Reklama

Jak se povedlo otěhotnět?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hanscha
Kecalka 110 příspěvků 29.10.08 19:56
Jak se povedlo otěhotnět?

Ahoj holky. Sice je tady hlavním tématem snažení, ale jste tu i ty, kterým se to už podařilo… tak mě napadlo vyzjistit, jak to tím snažením bylo u vás :?: Řídily jste se hned od začátku zá:,–(ami podporujícími oplodnění (podložení pánve polštářem, nechodit hned do sprchy apod.) nebo jste vše nechali osudu a čekaly, zda se zadaří? Jak to nakonec dopadlo? Svěříte se? :wink:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 29.10.08 20:13

Ahoj Hanscho,
tak já jsem vy:,–(ila HA, jeden měsíc msla počkat, abych měla napracováno a měla nárok na mateřskou. Pak jsem na o šla vědecky. Teplota, ovu testy, ovulace se ohlásila kapičkou krve, tak hurá domů a pokrývat. Pak udělat v posteli svíčku, ležet, nezvedat se… A nic. Mrcha přišla.
Tak jsem se na to vyflákla, ovutesty mrskla na lednici, teploměr do šuplíku a výsledek vidíš na metříku :lol:

Rozhodně nejsem zastánce nemyšlení na to, to je blbost, zadařilo by se i s testama a teploměrem a zkoumáním čípku. Jen jsem z toho byla tak otrávená, že se mi zkrátka nechtělo se tím mořit.

Ale je fakt, že jsem měsíc před vysazením HA koupila kyselinu listovou. Zobal.

Asi to tak od začátku nemá smysl. Jen když se nedaří šestý, sedmý cyklus, tak to začít víc řešit.

Jsem zvědavá, kdo se přidá

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 29.10.08 20:23

Ahoj
tak ja muzu uprimne rict ze jsem naprosto nesledovala plodne a neplodne dny,otehotnela jsem 2× den pred ms,zadne zvlastni polohy jsme nedelali,ani jsem si nepodkladala panev nebo nezvedala nohy a vzdy po skonceni jsem se sla sprchnout.
Myslim si ze mereni,polohy atd dokazou obcas zenu pekne vystresovat a milovani „na povel“ je dost o nicem a ani se do nej nechce

Elunka
Ukecaná baba ;) 1955 příspěvků 29.10.08 21:17

Ahoj Hanscha,nám se nedařilo,tak jsem si místo miminka pořídila kocoura a ještě ten měsíc jsem otěhotněla :D :D :D
Psychika je mrcha.Jinak jsem předtím zkoušela ovu testy a v předpokládanou dobu ovu testovala-pokaždé negativní a pak jsem zjistila,že mám ovu dva dny po menzesu,takže testování bylo k ničemu.E.

ivusha
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 29.10.08 21:50

Ahojky, já jsem na to šla věděcky, páč jsem ukrutně chtěla chlapečka. 6měs jsem měřila bazální teploty, abych se naučila orientovat v těch šílených grafech. Pak první měsíc naostro proběhl standartně, druhý měsíc svíčka a polštář pod zadek a třetí měsíc jsem přidala ještě metodu „popostrování“ spermií prstíkem k čípku. A hurááááá...­........... :lol: :lol:

Marketa182
Zasloužilá kecalka 876 příspěvků 29.10.08 22:44

Ahoj,
nejdřív jsem to nechávala být, po pár měsících neúspěchů jsem na to šla vědecky (sledování všech možných příznaků plodných dnů+všemožné praktiky podporující úspěch), pak jsem to vzdala. Nebyl čas a za celý měsíc jsme se posnažili všehovšudy 2×. Výsledek má 2,5 roku. Druhé dítě jsme sotva začli plánovat, říkala jsem si, že přestanu kojit a uvidíme. Přestala jsem kojit a za dva dny jsem otěhotněla. Výsledek má 4 měsíce :D

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18628 příspěvků 29.10.08 22:48

tak mám pomohl paradoxně až zánět močového měchýře, který nás po 9ti měsíčním snažením vytrhl od té jediné myšlenky a já si zaléčila močák a měsíc na to se zadařilo.

No a na podruhé… spíš selhali metody jak neotěhotnět 8)

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34046 příspěvků 29.10.08 23:01

Já jsem vyzkoušela všechno a nic mi nepomohlo. tak jsem šla na LPS a zjistili mi ucpaný trubky. a výsledek vidíš - leda ve své fantazii.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.08 23:35

No, u nas jsme to vubec neresili, proste jsme se rozhodli, ze uz bychom radi nejakyho prdolku a nechali tomu volny prubeh. Prvni mesic nic, druhy mesic se zadarilo. Jinak jsme neprovozovali nic, ani podkladani panve, ani popostrkovani spermii a pod. :lol: Ovsem myslim, ze kdyby se nam treba pul roku nedarilo, tak na podobny metody zrejme dojde, kdo vi :roll:

Jo, jedine co jsem mela celkem zmaknute, byly plodne dny, mela jsem totiz ukazkovy 28-denni cyklus a ovu byla presne uprostred, dala se vysledovat (doporucuju nacist Prirozene a spolehlive planovani rodicovstvi od Mudr. Sipra
 ).

Hodne stesti.
J.

Este
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 30.10.08 09:19

já vy:,–(ila HA už před dvěma lety. prvně jsme pořád používali kondom, a pak, asi rok zpátky, jenom o plodných dnech, protože jsem měla taky ukázkový cyklus. jednou, když jsem zrovna měla plodné dny, jsme se rozhodli, že se chránit nebudeme a uvidíme. a hned to vyšlo, takže u nás žádné „snažení“ neprobíhalo :)

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.08 09:33

V zivote jsem nemela HA.Prvni syn se zadaril asi po 4 mesicich.ale zadne metody jsem nemela :)Druhy syn se nam zadaril hned na poprve.Zadne srojky a podkladani jsem neprovadela.Ale chapu ze komu se dlouho nedari,tak premysli nad vsem co by mohlo pomoci.Ale myslim ze to je pak zacarovany kruh.Psychika je svina. :( Lenka

jirabobes
Neúnavná pisatelka 19170 příspěvků 30.10.08 10:01

Ahoj
Tak u prvního jsem to ze začátku neřešila.Prostě jsem vy:,–(ila HA a šlo se na věc. :wink: A když se pár měsíců nedařilo,tak jsem si začla (tajně) měřit teploty (stejně jsem nic nevypozorovala :oops: ),dělala svíčku,podkládala zadek polštářem apod. Nakonec jsem si řekla,že na to kašlu,že to jednu přijde.A za měsíc jsem měla na testu //. :D To bylo po 7.měsíčním snažení. A na 90% hned po MS a zezadu. :wink:

Druhé nám trvalo cca 4.měsíce.Chtěla jsem mít děti 2 až 3 roky od sebe.A to bylo 100% zezadu. :wink:

A třetí se povedl asi za měsíc a půl. :wink: Chtěla jsem taky ledňáčka.A povedlo se moc brzo. :lol:

hanucha
Závislačka 3328 příspěvků 30.10.08 13:50

Ahoj,
my to teda neresili vubec, natoz sledovani nejakych plodnych dnu… Zadarilo se po 6 mesicich, kdy uz zacal byt nervozni paradoxne ten muj. Uz jsem se chystala zacit merit bazalku. Tu jsem zacala merit ted, neb jsem zvedava, a zjistila jsem, ze pokud ovulace je, je az kolem 20 DC, i kdyz mam cyklus cca 28-29 dni. Ale treba ted uz druhy cyklus nebyla 8O

Hanscha
Kecalka 110 příspěvků 30.10.08 19:30

No, tak to vypadá, že počítáním a bádáním se přírodě moc nepomůže, spíš jako by si z nás ta mrška dělala legraci :? Já osobně věřím, že až se vyřeší moje problémy s menses, třeba i hormonálně, přijde štěstíčko :wink: Je pravda, že první dva až tři měsíce po vysazení HA, jsem skoro neměla v hlavě nic jiného, než představy, zda náhodou už ve mně „něco“ nezraje, snažila se na sobě najít nějaké příznaky těhu, pátrala jsem na netu po různých radách, začala zobat listovku a Ečko atd. Teď už to trošku polevilo a spíš čekám, na rady doktorů a držím se víry, že pak to přijde :wink: Tak snad…

AnastazieB
Echt Kelišová 8323 příspěvků 14.11.08 18:06

Tak já přidám můj způsob :wink: Dlouho jsem muže ukecávala, než konečně svolil. HA jsem už nebrala asi dva roky, stejně dlouho jsem meřila i bazál. teplotu. Na první měsíc snažení jsem koupila i ovutesty. Zadařilo se na první a jediný pokus… a to jsem na to myslela kudy chodila. Bohužel to později nevyšlo :cry:
Teď se snažím na druhý pokus, opět na to jdu stejně vědecky :wink: , ovšem muž moc nespolupracuje :? .
Takže já jsem 100% zastáncem vědecké metody :wink: :lol: , jinak bych to ani nedokázala, navíc s naší frekvencí :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >