Dovolená Balaton

Napsat příspěvek
61
1.7.14 14:34

Dobry den. No to by bylo lepsi do soukrome zpravy. Tak pisnete pokud chcete

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
10.7.14 18:34

Prosím, prosím, máte někdo přímý tip na ubytování na Balatonu nebo poblíž 2 dospělí, dvě děti 6 a 2 roky, nic luxusního nepotřebujeme, chceme jen chatičku, bungalow nebo něco, kde budeme přespávat, vařit nechci, budeme chodit na jídlo. Jen nemůžu na internetu najít nic takového, jen domky, hotely… Díky za případné tipy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61
10.7.14 21:54

Zkuste bungalovy v Balatonboglaru / Keszthely

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23296
27.7.14 20:29

Ahoj holky, hlasim, ze jsme doma z Balatonu a opet to byla parada. :palec: Spis jen pro zajimavost, dalnicni znamka na Balaton se da koupit i pres internet
http://www.motorway.hu/
nemusite pak zastavovat na hranicich a stat tam frontu, abyste ji koupili :palec:
Jinak co se tyka koupani mohu doporucit na jihu plaz v Balatonlelle - je sice placena (asi 80 Kč na osobu, ale je pisecna s restauracema a bazenkem se zkulazovkou pro deti. Pokud ma nekdo starsi deti, je moznost prikoupit vstup do vetsich bazenu se skluzavkama. Ale jeden detsky, mensi, je v ramci vstupu na plaz)
Pak muzu doporucit mestecko Keszthely, kde je krasny zamek a od neho hlavni trida s restauracema a obchudkama a nedaleko super plaz (opet placena)v Gyenesdias, kde je strasne moc vyziti pro deti, ruzne hriste, skakaci hrady, obchody, restaurace.
Byly jsme i na 2 neplacenych plazich, ale misto pisku tam byly rozdrcene musle, takze to bylo jako chodit po skle. Pro deti hrozne. Proto jsme radeji chodili na placne, ktere byly suprove.
Tak peknou dovolenou :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1010
28.7.14 16:18

@marfra Super…informace z první ruky.
Díky. :D

Chystáme se v srpnu na Tihany, jedeme poprvé. Tak věřím, že se nám tam bude líbit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23296
28.7.14 16:29

@daniela4 my chteli do Tihany zajet jeden den kdy bylo pod mrakem, ale prijeli jsme k pristavu a zacalo tak prset, ze jsme to otocili a jeli zpatky domu. Nicmene Tihany jsou krasne, byli jsme tam pred 3 lety. Tak si to uzijte! ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5772
28.7.14 17:59

My byli na Tihany před 14 dny. Také pršelo, ale asi jen 2 hodinky přes poledne.Pak jsme jeli po pobřeží a našli první koupání. Čerstvě po dešti, téměř vylidněno, nad hladinou se to pářilo jak v Pupendu. Zastavil se zde čas. O to to bylo více krásnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3711
31.12.14 23:37

Ahoj, nebyli jste někdo ať už u Balatonu nebo i někde jinde přes tuto společnost? Zdá se nám to ubytování nějak podezřele levné, ale sídlo společnosti je v Maďarsku, tak možná proto :think:
http://hotelguru. sk/balaton-3/pocet-hosti-5-10;apartmany? checkin=2015-07-25&checkout=2015-08-01&adults=4&children=1%2C3%2C4%2C7&sort=CheapestPerPersonPerNightRate&sortdir=asc&gclid=CLK0rILVzMICFQEFwwod40oAdQ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20135
1.1.15 01:23

@marti81 jaké to má být ubytování - název, letovisko? mě link nic nevyhazuje :nevim:

my jsme byli letos v kempu Balatonakali - východní část, ta je míň natřískaná, hlavně pro rybáře a na městskou pláž vedle (pro lidi z kempu zdarma, jinak vstup) se prostě dá dojít přes kemp za 15min pomalou chůzí, nebo jsou malé v kempu, sociálky čisté, kolem vede trať, ale už druhý den jsme vlak nevnímali ani v noci, jen vstup do vody neni pro prťata, u schůdků z břehu je hloubka tak metr

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23296
1.1.15 09:01

@marti81 taky mi ten odkaz nejde, ale i tak mne to nic nerika. My jsme byli jednou pres http://www.novasol.cz/ a ted v lete pres http://www.interhome.cz/. My si ale vzdy zamlouvame cely domecek, jezdi nas vic rodin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3711
1.1.15 10:13

@sandrik @marfra nejde mi ten odkaz vložit správně, musí se to zkopírovat a vymyzat v adrese 2 mezery. No, mně nejde o nic konkrétního, jde mi o to hotelguru.sk, hledáme u Balatonu domek pro 8 lidí a nabízejí tam domky za 330 euro za týden uprostřed prázdnin apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
27.1.15 07:13

Ahoj, rádi bychom v červnu jeli k Balatonu a přemýšlíme nad Bungalov park v Vonyarcvashegy a nebo o 6 km dál v Bungalov Zala v Keszthely. Jsme manžele ve středním věku společně s pubertální dcerou :).Chtěli bychom vzít kola. Může mi někdo z vás poradit, které z těchto dvou míst vybrat?? V nabídce cestovek je strašně málo informaci i fotek :(.
Moc všem díky za příspěvek :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
14.6.15 13:08

Ubytko na Balotonu...

Zdravim, dokazal by nekdo poradit nejake dobre ubytovani u balatonu blizko u vody? chystame se tam na zacatku srpna, dekuji moc za odpovedi,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
30.6.15 18:50

Ahoj. Planujeme cestu na balaton. Da se v gyenesdias normálně plavat? Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5772
1.7.15 16:40

Ahoj všem, také hledám dobrý typ na ubytování kolem Balatonu.Jsme 2 dospělí a mimi 10měsíců. Jeli bychom poslední týden v srpnu. Nevěděl by prosím někdo? Nejlépe soukromí s vlastním stravováním.
Ještě jeden dotaz, jaké jsou průměrné ceny na noc a dospělého?
Ráda na oplátku pošlu kontakt na dobré a levné ubytko v Buku, jestli má někdo zájem.
Všem děkuji za čas a případnou odpověď.
Hezkou dovolenou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama