Dotazník k bakalářské práci z psychologie

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
16.5.22 23:08

dotazník k bakalářské práci z psychologie

Zdravím všechny maminky,

jsem studentem posledního ročníku bakalářské psychologie na Fakultě sociálních studií MU v Brně a píši bakalářskou práci. Píši do této diskuse, abych Vás, maminky, poprosil o pomoc. Pro dokončení mého výzkumu Vás žádám o zhruba hodinu Vašeho drahocenného času na vyplnění mého inteligenčního testu. Výzkum je zaměřený na schopnost logického myšlení u dospělých. Budete mít možnost si otestovat svou pozornost a pokusit se o vyřešení sady logických úloh. Veškerá data jsou samozřejmě anonymizována. Pokud tedy máte hodinu času a hledáte-li pro něj relativně zábavné a k tomu smysluplné využití, tento výzkum je právě pro Vás! Výzkum je dále určen každého, komu již bylo 18 a žije v Česku. K vyplnění je potřeba myš a klávesnice, proto ho prosím vyplňujte na počítači. Data budu sbírat do 18.5.2022. Děkuji!
Budu vděčný za každou pomoc. Přeji Vám všem i Vašim dětem hodně zdraví a štěstí do budoucna!

https://masaryk.eu.qualtrics.com/…R8Mat5exTfvg

Příspěvek upraven 17.05.22 v 20:30

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13338
17.5.22 04:59
:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43296
17.5.22 05:57

Hele, termín byl do 15, ne???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1525
17.5.22 06:27

Hele 15-20 minut je můj strop :D
Ovšem zlepšil si se ve vyjadřování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29388
17.5.22 06:54

No krom toho, že ani neumíš vložit odkaz, tak hodina času je fakt hodně, to ti nikdo vyplňovat nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1310
17.5.22 07:07

Možná celá tahle diskuze, to jestli někdo je ochotný hodinu vyplňovat dotazník, je jeden velký test z psychologie :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9209
17.5.22 07:10

@kruel :lol: jj, hodinu jsem dotazníku věnovala na Populaci.cz ohledně trafik (opuz to teda byl, to zas jo), ale dostala jsem za to kod na 700Kč slevu na mall nebo alzu, takže to pak jo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
955
17.5.22 08:12

Kdyby se to dalo vyplnit přes mobil, tak možná. Ale s ročními dětmi si opravdu nemůžu dovolit na hodinu sednout k počítači.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat