Dovolená Balaton

Napsat příspěvek
8634
19.7.12 21:41

Ubytování se snad sehnat dá. I když na jednu noc moc nadšený nejsou. Pak tomu odpovídá i cena. Když je to na týden, tak to vychází 10,– až 12,–€ na osobu a den. A když je to na málo nocí tak třeba i 20,–€ na osobu. Většinou kde je volný obytování je napsáno Zimer frei. Chce to jít a ptát se :roll:
A my když tam jedem tak ani po dálnici nejezdíme. Jedeme přes Gyor a Zirc po 82 :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
19.7.12 21:56

Jaaaanina: taky jsem zjistila, že se to nevyplatí, spát tam, tak třeba na tu otočku a to se tedy potom nemusí kupovat ta známka, když se jede přes Gyor a Zirc? a to 82 je co, číslo silnice???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8634
19.7.12 22:08

Jojo číslo silnice. A tam se po dálnici vůbec nejede. Není to ale zase žádná autostrada :roll:.Projíždí se vesnicema :roll: asi jako z Pe do Kamenice, ale 80 km :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
20.7.12 10:59

Když teď koukám na tu mapu, tak mě to vede přes ten Gyor, takže bezva, aspoň ušetříme za tu dálniční. A mohal by jste doporučit, kde to na toupání bude nejlepší? psala jste, že je to nejlepší na tom jižním pobřeží, mohu se zeptat kam přesně můžete doporučit? a lze to takhle, aby sme tam ráno přijeli, vykoupali se a zase večer jeli? jstou tam nějaké restaurace a tak ne? předpokládám, že je to normálně turistické místo. mohu se zeptat, vy jste přím z PE??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8634
20.7.12 15:35

Jojo jsme přímo z Pe. třeba se i známe :lol:, ale já jsem starší ročník. :mrgreen: :roll:
My jezdíme přímo sem
http://www.mapy.cz/#…
A nebo vedle do Balatonlelle, je to i větší město a turističtější :lol:, tam je i moc hezká veřejná pláž. restaurace a tak jsou tam všude :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
marki-kocka
30.7.12 13:09

Ahoj, nikdy jsem nebyla u balatonu. mame zajem se tam s pritelem zajet na par dni podivat nyni, mame radi cistou vodu, jake mesta nam muzete poradit, pripadne kemp pekny, mame svuj stan. a jaké jine prirodni nebo kulturni akce byhcom nemeli minout? dekuji moc za odpoved a porsim na mejl marketa

• Nahlásit
  • Citovat
4042
18.1.13 20:45

Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat, jestli nemá někdo zkušenost s kempem Bungalow Park v Balatonfenyves, děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Renča Paty
16.3.13 11:18

Balaton

Ahojky,

my jsme si právě zarezervovali prázdninový dům. A čtu Tvůj příspěvek, že jezdíte trajektem z Tihany. Můžeš mi, prosím, říci, kolik to tak asi stojí? Trajekt z Tihany na druhý břeh? Jedeme autem. Díííky moooc.
Renáta

• Nahlásit
  • Citovat
8634
16.3.13 13:51
@renča Paty píše:
Ahojky,my jsme si právě zarezervovali prázdninový dům. A čtu Tvůj příspěvek, že jezdíte trajektem z Tihany. Můžeš mi, prosím, říci, kolik to tak asi stojí? Trajekt z Tihany na druhý břeh? Jedeme autem. Díííky moooc.
Renáta

Ted přesně nevím, ale myslím že auto a dva dospělí a dvě děti tak na naše 450,–kč
Večer zkusím ještě pohledat přesně :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
8.5.13 14:52

Tihany

Ahoj chtěli bychom poradit..kdo jezdíte na Balaton..nikdy jsme tam nebyli a narazili na hezkou slevu. Budeme na ostrově Tihany. Co všechno doporučujete v okolí vidět? Kde se poblíž dá koupat? Díky! jinak sleva ještě dnes platí kdyby to někoho zaujalo http://www.hyperslevy.cz/…-u-balatonu/ ;)

• Nahlásit
  • Citovat
maui_13164
11.7.13 18:53

Dobrý den, včera jsme se vrátili z Balatonu, bylo tam krásně, v plánu jsme měli kemp v Zamardi, což je v jižní části, nakonec jsme zde spali tři noci a jeli trajektem na druhou stranu balatonfured kde jsme spali v dalším kempu a do třetí c jsme navštívili další kemp Europa, taky úžasné, kdyby chtěl někdo vědět detajly klidně napíšu, trajekt s autem pro mě, manžela a syna vyšel na pouhých 250kč a byli jsme na druhé straně za necelých 15min, ceny jako u nás až na pivo :-)

• Nahlásit
  • Citovat
238
11.7.13 19:04
@maui_13164 píše:
Dobrý den, včera jsme se vrátili z Balatonu, bylo tam krásně, v plánu jsme měli kemp v Zamardi, což je v jižní části, nakonec jsme zde spali tři noci a jeli trajektem na druhou stranu balatonfured kde jsme spali v dalším kempu a do třetí c jsme navštívili další kemp Europa, taky úžasné, kdyby chtěl někdo vědět detajly klidně napíšu, trajekt s autem pro mě, manžela a syna vyšel na pouhých 250kč a byli jsme na druhé straně za necelých 15min, ceny jako u nás až na pivo :-)

mě bylo teda zajmalo :D měli jsme v plánu v srpnu jet do kempu balatonfured, ale všude na netu jsem našla, že všechny bungalovy apod jsou do 24. 8. plné!! Měli jste ubytování v kempu zamluvené dopředu? Nebo dá se sehnat přímo na místě? Spali jste pod vlastním stanem? Sestřenice mě přemlouvá, ať jedeme prostě naslepo, že ubytování seženeme na místě, ale mě se teda moc nechce, když s náma pojedou 2 děti.
Díky za info :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
11.7.13 19:47

Pokud někdo budete chtít jet k Balatonu, tak tady je pár slov a zkušeností… http://www.kudlanka.cz/index.php?…
Jinak můžu doporučit tuhle cestovku… http://ca-ima.cz/…ex.php/o-nas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12327
11.7.13 19:59

@kubikova My sme byli v Balatonfured pod stanem a super, plno místa, ale byli sme v červenci, těžko říct jak to bude v srpnu, ale podle mě v nějakým kempu i chatky najdete toho bych se nebála.. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
maui_13164
12.7.13 09:04

Dobrý den, Balatonfured je jedno z nejdrachších ubytovaní i co se týče restaurací, platí se dokonce i za elektřinu, která jse k dispozici venku i za internet, mě se tam líbilo, ale nejvíce v kempu Europa, také jsme jeli naslepo, já s rodinou jeli s vlastním stanem, pokud tam nemáte v plánu být delší dobu, tak si myslím, že se to dá zvládnout, věřím tomu že chatky jsou plné, jelikož je tam lidi spousta, myslím si že rozdíl mezi červencem a srpnem není žáden, je tam super, mají takovou mapku kteru vám na recepci dají a určí vám míst kde si máte stan postavi a většinou je to docela daleko jak od wc tak od vody, propto jsem byla spokojenější v předchozích dvou kempech, kdyby ještě nějaký dotaz ráda odepíši

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama