Dovolená Balaton

Napsat příspěvek
10636
18.5.12 22:51

Hezkyyy.Ty jsi sikovna,dekuju :kytka: Tak a muzu planovat,super..Manzel to nejspis schvali a tebe pochvali :) Rozkos se konat nebude :dance: Jdu to zkouknout

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8634
18.5.12 22:56

Tady jsou všechny hotely v téhle destinaci.....
http://cz.hotelium.com/…onszemes.htm?…
a už dám fakt pokoj…jsem se do toho nějak zažrala :oops: už aby jsme tam jeli, se tak těším...... :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10636
18.5.12 23:00

Jsem te dobre zamestnala co :lol: Taky se tesim..Uz je na case neco zarezervovat.Ti dam pak vedet,co dopadlo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
12.6.12 11:50

Dobrý den, mohla bych se zeptat kde tam býváte ubytovaní??Po tolika letech tam máte asi známých předpokládám. Jedeme partie lidí i s dětmi a zkusili jsme to přes cestovku jen zamluvit termín a s tím, že se ještě čekalo na jeden pár jestli jim dají dovolenou-no a nedali, tak jsme to chtěly zrušit po 3 dnech a oni po nás chcou 60% z ceny storno poplatek!!!Je to cestovka Holiday home. Tak nám nezbývá než tam teda jet přes ně, ale myslím si, že 2500kč na hlavu je i dost. Mohla by jste mi napsat jaké jsou tam ceny u soukromých lidí??Děkuji předem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8634
12.6.12 17:05

Ubytovaný jsme v privátu a běžná cena za ubytování je cca 10 až 12€ na osobu a noc. Ale přímo v sezóně je docela problém ubytování sehnat. My jezdíme vždy na jižní břeh do městečka Balatonszemes. Klidně se ptejte na cokoliv… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Evča7
1.7.12 11:57

Balatonlelle červenec

Zdravím všechny v těchto slunečných dnech. Chystáme se s kamarády tento týden na Balaton - oblast Balatonlelle. Chtěla jsem se zeptat, zda je tahle oblast vhodná pro mladé a máme sebou jedno dítě - 10 let. Sebou vzít eura a vyměnit na míště za forinty nebo jet přímo s forinty? Děkuji za odpověď. Evča :)

• Nahlásit
  • Citovat
8634
15.7.12 16:37

Jé promin :lol: psal!!! Když chlapů je tady fakt málo :jazyk:
To září může být zrádný, už to není tak stálý počasí jako v červenci a v srpnu. Může se trefit na krásný dni, ale taky tam může být 12°C :roll:
Badascony je krásná oblast plná vína, ale pro koupání je jižní břeh rozhodně lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
misammm
16.7.12 22:52

vadvirag / zala kemp

AHoj, ráda bych se zeptala, zda je lepší jet s malýmidětmi do kempu Vadvirág či do kempu Zala v Keszthely. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
694
17.7.12 08:35

Kemp Zala neznám, ale ve Vadvirágu jsme byli před pěti lety a byli jsme nadšení. Ubytování jsem rezervovala přímo v kempu, komunikace bezproblémová. Bungalovy byly prostorné, se dvěma ložnicema a velkým obývákem s kuchyňkou, kam jsme se za deště vešli v šesti dospělých v pohodě. Neustále kemp uklízeli, každý den vynášeli popelnici před bungalovem, hrabali listí a dávali nám dva toaleťáky a pytlíky do koše. Když jsme přijeli, měli jsme rozbité sklo ve francouzských dveřích, ještě ten den (v sobotu) to opravili, stačilo jen zajít na recepci. Tam mluvili anglicky i německy. Koukala jsem na jejich stránky a postavili tam nové dětské hřiště a bazén. Chystáme se tam, až menší ještě trochu povyroste, hlavně kvůli té cestě, jinak by to tam s ní šlo v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
misammm
18.7.12 17:25

Děkuji za příspěvek s odpovědí. M

• Nahlásit
  • Citovat
5
19.7.12 13:08

Jaaaanina: Dobrý den,

chystáme se na dovču na Slovensko a chtěli bychom na neden den jet se vkoupat k Balatonu. Píšete, že to tam dobře znáte :) Mohla by jste mi poradit, kam by jsme se mohli jet podívat, a jak to tam chodí když tam jedeme jen tahle na otočku zda je k dispozii nějaké parkoviště a tak? Předem děkuji za odpověď :) M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8634
19.7.12 16:13
@XmisickaX píše:
Jaaaanina: Dobrý den,chystáme se na dovču na Slovensko a chtěli bychom na neden den jet se vkoupat k Balatonu. Píšete, že to tam dobře znáte :) Mohla by jste mi poradit, kam by jsme se mohli jet podívat, a jak to tam chodí když tam jedeme jen tahle na otočku zda je k dispozii nějaké parkoviště a tak? Předem děkuji za odpověď :) M.

Dík za důvěru, ale když pojedete jen na otočku tak asi jen na kraj Balatonu někde u Veszpremu :think: A tyhle místa moc neznám, vlastně tudy jen projíždíme :(. Hezký a velký město je Balatonfured. A nebo ještě těsně před Veszpremem odbočit na Balatonkenese. Prakticky všude ve městech u balatonu jsou veřejné neplacené i placené pláže. Chce to vypozorovat, když tam přijedete jakým směrem chodí lidi s matračkama a dekama. Ty placený pláže jsou navíc plný atrakcí pro děti…bohužel někdy to tam je hlava na hlavě. 90% pláží má vstup do vody po schůdkách, ale pod schody je tak 30cm vody :lol: Kolem celého balatonu je betonový val. Asi jsem ti moc nepordila :roll: Přeju hezký koupání :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8634
19.7.12 16:15

@XmisickaX O
Pelhřimov??? :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
19.7.12 16:39

Jj, Též Pelhřimov :) aha, a myslíte tedy, že se to vyplatí tam jet na otočku nebo je to blbost? zase si říkám, když už budeme na Slovensku.. ale ta dálniční, taky hezké, skoro 300kč.. uvidíme, no.. možná zůstaneme věrný slovensku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
19.7.12 21:08

jaaaanina:
mohu se ještě zeptat, je možné tam přijet a najít na místě nějaké ubytování? když by sme tam jeli, tak asi přes noc, ale nevím, kde najít ubytko… brou i euro?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama