje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
462
13.5.20 18:44
@divine woman píše:
@Jagwa Ty už jsi tu několikrát o svém vztahu a problémech v něm psala, ne? Já bych cizince nechtěla. Užila bych si s tím druhým, třeba se z toho něco vyvine. Ale to musíš vědět ty.

Ano psala, proto jsem to ani nedávala anonymě.
I když to zní hrozně mrchovsky, já jsem si to tak představovala, že to teď zkusím s B. Jenže to by se teď nesměl A vrátit… I když kdoví, jestli to tak bude. To už jsem taky slyšela několikrát :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.5.20 18:46
@Jagwa píše:
No to je přesně ono. :roll: Já moc nevěřím tomu, že by mi to s B vyšlo, ale co když…?
Založila jsem to tady hlavně proto, abych věděla, jestli tady byl někdo v podobné situaci a jak se rozhodl, jestli lituje.

Ten komu to vyšlo, ti napíše, že nelituje. Ten komu to nevyšlo ti možná napíše, že lituje anebo taky že by víc litoval, kdyby to aspoň nezkusil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
462
13.5.20 18:48

Abych pravdu řekla, já jsem od setkání s B čekala, že budu zklamaná, že si řeknu: sakra, co jsem na něm jen viděla? Chtěla jsem to v sobě uzavřít. No nestalo se. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.5.20 18:51
@Jagwa píše:
Abych pravdu řekla, já jsem od setkání s B čekala, že budu zklamaná, že si řeknu: sakra, co jsem na něm jen viděla? Chtěla jsem to v sobě uzavřít. No nestalo se. :zed:

Ale tak s A to taky nějak extra nefunguje ne? Je to Evropan?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2753
13.5.20 18:53
@Jagwa píše:
Abych pravdu řekla, já jsem od setkání s B čekala, že budu zklamaná, že si řeknu: sakra, co jsem na něm jen viděla? Chtěla jsem to v sobě uzavřít. No nestalo se. :zed:

Bez do něj. Stejně ti to s A nebude klapat, nemáš vesměs co ztratit. Mě by hlodalo svědomí že jsem byla nevěrná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17207
13.5.20 18:54
@Jagwa píše:

Vztah s A bych odpískala a zkusila vztah s B. Ovšem s vědomím, že to dopadnout nemusí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama