Reklama

Dostinex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16489 příspěvků 03.11.08 18:25
Dostinex

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jestli máte nějaké zkušenosti s lékem Dostinex. Začala jsem ho brát a chtěl jse vědět jestli se třeba můžeme snažit o mimi i při jeho užívání. Děkuji.

Reklama

Reakce:

ka-tka
Generální žvanilka 22308 příspěvků 03.11.08 18:47

MAjo, podle toho jak dlouho h o budes brat.
Pokud je to na 2 dny tak bych klidne do toho sla, pokud to budes brat nekolik tydnu, tak bych pockala.....

ale pak ty vysledky stoji zato- koukni na me metriky

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.08 18:51

cituji:„
Dříve, než začnete užívat Dostinex je třeba vyloučit těhotenství, nebo
při riziku otěhotnění užívejte mechanickou antikoncepci v průběhu léčby.
Otěhotníte-li při užívání léku, přerušte léčbu a vyhledejte lékaře. Pokud
se Dostinex podává dlouhodobě, je doporučeno pravidelné gynekologické
vyšetření včetně cervikální a endometriální cytologie.
Při užívání přípravku Dostinex a přetrvávajícím vynechávání menstruace
si musíte nechat každé 4 týdny provést těhotenský test.“

Mali z BC

M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16489 příspěvků 03.11.08 18:55

Katko já mám brát půl tabletky jednou za týden. Mám to na dlouho. Já mám k tomu ještě utrogestan.
Ty metříky jsou super, kéž bych se taky jednou dočkala :-)

ka-tka
Generální žvanilka 22308 příspěvků 03.11.08 18:57

Majo, v tom pripade bych to odlozila.
Jinak pokud mas vysoky prolaktin tak sance na tehu je minimalni, az to klesne, pujde to samo, uvidis.

Treba ja jsem brala poprve dostinec taky 0/5 tabletky jedou tydne, asi 8 tydnu a pak cca po 2 mesicich se zadarilo

ka-tka
Generální žvanilka 22308 příspěvků 03.11.08 18:58

Jo a jeste, pokud by se ti podarilo v dobe uzivani otehotnet, myslim ze to nejaka extra traga nebude, proste vyhledas doktora a hned ukoncite podavani.
Tym te ale nechci nabadat, jo?

M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16489 příspěvků 03.11.08 20:57

Katko snad to dobře všechno dopadne. Já si taky myslím, že hned tak těhu nebudu, když ho mám zvýšený.

Ulmina
Povídálka 27 příspěvků 10.11.09 15:15

Ahoj Katko, prosím můžeš mi říct jestli jsi měla opožděnou ms, když jsi užívala Dostinex. Já užívala dvakrát týdně 1/2 tablety po dobu jednoho měsíce, zatím. Teď čekám na výsledky a podle toho se bude pokračovat dál. Děkuju.

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 11.11.09 10:09

majo - myslím, že se to nevylučuje - a jakou máš hodnotu, že ti ho dr. nasadil?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >