Vše o zdravotních sestrách
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Holky a jak jste snasenily, když jste se učily píchat injekce, odebírat krev, cévkování a všechny tyhle další zákroky? Mě by ta práce strašně lákala, ale tohohle se popravdě dost bojím ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@PepiKo tak kdyz ten dany vykon delas poprve i podruhe, tak je prirozene, ze se bojis. Nemas proste zkusenosti a praxi. Ale kdyz uz ten vykon delas po x-te, tak ziskavas jistotu a potom uz se nebojis
. Premyslis o studiu?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@eviku-miluna přemýšlím dost, chtěla jsem jít na zdravku už na střední, ale naši byli proti… a na VŠ jsem pokračovala v tom oboru, co na střední, ale stejně vždycky v období podávání přihlášek koketuji nad tím přihlášku poslat.. letos končím ma VŠ, tak bych rada něco zkusila… ale popravdě nevím moc co a jak, ale asi zvolim cestu dodělat si maturitu na zdr asistenta, najít si práci a pak si dodělat kvalifikaci na sestru…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@PepiKo Pokud máš maturitu, tak bych šla na VŠ. Třeba Karlovu univerzitu. A dodělala si tři roky Bc a budeš plnohodnotná sestra. Střední školou nic neřešíš.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@lasička1 já vím, ale pracuji na plný úvazek, takže mohu studovat jen kombinovaně a rozsah praxe sloučit s prací je na VŠ a VOŠ docela masakr… takhle bych mohla začít pracovat v nemocnici jako asistent a při studiu pak na VŠ by mi velká část praxe odpadla.. aspoň teda myslím
- načítám...
- Citovat
- Zmínit