Dovolená Balaton

Napsat příspěvek
8634
15.5.12 17:47

V tomhle termínu to nejstálejší, takže teploučko.No ale když přijde studená fronta tak i tam může být pěkná kosa. Ale běžně jen tričko a šortky a noci teplý. A bouřky obrovský :mrgreen:
My letos jedem 5.8. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10636
15.5.12 17:56

Tak to je parada.Ja jsem zazila velikaanskou bourku v Turecku i s tornadem,tak si asi umim predstavit i tam.. :mrgreen: Mi bysme meli jet 29.7.Se tesim jak mala :dance: Diky :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8634
16.5.12 21:06

Kdyby jsi měla nějakej odkaz na ubytování tak klidně pošli.Přece jen to tam znám a budu vědět v jaké je to lokalitě …třeba poradím… :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10636
16.5.12 21:46

http://www.etravel.cz/…nd-bungalows?… to by se me libilo :mavam: diky za info,pokud ti to neco rika :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8634
16.5.12 22:01

Tihany je největší město na jižním břehu.Turisticky hodně navštěvovaný. Pořádají se tam myslím 2× týdně i velké trhy.
Hotel teda luxusní, má dobré umístění a soukr. pláž…což je super. Ty ceny mě ale dostali :oops: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10636
16.5.12 22:11

Jo je to pekny,ceny taky :? Skoro tyden brouzdam na netu a uz zacinam magorit.Katalogu uz mam doma taky par a nemuzu se nako rozhoupat.Chteli jsme nejdriv to Chorvatsko,ale s malym si to jeste netroufnu.A kdyby se,nedej boze,neco stalo,tak to je domu taky bliz.Tak budu hledat dal,a zase bych te poprosila,pokud na neco narazim,o info :lol: Diky.Jeste ze te tady mam :mrgreen: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8634
16.5.12 22:14

Klidně posílej.....Balaton je moje :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8634
17.5.12 09:22

Promin promin promin, jsem blbka. Uvědomila jsem si to v noci.Včera jak jsi se ptala na ten hotel tak jsem si to popletla s jiným městem a to Siofok, ten je na jižním břehu.
TIHANI je město na poloostrově, když koukneš na mapu tak ten camprdlík v první třetině, vlastně severní břeh. Je to meta všech pracháčů, golfový hřiště, jachtcluby, a většinou jen hotely. Ale je to tam hezký. My tudy projíždíme, protože na jižní břech jezdíme trajektem, který je právě z Tihani na Zámardi na jižním břehu…mimochodem skvělej zážitek, nez se kodrct okolo Balatonu :mrgreen:
http://www.mapy.cz/#…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10636
17.5.12 09:36

Koukam,ze Te nenecham vklidu spat :mrgreen: to me mrzi,ze jsem ti nasadila brouka… :) Ale diky.Vetsinou jsem zblbla z tech fotek,jak se me libi,az posleze zjistuji ceny… :oops: Takhle budu hledat asi az do podzima… :zed: Prachac nejsem,tak tohle pekny mistecko asi nedopadne :,( .Nemas nejaky tip? Bych si nechala poradit.Pri vyberu jinych dovolenych u more jsem problemy nemivala,ale ten Balaton mi nejak nejde :oops: :nevim: diky.. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4042
17.5.12 10:46

Tak já koukám na net a do katalogů už od pátku :-D a také pořád nic nemám :-D :nevim: :zed: . Pořád rozmýšlím mezi Maďarskem a Slovenskem, ale vzhledem k tomu, že vzdálenost je podobná, tak bych raději ten Balaton :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10636
17.5.12 11:22

@Tulinka :lol: aspon,ze v tom nejsem sama :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4042
17.5.12 11:51
@kkaattkkaa píše:
@Tulinka :lol: aspon,ze v tom nejsem sama :mavam:

Já už jsem tak daleko, že si říkám, že to snad nechám až na příští rok :zed: :mrgreen:
Jinak dostala jsem tip od kamarádky, co byla také v Maďarsku, v termálech přímo v Budapešti, že hotely vždy rezervuje tady https://www.booking.com/ , vyjde to levněji a platí většinou až po ukončení dovolené :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10636
17.5.12 12:08

Diky,vecer na to mrknu.Ja jsem si rikala,to bude hned vybrano,kdyz se pojede na Balaton a ono to neni jen tak… :mrgreen: Jeste jsme premysleli o Chorvatsku,ale s prckem bude lepsi ten Balaton.Teda pokud neco najdu,nejdele do konce prazdnin… :think: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8634
17.5.12 12:24

Já v noci stejne moc nespím…roustou nám zuby :zed: :zed: :zed: :mrgreen:
Určitě po něčem kouknu, ale asi až večer, až tyran odpadne :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10636
17.5.12 12:27

Taky prozivame obdobi rust zoubku…Ted aspon usnul,ale na dlouho to asi nebude.V noci vytrapuje,je protivnej,nic nechce.. :| tak jdu aspon poklidit a vecer budu taky brouzdat,opet.. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama